تضاد سنت و مدرنیته و مسیحیت

زبانک  > متفرقه >  تضاد سنت و مدرنیته و مسیحیت
0 Comments

[ad_1]

وقتی کسی می پردازد که با سیاست های اقتصادی طول می کشد تا قلم برای نوشتن یک رمان یکی از شگفتی چه نوع نتیجه انتظار می رود که از یک اقتصاددان. نویسنده آغاز می شود ادبی خود را حرفه ای که در آن بسیاری از مبتدیان شروع-با یک رمان است. این حالت را قادر می سازد که نویسنده به بررسی درگیری های زندگی در ساده بدون عارضه قسمت. و این چیزی است که Osi Ogbu با رسیدن به یک مختصر و مستقیم زبان در این کتاب ماه نیز مجموعه.

طرح حول محور یک زن بیوه (Mama اوب) و دخترش (اوب) که در تلاش برای زنده ماندن در یک مردسالار جهان است. این کتاب توضیح می دهد چگونه Mama اوب سخت تلاش می کند به ارمغان می آورد تا کودکان خود را به تنهایی در حالی که برخورد با الزامات سنت به عنوان نشان داده شده توسط Pa Okolo. او معتقد است در اهمیت آموزش و پرورش و قطعات یدکی از هیچ تلاشی در کمک به دختر او را به دریافت آموزش و پرورش دانشگاه.

این کتاب می تواند به عنوان یک تضاد سنت و مدرنیته و مسیحیت. مردم به طور مداوم در مواجهه با شرایطی که اقدامات خود را و کلمات در حال ارزیابی توسط سه رقیب از سیستم ارزش. در رمان Mama اوب یک مذهبی کاتولیک و دیگر کاتولیک ها در Isiakpu حاضر تصمیم کلیسا مربوط Obeta بود که متهم به قتل است. آنها به جای انتخاب به پایبندی به سنت که ostracizes هر کسی که متهم به قتل است که حاضر به سوگند قبل از ایجاد کرد بت. همچنین Igwe که باید یک متولی فرهنگ و سنت های Isiakpu jettisoned سنت که آن را ایستاده در راه خود را به موفقیت. دوباره مدرنیته ارائه شده توسط اوب بود و نه روشنی به عنوان او همیشه سریع به دفاع از نمایش های سنتی و ارزش در گفتگو با کریس.

این کتاب است که آسان به درک داستان نوشته شده در رایگان جریان ، Osi Ogbu آدرس های زندگی بسیاری از بوالهوسی-غم و شادی, موفقیت و شکست و پیروزی و شکست در این کتاب است. او تاب این رمان با غنی ایگبو, اصطلاحات, حکایات و ضرب المثل ها.

این کتاب کاملا لذت بخش و توصیه می کنم آن را با صراحت کامل. اگر شما به دنبال برای یک آفریقایی رمان به عنوان خوانده شده در این ماه خواندن این ماه نیز مجموعه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *