تعریف انگیزه

0 Comments

[ad_1]

تعریف انگیزه است که به دلیل انگیزه و شور و شوق و یا علاقه است که باعث می شود یک عمل خاص یا رفتار خاص. انگیزه است که در حال حاضر در زندگی هر تابع. اعمال ساده مانند غذا خوردن در حال انگیزه گرسنگی است. آموزش و پرورش انگیزه میل به دانش است. محرکها می تواند هر چیزی از پاداش به اجبار.

وجود دارد دو نوع اصلی از انگیزه درونی و بیرونی. انگیزه ذاتی داخلی است. آن رخ می دهد زمانی که مردم مجبور به انجام کاری خارج از, لذت, اهمیت, و یا میل. انگیزه بیرونی رخ می دهد که عوامل خارجی وادار کردن فرد به انجام کاری. وجود دارد بسیاری از نظریه ها و برچسب است که در خدمت به عنوان زیر tittles به تعریف انگیزه. برای مثال: “من به شما یک آب نبات نوار اگر شما تمیز کردن اتاق خود را.” این یک نمونه از پاداش انگیزه.

یک محل مشترک است که ما نیاز به اعمال انگیزه در محل کار. در نیروی کار ما می توانید ببینید انگیزه نقش کلیدی در رهبری موفقیت است. یک فرد قادر به درک انگیزه ها و اعمال آن را نمی خواهد تبدیل و یا ماندن یک رهبر. این مهم است که هر کسی که به دنبال به رهبری و یا ایجاد انگیزه در درک “Howletts سلسله مراتب کار محرکها.”

حقوق و دستمزد و مزایای, شرایط کار, نظارت, سیاست, ایمنی, امنیتی, وابستگی و روابط همه خارجی با انگیزه نیاز دارد. این اولین سه سطح “Howletts سلسله مراتب” هنگامی که این نیازها زمانی فرد حرکت می کند تا به سطح چهار و سپس پنج. اگر سطوح از طریق یکی از سه برآورده نمی شود که فرد نسبت به شغل خود. هنگامی که رضایت نمی یافت می شود و کمتر و در نهایت واریز شده و یا از کار اخراج شده است. موفقیت و پیشرفت و شناخت رشد مسئولیت و کار طبیعت داخلی محرکها. این دو سطح از “Howletts سلسله مراتب است.” آنها زمانی رخ می دهد که فرد انگیزه خود را (پس از انگیزه های خارجی تأمین می شود.) یک کارفرما و یا رهبر است که مطابق با نیازهای در “Howletts سلسله مراتب” را ببینید انگیزه کارکنان و ببینید که بهره وری را افزایش دهد. درک تعریف انگیزه و سپس استفاده از آن را یکی از شایع ترین چالش های پیش روی کارفرمایان و سرپرستان. شرکت ها اغلب صرف هزاران دلار در هر سال استخدام خارج از شرکت فقط به انگیزه ها و سمینارها.

جای دیگر انگیزه نقش کلیدی است که در آموزش و پرورش است. یک معلم است که پیاده سازی تکنیک های انگیزشی را ببینید افزایش مشارکت تلاش و نمرات بالاتر. بخشی از معلمان کار این است که به ارائه یک محیط است که motivationally متهم شده است. این محیط حساب برای دانش آموزانی که فاقد انگیزه های درونی خود. یکی از اولین مکان های مردم شروع به تعیین اهداف برای خود در مدرسه است. هر بزرگسالان بپرسید: “چه چیز اصلی که شما انگیزه.” پاسخ خود را به احتمال زیاد خواهد شد به اهداف. حتی ساده ترین چیز در زندگی ناشی از تعیین هدف. یک فرد ممکن است می گویند “من می خواهم برای صرفه جویی در 300.00 جدید T. V.” است که به عنوان یک هدف. مدرسه جایی است که ما به احتمال زیاد برای یادگیری ارتباط بین اهداف و تعریف انگیزه. که همبستگی است آنچه نژادهای موفقیت است.

بنابراین به عنوان شما می توانید ببینید انگیزه چه میشود زندگی. آن نقش عمده ای در تقریبا همه چیز را ما انجام می دهیم. بدون انگیزه ما را به سادگی نمی مراقبت در مورد نتایج به معنی موفقیت, آموزش موفقیت, شکست, اشتغال, و غیره. پس از آن چه خواهد بود ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *