تعهد قوی به ارتقاء 5S

زبانک  > متفرقه >  تعهد قوی به ارتقاء 5S
0 Comments

[ad_1]

موفقیت 5S ارتقاء بستگی به مدیریت تصمیم گیری است. 5S موفق خواهد شد اگر رانده شده به طور مستقیم از مدیران, مدیران و مدیریت صف. هنگامی که مبارزات انتخاباتی آغاز می شود با روح تولید ناب است که همیشه وجود دارد یک صدای که شک و تردید در موفقیت این 5S. آنها می گویند: “چقدر بهره وری خواهد بود افزایش یافته است ؟” یا “چگونه بسیاری از 5S خواهد کمک به افزایش درآمد واقعی؟”

راه تفکر و نگرش کارگران نسبت به 5S را باید تغییر داد ، تمام شرکت های عضو باید درک کافی از معنا و هدف واقعی, بنابراین ادراک برابری 5S و هدف آن است. تمام شرکت های عضو باید ادغام درک خود را از طریق سمینارهای آموزشی در سراسر شرکت و محل کار. نصب چندین بنر با شعار می تواند مفید بیش از حد. به عنوان مثال: “تمیز در محل کار ایجاد شده با قدرت تمام مردم” و یا “هیچ زباله از محل کار پاک” و دیگران است.

ساختار سازمانی باید به طور موثر مورد استفاده برای ترویج 5S فعالیت های چون گاهی اوقات در بخشی از مدیریت فرض می شود که 5S فعالیت فقط به کسانی که معامله به طور مستقیم با فرایند تولید. بنابراین برای اهداف بلند مدت نیاز به سازماندهی شامل مدیران و مدیران و همه اعضای شرکت. این انجام شده است برای حفظ تعهد به اجرای 5S برای تمام اجزای این شرکت بدون استثنا.

موفقیت یا شکست 5S است و نه فقط با تکیه بر سیستم و مدیریت خوب بلکه تکیه بر ابتکارات از مدیریت که آیا آنها یک شور و شوق برای این 5S برنامه یا نه ؟

تعیین پروژه باید به رهبری به طور مستقیم توسط مدیریت ارشد و رهبر هر تولید است که باید با تمرین در هر خط تولید به خوبی نشان می دهد به عنوان مثال به زیردستان خود. اگر تولید و مدیریت رهبران نشان می دهد یک تعهد قوی در 5S به طور همزمان زیردستان را به دنبال خواهد داشت برای موفقیت 5S.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *