تغییر بلوک سکندری به پله سنگ ؟

زبانک  > متفرقه >  تغییر بلوک سکندری به پله سنگ ؟
0 Comments

[ad_1]

“تفاوت بین یک سد و سنگ پله است که چگونه شما با استفاده از آنها.” – ناشناخته

آن است که واقعا چه اتفاقی می افتد به ما که مهم نیست اما ما چگونه واکنش نشان می دهند به آن است. آیا شما با من موافق هستید ؟

کسی یک بار گفت: 10 درصد از زندگی چیزی است که برای شما اتفاق می افتد و 90% راه را به شما واکنش نشان می دهند به آن است.

سکندری بلوک است در راه ما را به سرنوشت ما. اما توانایی ما برای تبدیل چنین سکندری بلوک پله-سنگ خواهد افتراق موفق از ناموفق است. هر چه اتفاق می افتد به ما در تلاش ما برای رسیدن به موفقیت این است که جدید نیست این یک بار اتفاق افتاده است به کسی که قبل از, اما چه خواهد شد شما را متمایز از دیگران است و واکنش خود را به آن. کسی که یک بار مورد تجاوز و آزار; کسی که یک بار شکست خورده و کسی که یک بار نا امید و در عین حال کسی آمد قوی تر و بهتر است.

سکندری بلوک آمده در فرم از مشکلات شکست آزمایشات سختی و نا امیدی ها و شکست است. اگر این شرایط به اندازه کافی موفق نمی, آنها تمایل به ایستادگی در راه ما را به سرنوشت و عمل به عنوان یک پادگان demarcating ما از موفقیت ما است. از سوی دیگر اگر این شرایط به درستی مدیریت آنها به عنوان پله-سنگ است که در زمانی که پا را به ما نزدیک به سرنوشت ما.

حل و فصل امروز به نوبه خود از همه موانع به پله-سنگ. در حالی که سکندری بلوک کرم پله-سنگ رکن هستند.

ناپلئون هیل نویسنده و نویسنده اظهار داشت در کتاب پرفروش فکر می کنم و رشد غنی که هر سختی را به ارمغان می آورد با آن دانه معادل مزیت’. آنچه نویسنده است که همواره گفته است که وجود دارد یک مزیت در هر سختی که می آید راه ما. وجود سنگ در هر سد تجربه می کنیم. وجود دارد افزایش در هر درد ما از طریق رفتن.

که شما شکست خورده یک تست معنا نیست که شما هرگز نباید آن تلاش دوباره. در واقع عدم بررسی دقیق نمی شکست اما ناتوانی خود را به دوباره سعی کنید. سکندری بلوک توقف ما را از حرکت به جلو, اما لحظه ای که ما آنها را تبدیل به پله-سنگ آنها را به ما نزدیک تر به مقصد ما.

پس از مجموعه ای از شکست ها نا امیدی ها و نامناسب بودن شرایط رالف Naldo امرسون به این نتیجه رسیدند که ” ما بزرگترین افتخار است نه در عدم اما در حال افزایش است تا هر زمان که ما شکست.’ ‘شکست’ در این زمینه این است که یک سد اما اگر ما نشستن بر روی این واقعیت است که ما سقوط کرد و حاضر به افزایش دوباره آن را پس می ماند یک مانع. اگر ما قادر به تغییر رویکرد ما و در واکنش به چنین شکست آن را به طور خودکار تبدیل به یک پله-سنگ.

بسیاری از رویدادها و شرایط پیدا کردن راه خود را به زندگی ما هر روز یک چیزی که من متوجه شدم این است که هر یک از آن شرایط هم می تواند خوب و یا بد برای ما است. در روز و ماه و سال شما این فرصت را به تفسیر و واکنش نشان می دهند به بسیاری از افراد مختلف و شرایط. چه پس از آن تضمین خواهد شد که این فرصت ها پله-سنگ به جای سکندری بلوک ؟ به اعتقاد من نتیجه بستگی به انتخاب ما را. من خواهد بود خوش بین و یا بدبین? من کار به این سازنده یا مخرب? من انجام آنچه درست است یا من اشتباه است ؟ اینها همه انتخاب های ما. اغلب تصمیم ما این است که خار از لحظه ای است که تعیین خواهد کرد که آیا ما گام به جلو یا عقب حرکت می کند.

آیا شما یک فرد و یا وضعیت در حال حاضر است که می تواند در هر راه بروید? این انتخاب امروز. را انتخاب کنید به یک خوش بین است. را انتخاب کنید و آن را به مولد. را انتخاب کنید به انجام آنچه درست است. به عنوان شما پیدا کردن یک سنگ پله به عظمت و نه یک مانع در راه خود را به موفقیت.

زمانی که من در انگلستان زندگی می کنند در سال 1996 من شوکه شده بود به کشف کنند که یک متقلب در حال حاضر به سرقت رفته من شناسنامه و استفاده از آن برای به دست آوردن شماره بیمه ملی و کارت های اعتباری و حتی افتتاح حساب بانکی. فرد حتی ازدواج کردم به نام من. همه جا رفتم به من گفته شد کسی بود که با استفاده از هویت من. در این مرحله مقامات نمی تواند شناسایی واقعی ‘Dayo Olomu.’ من مرحله ای که در آن من می خواستم به رها کردن و گریه, بالا بردن پرچم سفید تسلیم و اعتراف من نمی توانستم بر روی بروید. من به چنین عمق من می دانستم که هرگز وجود داشته است. آن را یکی از بزرگترین موانع و موانع من تا به حال به چهره به عنوان آن را تقریبا نابود شده هدف من; اما من مصمم به تمرکز شل. من بازگشت به دانشگاه و به دنبال اهداف من است. امروز بقیه سابقه است!

من هر شکست به عنوان یک فرصت برای رشد است. هنگامی که شما از دست شما یاد بگیرند و سپس رفتن را به نفع خود در زمان آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *