تلخی زندگی به روشنایی

زبانک  > متفرقه >  تلخی زندگی به روشنایی
0 Comments

[ad_1]

تلخی در زندگی پدیدار عاطفی, شکست, عدم تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای, دلسرد کننده خود را به آنهایی که نزدیک و عزیز نه جلسه انتظارات از هر کس در زندگی شخصی و حرفه ای. احساس خشم فلج شما گاهی اوقات اگر نه با کارگردانی قدرت تمرکز و اشتیاق به موفقیت است. یکی می تواند لکه دار کردن زندگی خود را با شمعی شکست و کاملا اشغال شده در آن است. شما نیاز به از بند باز کردن خود از این زنجیره ای از اوراق قرضه و آن را به یک جرقه آتش از موفقیت است.

چند وجود دارد به تعریف شکست به عنوان یک جنسیس از موفقیت و شکست است دلسرد کننده ناامید کننده و خسته کننده به طور متوسط برای نوازندگان. فردی را تولید می کند و یا کمک با فراز و نشیب به منظور فوق العاده ای گذاشت. کسی که آغوش خود را شکست ساکن و بادبان در اقیانوس از موفقیت است. عاطفی موانع همیشه مانع پرواز خود را به آسمان از موفقیت و دستاورد. برترین سهم در تاریخ دنیا هستند با تاسف خوردن قلب.

تصویر ما از انیشتین است که از یک twinkly – eyed پژمرده-سبیلوی پیر گریز از مرکز. اما در زمان او زمانی شهرت جهانی ناشناخته به توصیف رابطه او با سنجش زمان تا دو شکست در ازدواج حداقل یک امر بود و پدر یک فرزند نامشروع شد. او به تازگی منتشر شده نامه نشان می دهد یک انسان نیست بنابراین بر خلاف بسیاری از کمتر فنا. مردی که پیش بینی که چگونه نیروی گرانشی خورشید خم یک ستاره نور بود طعمه به همه عادی خواسته های دنیوی و تا پایان زندگی خود تا به حال اعتراف خودش عاطفی شکست.

در اساطیر هندی سنت تولسی داس نوشت حماسه رامایانا در Avanti زبان است که در حال حاضر به عنوان محبوب شناخته شده “شری RAMCHARITAMANAS” او پس از اندرز او همسر فکر و متوجه شدم او در مسیر عدالت; ترک اموال دنیوی به دست آورد و رستگاری موعظه جامعه است.

متعدد وجود دارد exemplars به نقل قول که فاش کردن حقیقت از دستاوردها و موفقیت در زندگی است که ناشی از نارضایتی و ناخشنودی در زندگی خود. تلخی و یا خشونت از زندگی گاهی اوقات منجر به مرفه نتایج. مادر نیز سخت دل برای آموزش فرزند خود را در یک درس. زندگی نیز بستری از خار به منظور مزه مهد شادی.

یکی نباید دلسرد از زندگی خود گرفتار با شکست های پی در پی نداشتن سوئیس ارائه شده توسط زندگی است. بلکه او باید در تلاش برای هدف او این است که او می تواند یکی دیگر از انیشتین. زندگی ممکن است شما با تلخی اما آن را بر شما ارزانی روشنایی نیز به سازش با یک یا دیگر جنبه های زندگی به منظور پیروزی.

به زندگی خود یک هدف برای زندگی و سرب به عنوان گاهی اوقات آن را می شود یک سندان. باید وجود داشته باشد و حفظ تعادل میان شخصی و عاطفی و حرفه ای زندگی می کند. اما گاهی اوقات هنگامی که آن را می شود غیر عملی باید یکی بشود برای سازش و متمرکز به هدف خود را از زندگی است. قدرت تمرکز و یا هدف خود را متوقف شما انحراف از مسیر خود را و شما منجر خواهد برای تبدیل شدن به یک فوق العاده مجری achiever یا بالا در حال پرواز.

“زندگی خود را متعالی تر برای لذت بردن از غنی عظمت بی نهایت زندگی با شور و شوق به پیروزی منجر شود و بدون اینکه مجذوب عاطفی در محاصره”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.