تمایل Outwits مادر طبیعت – گوش دادن به که خارش را به انجام آنچه شما را دوست دارم

0 Comments

[ad_1]

ما شنیده ام بسیاری از داستان در مورد معجزه آسا شرایط – لال کودک شروع به صحبت کردن با افرادی که مرده زنده بار دیگر و کسانی که به نظر می رسد که ضربه پایین سنگ افزایش برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین افسانه ها در تاریخ است.

ما شوکه شده با این داستان به طور کامل به عقب گرفته شده توسط آنها کف این مردان و زنان خود را برای موفقیت و… 10 دقیقه بعد ما را به انجام دقیقا آنچه ما انجام شد. روز بعد آن را حتی بدتر است. ما حتی نمی یاد داشته باشید که نام این افراد و یا آنچه که آنها انجام داد.

شما می توانید الهام بخش خود را شکست یک میلیون بار با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردهای; شما می توانید آموزش فرزند خود را بارها و بارها در مورد چگونه پسر عموی خود است و در حال حاضر مطالعه برای تبدیل شدن به یک دکتر است و بنابراین موفق و سختکوش. شما شرط می بندم این را الهام بخش آنها – اما فقط برای کسانی که چند لحظه که شما در حال گفتن داستان است.

آیا متوجه شده اید که زمانی که ما واقعا دوست دارید آنچه ما انجام می دهند ما آن را انجام دهد بسیار بهتر است ؟ یک کودک می تواند یک استاد در بازی های ویدئویی اما شکست در علم – چرا این اتفاق می افتد ؟ او در یادگیری اطلاعات در مدرسه همه چیز به او داده می شود. پس چرا او شکست? او نمی دانست چگونه به بازی بازی های ویدئویی هنگامی که او برای اولین بار آن را خریداری; او تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار بیش از حد. پس چرا او خیلی خوب در آن است ؟

پاسخ ساده است. او یک استاد در بازی های ویدئویی چرا که او تا به حال میل به رسیدن به این هدف است. شما ممکن است می گویند “خوب بازی های ویدئویی سرگرم کننده آن را تعجب آور نیست که او قرار داده و همه انرژی که به یادگیری چگونه به آن را انجام دهد.” به من خواهند گفت: “شما کاملا درست است. او با لذت آن را انجام. او تمایل به انجام آن است. او شور و شوق برای آن است. و به همین دلیل آن را بسیار آسان است. پیدا کردن چیزی است که شما باید شور و شوق و تماشای چه اتفاقی می افتد به نتایج خود را.”

Napolean هیل نویسنده کتاب “فکر می کنم و رشد غنی’ گفت: چیزی بسیار قدرتمند است. او گفت: “تمایل حمایت با ایمان می داند که هیچ کلمه ای مانند غیر ممکن است.” من فکر می کنم که یکی از بهترین چیزهایی که هر کسی تا به حال نوشته شده است. هنگامی که شما یک میل سوزان برای انجام چیزی است که شما نمی دانید که چه Plan B است. شما نمی دانید که کلمه “شکست”. همه شما باید چشم انداز خود را قصد خود را و این واقعیت است که شما بر این باورند فراتر از سایه شک است که شما در حال رفتن برای رسیدن به هدف خود را. بسیاری از انسان امروز خود را تعطیل سوزاندن خواسته و اجازه دهید خود استدلال ذهن را بیش از. “من وقت ندارم”, “بیش از حد خطرناک است” “من نمی باید این پول را به انجام چیزی شبیه به آن است”. و سپس این افراد نشستن و تعجب می کنم که چرا آنها در حال گرفتن نتایج آنها می خواهند.

این باورها آنقدر engrained در ذهن خود را که آنها شروع به این باور است که پول سخت به دست آورند و نه هر کس است به مقصد آن است.

بیایید تا بیت چیست ؟ نگاه کردن به آن از دیدگاه علمی آن را یک تکه کاغذ را با یک عدد بر روی آن نوشته شده است که اجازه می دهد تا به شما برای خرید چیزهایی. اما ارزش داده شده به این قطعه از کاغذ متفاوت است از فرد به فرد. به یک مرد فقیر $5 لایحه و او می شود سپاسگزار ترین مرد در جهان است. به یک مرد ثروتمند $5 لایحه, او ممکن است ممنون اما او می داند که چگونه به ایجاد بیش از آن در چند دقیقه.

در حال حاضر هنگامی که ما درک می کنیم که پول تنها به معنی آنچه ما می خواهیم آن را به معنی ما می توانید شروع به تغییر تفکر ما. جیمز آلن گفت: “اگر شما تمایل واقعی است که به خوبی پس از آن وجود دارد که بدون نیاز به صبر کردن برای پول قبل از شما آن را انجام دهد. شما می توانید آن را در حال حاضر به این لحظه فقط جایی که شما هستند.”

مردان بزرگ تبدیل نمی کند با گوش دادن به مردم در جامعه خود را. مردان ثروتمند نمی تبدیل شدن به غنی چسبیده در کار آنها متنفر بودم. آنها شد که آنها هستند چرا که آنها تا به حال یک ایده یک ایده است که ایجاد یک میل سوزان را در ذهن خود در قلب خود را در روح خود را. این تمایل این است که چه چیزی باعث آنها را برای شروع سفر خود را به وفور.

جهان همه چیز شما نیاز دارید. با توجه به Bob Proctor, یک افسانه در رشد شخصی صنعت و نویسنده “شما متولد شدند غنی’, منابع شما نیاز به ایجاد رویای شما به صورت زنده در حال حاضر در دسترس برای شما. منابع مورد نیاز برای ایجاد اینترنت بوده است در اینجا – ما فقط نیاز به می دانم که چگونه به آن را ایجاد و در حال حاضر ما آن را کردم. اما این شروع یک ایده است. که ایده ترجمه شده به یک تمایل به این ایده یک واقعیت فیزیکی. و هنگامی که گام زمانی حتی مادر طبیعت نمی تواند آن را متوقف کند از تبدیل شدن به یک واقعیت است.

پزشکان گفته اند بسیاری از مردم آنها هرگز دوباره راه رفتن; اما این فقط یک نظر! پزشکان نمی دانم آنچه که شما قادر به از هیچ کس نمی داند آنچه شما قادر به. اگر شما می توانید اجازه می دهد خود را به اجازه رفتن از همه شک و تردید خود را و خود را در آغوش خواست راه رفتن روی دو پا و یک بار دیگر جهان را به کمک شما می آیند و شما همه چیز شما نیاز دارید و تمایل خود را حتی به زرنگ تر بودن از مادر طبیعت است.

اجازه ندهید کسی به شما بگوید که شما نمی توانید کاری انجام دهد. گوش دادن تنها به خواسته خود و به دنبال رد پای از کسانی که باید دست به چنین اهداف بزرگ است. آنها تا به حال یک ایده و آنها در عمل آن است. انتخاب کنید تا آن رویاها و احساس کنید که میل سوزان در شما به انجام آنچه شما واقعا می خواهید به انجام. زیرا کسانی که رویاهای کلید به شما نتایج شما واقعا می خواهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *