تنبل راه برای پیدا کردن شادی و شجاعت و انگیزه

زبانک  > متفرقه >  تنبل راه برای پیدا کردن شادی و شجاعت و انگیزه
0 Comments

[ad_1]

هر کس می خواهد بیشتر از چیزهای خوب است. شادی, عشق, جاذبه موفقیت – است که تمایل خود را? شاید شما انتخاب همه آنها.

نگران نباشید من در مورد به شما بگویم از شر از میل. اگر شما مراقبه به اندازه کافی بلند شما هم که کشف حقیقت برای خودتان و یا شما نمی. در هر صورت من گفتن شما نمی خواهید برای کمک به همه چیز. در عوض من به شما بگویم چیزی بسیار بهتر است.

آن چیزهایی است که شما می خواهید بیشتر ؟

مدیتیشن کمک خواهد کرد.

شما باز کردن بیشتر انرژی و خلاقیت و آرامش و هر چیز دیگری که شما تصمیم به می خواهید. بهترین از همه, آن را آسان. آن را به عنوان آسان به عنوان چشم خود را بسته.

در حال حاضر زمانی که من می گویم ‘آسان’ که فرض می شود که شما در حال مراقبه به طور منظم. که بخشی طول می کشد تا نظم و انضباط. آن را نگه دارید چرا که در اینجا می آید یکی دیگر از مزایای این عمل است.

هنگامی که شما اسکن بدن خود را با آگاهی خود را شما خودتان را غافلگیر کنید. بدن خود را رویدست با میلیاردها سیگنال های که شما آگاهانه نادیده گرفت. اگر شما توجه به همه چیز را می توان کمی قریب به اتفاق قربانیان. با آموزش شما را افزایش می دهد آنچه که شما پرداخت توجه به اما همیشه وجود دارد چیزی است که ناپدید از خود آگاهی است.

اگر شما در میانهی شب خود را شگفت زده و در عین حال به آن زمان. بدن خود را در یک کندو جذاب فعالیت است.

به عنوان شما را اسکن بدن شما پیدا کردن یک چند منطقه از ناراحتی و چند خنثی مناطق. هنگامی که شما به نوبه خود توجه خود را در پذیرش و شاید آمرزنده راه این ناراحتی را برطرف می کند. برچسب ناراحتی در غیر قضاوت راه آرام آن را بیش از حد.

و خنثی احساس اغلب راه را برای تجربه های دیگر. شاید آنچه احساس خنثی شد واقعا هرج و مرج و جذاب ترکیبی از راحتی و ناراحتی است. یا شاید آن را پوشش چیزی جدید سخت تر برای طبقه بندی.

اگر احساس لذت بخش است ،

خوب همان قوانین اعمال می شود. رعایت آن و قبول آن است. آیا شادی در پیدا کردن چیزی راحت به این محکوم بقیه از شما. اما شاید شما می توانید اجازه می دهد تا یک مختصر با روشنایی ضعیف تابیدن از رضایت است.

و اگر شما به دنبال چیزی خاص – شادی یا شجاعت یا هر چیز دیگری – و سپس ببینید که اگر هر گونه در حال حاضر در اینجا.

آرامش به شما به عنوان بررسی خود را احساس. شما یک بچه پاره از هم جدا اتاق خود را به عنوان او به نظر می رسد مورد علاقه خود را ، شما بیشتر شبیه به یک شناگر در تلاش برای ورود به یک دریاچه بدون ایجاد امواج. استفاده از یک نرم لمسی – افکار خود را در حال ظریف است.

هر چه احساس شما می خواهید بیشتر از وجود دارد در جایی در ذهن خود را. اگر آن را نمی, شما نمی تواند تصور کنید که آن را به خوبی به اندازه کافی به می دانم که شما آن را می خواهم. و هر گونه احساس در ذهن نیز وجود دارد جایی در بدن است. پس با صبر و ظرافت کشف بدن خود را و آن را پیدا کنید.

دو راه وجود دارد برای تبدیل شدن به قوی تر در این روش. یکی این است که به جستجو و بدون فکر و تلاش است. اگر شما پیدا کردن هر چیزی که وجود دارد هیچ ناامیدی چون شما را از دست دادن نیست و یا شکست است. اگر شما پیدا کردن آن وجود ندارد crowing بیش از خود پیروزی است. روش دیگر این است که به دنبال آنچه شما به دنبال در ناراحتی بیش از حد. شاید شادی شما دروغ مدفون زیر یک لایه نازک از احساس ناخوشایند است.

شما نمی دانید تا زمانی که شما نگاه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.