جاده کمتر سفر – جاده موفقیت

0 Comments

[ad_1]

من معتقدم که بسیاری از مردم احساس می کنید که در جاده ها به موفقیت یک جاده آنها هرگز سفر و یا به طوری که آنها فکر می کنم. این افراد بر این باورند که زندگی خود را شامل نمی شود “موفقیت” با سرمایه ‘S’ اجازه دهید به تنهایی با ‘s’. باور من این است که زندگی پر است از بسیاری از موفقیت های کوچک هر چند بسیاری از آنها ممکن است.

اجازه دهید به من نشان می دهد من نقطه. چند سال پیش من در حال بازی گلف با قدیمی ترین دختر من کمال ، او عاشق بازی گلف بود اما جدید به بازی. در این روز خاص او به ثمر رساند 44 نه ، اما او نا امید شده بود. من او را پرسید که چه او بهترین نمره برای نه سوراخ شده بود در گذشته است. او گفت نمره آن روز. سپس من از او پرسیدم که چگونه بسیاری از پارس او به ثمر رساند در هر یک نه سوراخ او قبل از بازی. فقط یکی از او پاسخ داد. ‘چگونه بسیاری از آیا شما امروز بود سوال بعدی من. “سه” آمد پاسخ. بعد من پرسید که چگونه بسیاری از بار نمره خود را در یک سوراخ شد بهتر از من است. سه دوباره بود پاسخ. ما صحبت در مورد مرغک putts که او فقط از دست رفته است.

سپس من قرار دادن این سه سوال را به او. آیا شما بازی خوبی ؟ ‘بله’. آیا شما بهبود یافته است ؟ ‘بله’. آیا شما در رسیدن به موفقیت است ؟ ‘بله’. پیتر پس از آن شروع به تحقق بخشیدن به او در جاده کمتر سفر-راه موفقیت.

اخلاقی به داستان کمی ساده است. بسیاری از ما تنها دیدن موفقیت در شرایط ‘چیزهای بزرگ و رسیدن به این نوع از موفقیت است. آنها نمی دانند که موفقیت یک سفر است نه یک مقصد. همه ما نیاز به نمودار آنچه که ما انجام دهد. ما نیاز به یک مجموعه ای از اهداف بلند و متوسط و کوتاه مدت با یک طرح عمل برای هر کدام با یک برنامه زمان.

سال پیش در یک انگیزه سمینار سخنران مهمان گفت یک داستان کوتاه بود که طراحی شده برای ترک شنوندگان “حلق آویز”. این است چگونه داستان رفت..

وجود دارد این ولگرد نشسته در قطره قطره شدن ثروتمند شهر و او به عنوان سخنران گذشت توسط او شنیده ولگرد می گویند که او با اشاره به سمت جدید زیبا, سفید, مرسدس بنز ماشین ورزشی به آن رفت پرواز

“اما من می رود من!”

من فکر در مورد “اخلاقی” از داستان برای یک لحظه یا دو و متوجه شدم که سخنران بود به سادگی این نکته برای همه مونتاژ شده است که هر یک از ما در کنترل سرنوشت ما. ما کسانی هستند که تصمیم می گیرید که چگونه واکنش نشان می دهند ما به زندگی و آنچه که ما از زندگی. بسیاری از ما تصمیم به سفر در جاده ها به موفقیت و دستیابی به موفقیت همچنان به جاده کمتر سفر برای بسیاری از.

اجازه دهید من از شما یک سوال ؟ آیا شما به یک هدف و یا یک میل امروز یا آخر هفته یا آخر ماه ؟ بسیاری از ما انجام دهد. ما انجام این کار از آنجا که ما قادر به درک که حتی قبل از اینکه ما بدهد تا ما در حال حاضر به دست آورد بسیار به دریافت تا آنجا که ما داشته باشد. ما اغلب تبدیل شدن به آنچه که من اسمش 95%ers I. e. ما انجام داده اند بیشتر از آنچه مورد نیاز است برای موفقیت. اما ما موفق به بیا تاج از تپه و یا به نوبه خود گوشه و سفر در امتداد جاده به موفقیت است. ما شکست ما در سفر و بسیاری از ما موفق به راه اندازی مجدد این سفر دوباره.

این اشتباه دیگر ما این است که ما بر این باورند که موفقیت یک مقصد. آن است که نه! این سفر که “مقصد” در حال مراحل در زندگی ما است.

وجود دارد یک استرالیا سخنران انگیزشی به نام جو Byrnes. او تا به حال سهم عادلانه خود را از شکست در زندگی. اما او با استفاده از یک لیست از نقل قول های الهام بخش او روزانه به ادامه سفر خود را در آن کمتر سفر جاده. او می افزاید: جدید الهام بخش نقل قول به “مجله موفقیت” در هر روز است. از من هم چنین کتاب و هر روز من ارسال یک پیام انگیزشی بر روی تخته سیاه در کلاس درس برای دانش آموزان ریاضی. آن هرگز متوقف به مات کردن من که انگیزه گفته می آمیزد به من ناخودآگاه و جلو می آید در چیزی است که من می گویند برای الهام بخشیدن به دانش آموزان من.

دیگر سخنران من شنیده توصیه یک “موفقیت کتاب”. در اینجا شما رکورد جدید خود را به موفقیت های الکترونیکی. g.

• من سوار یک دوچرخه است.

• من تایپ اولین نامه من.

• من لگد من اول پای چپ هدف است.

• من umpired من اول grand final.

تعیین هدف یکی دیگر از راه برای قرار دادن ما در این سفر است. با استفاده از یک دفتر خاطرات به رکورد من اهداف و دستیابی به یک راه رو خودم در جاده کمتر سفر. در طول 30 سال گذشته از آموزش حرفه ای من نگه داشتن یک کار دفتر خاطرات برای تمام فعالیت های. حدود 15 سال قبل از بازنشستگی من از تمام وقت تدریس به من گفت: به یک همکار که من احساس کردم که سال خاص بود و نه تخت در راه دستیابی به موفقیت است. این من نا امید کرد. بنابراین من تصمیم به خواندن از طریق خاطرات من و ضبط آنچه که در واقع رخ داده است.

پسر من را فراموش کرده ام در مورد بسیاری من تا به حال به دست آورد که در آن سال. آن را در واقع یک سال بزرگ. من تا به حال دست بسیار است. این من به ارمغان می آورد به نقطه نهایی من می خواهم به.

بسیاری از ما فقط رانش همراه است. اما اگر ما نگاهی به آنچه که ما انجام داده اند وجود دارد خیلی خوشحال در مورد. همه ما می تواند ایجاد زمین بسیار مخربی حوادث و یا مانند آن. خیلی از چیزهای عادی اثرات خوبی از کسانی که در اطراف ما. ما نیاز به درک که در انجام ممیزی از زندگی ما است.

و بسیاری از ما خواهد شد شگفت زده در چگونه ما می آیند در چنین ممیزی. شما واقعا ببینید که شما در “جاده کمتر سفر”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *