جلوگیری مایل برای یک زندگی بهتر و در آغوش یکی از شما در حال حاضر

زبانک  > متفرقه >  جلوگیری مایل برای یک زندگی بهتر و در آغوش یکی از شما در حال حاضر
0 Comments

[ad_1]

چمن است که به ندرت سبزتر از طرف دیگر

بیایید صادقانه صادقانه: آیا شما از زندگی خود راضی بودن و یا آیا شما می خواهید همه چیز متفاوت است ؟ به عنوان مثال چگونه یک مربی زندگی و ارزیابی آن ، خواهد آنها ایجاد تنظیمات در اینجا وجود دارد و یا شما خود را به نشانه تایید ؟ گاهی اوقات ما اجازه می دهد ما احساسات منفی به راه چه زندگی در تلاش است به ما بگویید. ما ممکن است ببینید دوستان ما و یا کسانی که در Instagram زندگی فوق العاده زندگی می کند و آرزوی ما همین بود. هر چند ما به دنبال در چیزهایی عینی اما قضاوت آن را در ظاهر به تنهایی. مهم نیست که چقدر موفق غنی یا خوشحال هستید و همیشه وجود خواهد داشت چالش ها و هیچ کس مصون است از آنها. آیا این را حس را که می خواهند برای یک زندگی بهتر نیست آن را آفريده است ؟ آن نیاز به چیدن از هم جدا چه کار نمی کند و با توجه به این جزئیات به طور مداوم.

این هیچ راز است و هر کس می خواهد یک زندگی بهتر است. اما همانطور که شما ممکن است یا ممکن است نمی دانم چمن است که به ندرت سبزتر در طرف دیگر. این ممکن است به نظر می رسد که راه اما به عنوان به زودی به عنوان شما جذب بهتر شرایط جدید وجود خواهد داشت مشکلات و چالش ها برای غلبه بر. برای مثال کسانی که مجرد هستند و ممکن است ضجه و زاری خود را به تنهایی و می خواهید در یک رابطه صمیمی برای جبران این. برخی از تبدیل شدن به حقارت که ارتباط نیست دیدار با انتظارات خود را و آنها مایل بودند تنها یک بار بیشتر. همان درست است با پول است. هنگامی که ما در حال مبارزه مالی ما آرزوی یک منبع بی پایان از پول, اما اگر ما تبدیل شدن به لحاظ مالی موفق هستند چالش های دیگر است که بوجود می آیند. من را دریافت نمی اشتباه من پیشنهاد نمی شود ما نباید تبدیل شدن به مالی رایگان. هر چند ما باید به توسعه طرز فکر درست طوری صرف نظر از اینکه ما غنی یا فقیر تنها و یا در یک رابطه ما خواهد بود خوشحال با این وجود. چگونه می توانم شما احساس می کنید در این مورد ؟ شما می توانید یاد بگیرید که شاد خود را با شرایط فعلی خود را دانستن زندگی این است که یک کار در حال پیشرفت?

کار را از طریق مشکلات خود را

کلید درک است که زندگی یک فرایند دائما در حال تحول. گاهی اوقات ما تجربه مشکلات و درد و مبارزات در حالی که بار دیگر ما را به تجربه لذت و شادی و موفقیت. وینستون چرچیل گفت آن کاملا: “موفقیت متشکل از رفتن از شکست به شکست بدون از دست دادن شور و شوق.” او می دانست که برای موفقیت ما نباید از دست دادن شور و شوق با وجود مشکلات ما. چالش کمک به ما تیز کردن اره از شخصیت ما است. در حالی که آن را ممکن است برای ما روشن در زمان ما درد و مشکلات به ما کمک می کند روشن در زندگی ما از خواب. من مواجه می شوند بسیاری از چالش ها در طول زندگی من است. لحظاتی وجود دارد که من فکر می کردم محکوم به شکست است. نه این که من نمی خواهم برای موفقیت هر چند هر بار که من سعی کردم من به سختی شکست خوردند. من فکر زندگی بود در برابر من و من نسبت به خودم و دیگران بودند که به موفقیت. اما کسانی که درس کمک به توسعه شخصی. آنچه که باور دارید به زیان ممکن است بزرگترین چیزی که برای رشد شخصی خود را. آن است که گفت: مانع در راه است.

است این حس ؟ شما می توانید درک آنچه اتفاق می افتد در خارج از شما منعکس کننده آنچه در حال وقوع است در درون شما است ؟ من برخی از شما باید سوالات زیادی دم در داخل ذهن خود را. من از شما دعوت به ارسال آنها را در یک مجله, اگر شما استفاده از یکی. اگر شما نیست, این امر می تواند زمان خوبی برای شروع به خاطر روزنامه نگاری است که یک راه موثر برای رعایت این موضوع از زندگی خود را. این اولین چیزی که من توصیه جدید به مشتریان مربیگری زمانی که ما با هم کار کنند. روزنامه نگاری یک ابزار قدرتمند برای تبدیل شدن به آگاهی از افکار ما و کار از طریق مشکلات ما. از آن نیاز به رعایت آنچه که کار نمی کند در زندگی خود و آینده با راه هایی برای غلبه بر این چالش ها. شما به معنای واقعی کلمه تبدیل شدن به بهتر در کار را از طریق راه حل های به جای افتادن به ناامیدی. حتی اگر ما خودمان را با دیگران مقایسه کنیم متوجه آن بیهوده است چرا که ارزیابی بی فایده است. ما باید برای تبدیل شدن به خود ما انگیزه مشاور اگر ما مایل به تسخیر چالش ما است.

به عنوان ما را از طریق ما مشکلات زندگی را نمی خواهد به نظر می رسد به عنوان تلخ که ما فکر می کنم. آن را تنها به نظر می رسد که راه از آنجا که ما گیر کرده در یک راه خاص از زندگی و نمی تواند پیدا کردن راه ما. ما مثل موش در یک آزمایش در آزمایشگاه ریسندگی در هرگز پایان دادن به چرخ بدون خروج. کلید در دست خود را و آنها دروغ در توانایی خود را برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات خود را. با این در ذهن من می خواهم شما را به یک مسئله مبرم در زندگی خود و مجله پنج تا هشت راه حل. آنها ممکن است قابل توجه نگاه پس از نگاه اول اما آنها را دوباره طی روزهای آینده و باریک آنها را به سه. هنگامی که شما راضی هستند یکی را انتخاب کنید و در آن عمل می کنند. توجه داشته باشید در مجله خود را که آیا آن را به شما کمک می کند و یا اگر نیاز به مراحل بیشتر. آن است که ما را متوقف می خواهند برای یک زندگی بهتر و در آغوش یکی از ما داده می شود که ما قدر یک زندگی بهتر شده است و به ما خیره در چهره همه همراه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *