جونز در مقابل جنسیس: 2 – زمینه عدن

زبانک  > متفرقه >  جونز در مقابل جنسیس: 2 – زمینه عدن
0 Comments

[ad_1]

تمرکز این فصل دوم است که در ژن و با وجود سرخوشی در مطبوعات در سال های اخیر جونز به نظر می رسد به اتخاذ یک جای محتاط رویکرد تحقق گمان من زیر پروژه ژنوم انسان که ” آن است که همه در ژن ها پس از همه, و, که, مانند رنگین کمان, گلدان تکاملی طلا که به نظر می رسید خیلی نزدیک است و در حال حاضر فروکش فراتر از درک است.

باهوش فصل عنوان به وضوح یک بازی معروف در زمینه بازی از اتون به نظر می رسد کمی بی ربط به جز بخش خرید و فروش با هوش IQ و آموزش و پرورش – و قطعات پخش شده از طبیعت و پرورش در تحرک اجتماعی که دوباره کاهش می دهد یکی دیگر از رمز و راز عمیق.

سلول و ژن

هنگامی که سلول های, سپس کروموزوم سپس ژن و سپس DNA کشف شد و به وجود داشته باشد در هر سلول هر موجود زنده فرض بر این بود که ژن های کنترل مورفولوژی همه موجودات و رشد یک جنین در رحم مادر است. این به نظر می رسید بسیار واضح است که دانشمندان کشف کرده اند که توسط mucking مورد با ژن های مگس میوه فرزندان خود را می تواند تغییر شکل, شاید, رشد چشم اضافی و یا در مکان اشتباه بر روی بدن خود را.

سپس, زمانی که ساختار DNA خود کار کرده بود و ژن اجزای C G. A و T پایگاه های شناسایی آن در نظر گرفته شد که به زودی ما خواهد بود قادر به خواندن به “کدهای ژنتیکی” و پس از آن قادر به توضیح همه چیز’ – رشد بهداشت و بیماری, هوش, و, البته, تکامل,… Hmm خب نه کاملا.

رمز و راز عمیق تر

به عنوان جونز اشاره, وجود دارد به نظر می رسد به نوعی از پیوند بین معیوب و یا اصلاح ژن ها و بیماری های مختلف. چنین مضر ژن حتی می تواند در شناسایی یک جنین متولد نشده شاید نشان از یک حالت جدی به مشکلات آینده. در همان زمان متوجه شده است که آن است که همه در ژن ها به این دلیل که ژن به سادگی نمی حاوی ‘موضعی اطلاعات مورد نیاز به عمل به عنوان نقشه برای هر بخش کوچک از هر موجود زنده. پس چه می گذرد ؟

شاید این پاسخ نهفته است در روپرت شلدریک تلاش برای احیای قدیمی ‘morphic زمینه” تئوری که می گوید که طراحی و توسعه هر ارگانیسم کنترل نامرئی و غیر فیزیکی ‘زمینه’ که او در مقایسه با که در اطراف یک آهنربا است که می تواند فشار و کشش ذرات براده آهن به الگوها و اشکال.

این ایده به نظر می رسد به موازات کتاب مقدس در بیانیه ای به نقل از قبلا که وجود ” روح ” در انسان (شغل 32:8) و همچنین حیوانات بنابراین شاید شلدریک درست است. مهم مفهوم از morphic زمینه نظریه این است که عملکرد این ژن در هر سلول بدن است که به ارائه به عنوان طرح جامع طراحی و تولید و تقاضا در طیف وسیعی از بدن-ساختمان مواد مورد نیاز برای اجرای این طرح. اگر چه شگفت آور و معجزه آسا مجموعه او کشف کرده است. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا سلول های بنیادی از یک رشد جنین مجهز به ایجاد استخوان عضله و خون و عصب مواد و…. که در آن و زمانی که مورد نیاز است برای رفتن بر روی پالت نامرئی هنرمند که برخوردار morphic قلم مو رنگ. متاسفانه اگر برخی از ژن های معیوب در نظر گرفته شده شاهکار است برای رفتن به ناقص.

مفهوم به نظر می رسد که بسیاری از بیماری ناشی از معیوب ‘مصالح’, اما نه همه – برای جونز به ما می گوید که ژن اسکن هزاران نفر از مردم با فشار خون بالا و بیماری های قلبی و دیابت را تشخیص داده و بدون نقص ژنتیکی است که می تواند دخیل.

نسل سوم و چهارم

به عنوان یک نتیجه جونز توضیح می دهد, ‘تاثیر دو مارپیچ در سرنوشت انسان بسیار مبهم تر از آن یک بار به نظر می رسید معقول و منطقی به فرض’. او ادامه می دهد: ‘شواهدی وجود دارد که یک ویژگی خاص در خانواده اجرا می شود قانع کننده است اما عوامل مسئول یافت نمی شود’. او سپس دیدگاه که “کار بیولوژیکی پلیسی تبدیل شده به مراتب سخت تر از انتظار می رود’.

بنابراین یک بار دیگر زیست شناسی و تکامل موفق به ارائه وعده داده شده پاسخ من به یاد دارم از کتاب مقدس که می گوید که خدا راه فراتر از پیدا کردن (رومیان 11:33). من شگفت زده هستم که جونز نتواند به ذکر است در اینجا عبارت از فرمان (خروج 20:5) که به ما می گوید که نتایج حاصل از ‘شرارت’ می توانید حمل در سه یا چهار نسل است که به نظر می رسد تاسیس پزشکی واقع اگر چه علم هنوز نمی تواند توضیح دهد که چرا و چگونه.

مسابقه زندگی

جونز به زودی سوئیچ به طبیعت ‘و پرورش’ مشکل و فقط آنچه را که بخشی از آنها در بازی ما موفقیت یا عدم موفقیت در زندگی است. او شروع می شود به نقل از سلیمان است و بینش در جامعه آن زمان و شانس سقوط در همه مردان’ به طوری که جنگ است و نه لزوما به قوی و به عنوان قدیمی خرگوش و لاک پشت داستان ما را به یاد نه مسابقه لزوما به سریع. چند صفحه از بحث کافی برای تایید است که دوباره علم نمی تواند وعده داده شده پاسخ این مسئله حل نشده است. که مهم ترین – طبیعت یا پرورش? آموزش و پرورش و فرصت ها به وضوح مهم امکان تحرک اجتماعی – به عنوان در حال سلامت و رسمی آموزش و پرورش سابقه خانوادگی.

دین نادرست

اگر ما ژن predestine ما در برخی از راه به بیماری های مختلف چه از ما به سلامت معنوی? جونز به تساوی یک موازی با دین توضیح داد که Calvin تدریس گریم نسخه predestination به موجب آن افراد خاصی را به مقصد جهنم, آتش, اما دیگران به بهشت است. کالوین آموزش بر نامه پولس به افسسیان که در آن او می گوید: ‘فضل شما ایمان را نجات داد و نه از خود: این هدیه ای از خدا: نه از آثار’.

مفهوم کشیده شده است که برخی از مردم ‘انتخاب’, مقصد ذخیره شود و دیگران را از دست داد.

آن بود که به اعتقاد من متاسفانه منحرف مسیحی آموزش در امتداد این خطوط که سوار فقیر چارلز داروین به رد خدا و در آغوش تکامل است. مشکل این بود که تعدادی از اعضای خانواده اش بودند ملحدان و با توجه به فریب خورده انجیلی واعظان از روز محکوم به ابد در آتش جهنم.

چنین فریب خورده واعظان بدیهی را انتخاب کنید به چشم پوشی از حضرت حزقیال معروف چشم انداز دره پر از استخوان های خشک که خدا او را مطلع بودند: ‘استخوان ها تمام خانه از اسرائیل’. استخوان و سپس فریاد, شاید در ترور: ‘ما استخوان های خشک هستند و ما امیدواریم که از دست داده است: ما در حال قطع برای ما قطعات. این گناهکاران اسرائیل ‘از دست رفته افراد است. اما چه خدا انجام دهد به کسانی که زنده گناهکاران ؟ چرا خواندن آنچه او می گوید حزقیال:

‘بنابراین نبوت و خداوند را خداوند یهوه چنین میگوید: اینك من خود را باز گورهای و باعث شود شما به آمده تا از گور خود را و شما را به سرزمین اسرائیل است.

و خواهید دانست که من یهوه هستم که من آن را باز کرد خود را در گورهای ای قوم من و شما به ارمغان آورد تا خود را از گورهای

و باید قرار داده و از روح خود در شما و شما باید زندگی می کنند و من باید به جای شما در زمین های خود: آنگاه خواهید دانست که من خداوند سخن گفته اند و انجام آن خداوند میگوید’.

یک عکس کاملا متفاوت به این نقاشی توسط کسانی که فریب خورده پروتستان های انجیلی.

در این زمان خداوند است که اجازه می دهد مردم زیر نمونه ای از آدم و حوا به انجام کارهای راه خود را. و به عنوان رسانه ای را به طور فزاینده ای روشن است که راه به پایان می رسد در بدبختی و خشونت و جنگ و بیماری و آلودگی و انحراف برده داری و ظلم و مرگ است. این است که چرا ما دعا ‘پادشاهی خود را می آیند; خود را انجام خواهد شد بر روی زمین به عنوان آن را در بهشت’ – زیرا ملکوت خدا هنوز می آیند و خود را در حال انجام بر روی زمین”. اما در یک خلاق برگشت خدا دیده است مناسب در این زمان به ‘predestine’ انتخاب کنید و یا از یک گروه ترین در جهان ضعیف و احمقانه از افراد, ‘انتخاب’ که پل صحبت می کند (1 قرنتیان 1:26-29) به منظور انجام کار که بالا ترین و توانا آماده نیست را انجام دهد.

فقط در همان راه او پس از تصمیم اسرائیل در مصر باستان و ارائه شده به آنها این شانس را به تبدیل شدن به موفق ترین و قدرتمند ترین ملت روی زمین به حدی است که دیگران مردم را نگاه کنید و تعجب و سپس به نوبه خود به خدا پیدا کردن آنچه که این افراد پس از سالم و ثروتمند و دانا. اما اسرائیل سقوط کرد در… اما این داستان دیگری است.

یک Redbrick دانشگاه ؟

بقیه فصل اختصاص داده شده به بحث از سیستم آموزش و پرورش و 1944 قانون آموزش و پرورش را ستوده هدف از کشف و توسعه کشور مورد غفلت قرار گرفته از انسان استعداد و نقص از ‘یازده-پلاس’ که جونز گذشت اما برادر خود را شکست خورده یک تبدیل شدن به یک استاد دانشگاه و یک داربست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *