جوهر از موفقیت

0 Comments

[ad_1]

هیچ چیز بر روی زمین اتفاق می افتد کاملا توسط حادثه. یک فرد در زندگی است چرا که او به معنای زندگی می کنند و او دارای استعداد و توانایی هستند که کاملا خود را و یا خود را منحصر به فرد به او و یا او. کار خود را به عنوان یک فرد این است که برای یادگیری به خودتان می شود. اگر شما خودتان را دوست دارید. من اعتقاد دارم که شما را کشف شما کاملا یک فرد پس از همه. شما را به رسمیت شناختن و پذیرفتن چیزهایی که شما نمی تواند انجام دهد و همچنین. شما همچنین درک و قدردانی از آن چیزهایی است که به شما داده به خوبی انجام دهد.

شما شرایط خودتان را برای آنچه شما واقعا یکی از یک نوع به عنوان متفاوت از هر کس دیگری آنجا که اثر انگشت خود را و یا امضا.

وجود دارد یک روند در آموزش و پرورش از جوانان ما شده است که در حال توسعه قدرت برای مدتی در حال حاضر همه نشانه ها نشان می دهد که آن را یکی از مهم بخشی از یادگیری است که به رشد ادامه خواهد داد تا زمانی که ما به دنبال گسترش بالقوه انسان است. ما در حال صحبت کردن در مورد ژنتیک یا علوم کامپیوتر, بلکه ساختمان اعتماد به نفس و اعتماد به نفس ،

گفته شده است که بیشتر ما جستجو بیرون, بیشتر ما کشف درون. کشف قدرت در خودمان به یک زندگی unshackled از اوراق قرضه از شک. اجازه دهید ما بررسی ماهیت شخصی شجاعت و ببینید که چگونه این قدرت درونی توسعه به عنوان حیاتی محصول سالم اعتماد به نفس ،

تصور کنید که شما در حال نشسته در یک تئاتر به دنبال در پرده که پنهان صفحه خالی. شما صبر کنید برای ویژگی های تصویر به آغاز خواهد شد. چه خواهد شد این تصویر برای شما انجام دهد ؟ چگونه آن را به شما تاثیر می گذارد ؟ اما تأثیر آن را در زندگی خود را? شما احساس می کنید نقل مکان کرد و شاید حتی به اشک شما را به خنده در یک فیلم کمدی و یا احساس وحشت زده در بحران مواجه قهرمان از هروئین به شما احساس فوق العاده از امواج عشق و محبت و یا موج از خشم? تمام این احساسات را پالس از طریق شما و بیشتر برای تصویر شما در مورد جذاب ترین فرد در جهان خود را!

در این تئاتر است که در ذهن و قلب هر یک از ما و شما و تهیه کننده و کارگردان, نویسنده و بازیگر قهرمان و تبه کار. شما در حال فیلم تکنسین در غرفه و مخاطبان است که در واکنش به این هیجان درام. این داستان هیجان انگیز اتفاق می افتند بر این درونی صفحه نمایش است که اختراع شده است در هر ثانیه از زندگی خود را, دیروز,, فردا,, اما مهم ترین در حال حاضر. شما با تماشای این تصویر که بر روی صفحه نمایش و شما اختراع این تصویر که بر روی صفحه نمایش در حال حاضر.

خواهد شد که داستان یک پایان خوشی ؟ آن را پر از شادی و موفقیت و یا غم و اندوه و شکست ؟ داستان است که در حال حاضر وجود دارد و فهیم چشم می تواند به این جهت است که در آن از آن خواهد شد. یکی وجود دارد تحقق است که می تواند در راحتی شما. این حقیقت که شما کارگردان, بازیگر, مدیر, شما می توانید داستان آن را به عنوان گستراند در حال حاضر این اپلیکیشن برای تمام طول عمر خود را.

در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای در, شما می توانید این را به یک داستان موفقیت شما می توانید قهرمان و تسخیر تبه کار. شما می توانید این را به یک قلب گرم شدن داستان است که می تواند به غنی سازی زندگی از همه کسانی که می دانم که شما به جای یکنواخت و خسته کننده مکانیکی داستان یک کرونیکل از خستگی. همه چیز در درون شما این همه بستگی به آنچه شما انجام دهید که تصویر شما حمل در شما یک تصویر است که خود را مهم ترین ابزار برای خوب یا بد. همه چیز رو به شما بستگی دارد و تصویر خود را.

این تصویر این است که خود مفهوم نوع شخصی شما هستند. تصویر خود را یک محصول از تجارب گذشته موفقیت ها و شکست های تحقیر و پیروزی و راه دیگر مردم واکنش نشان می دهند به شما به خصوص در اوایل دوران کودکی است. از این عوامل و از دیگران به شما ساخت یک عکس از خودتان است که فکر می کنید درست است. این تصویر ممکن است غلط باشد و در بسیاری از موارد نادرست است, اما واقعیت مهم در اینجا این است که شما فقط به عنوان اگر آن را درست است برای همه شدید و هدف درست است.

اگر شما یک خوب و سالم و موفق خود تصویر خوب است. اما اگر آن را می تواند ایستادن برخی از بهبود شما می توانید آن را تغییر دهید برای بهتر شدن و شروع به گرفتن این نوع از نتایج چنین تغییری را در مورد. ما افکار و عادات و حتی توانایی ما باید کسانی که از این فرد به خودمان اعتقاد داریم. ما می توانیم مجموعه ای از محدودیت های جدید در محل قدیمی, محدودیت, اما ما نمی توانیم به پیش افتادن از محدودیت های فعلی ما اعتماد به نفس ،

ما خود تصویر تعیین اندازه و نوع فرد ما تبدیل شده است. ما می توانید ما خود اعمال محدودیت با بزرگ شدن ما خود تصویر. ما یک تصویر ذهنی از خودمان از طریق تجربه ما می توانید تغییر دهید که تصویر همان راه را از طریق تجربه. اگر تجربه واقعی ما نیاز است که در دسترس ما می توانید با توجه به تصویر خود, روانشناسی, ایجاد, که, تجربه, مصنوعی.

دانشمندان معتقدند که سیستم عصبی انسان ناتوان از تشخیص بین تجربه واقعی و همان تجربه تصور وضوح و با جزئیات کامل. نگران است که یک مثال خوب از این مصنوعی تجربه. هنگامی که یک فرد نگرانی در مورد چیزی که او پروژه خود ذهنی, عاطفی و حتی جسمی به یک وضعیت است که حتی رخ داده است. مردی که نگرانی خود را در مورد شکست خود را میبیند دچار واکنش همان است که همراه واقعی, شکست, احساسات, اضطراب و بی کفایتی و تحقیر. تا آنجا که بدن و ذهن خود را نگران او شکست خورده است.

در حال حاضر همه چیز را می توان در هر کدام از دو راه مثبت یا منفی سازنده و یا مخرب. نگران منفی استفاده از تخیل خلاق است منفی مصنوعی تجربه. اما بسیاری از افراد ظاهرا هرگز متوجه است که نتایج مثبت فقط به عنوان واقعی به عنوان نتیجه منفی و نگرانی را می توان از طریق استفاده از تخیل ما سازنده. با تمرکز بر روی موفقیت همه ما تمایل با مصنوعی تجربه است که موفقیت ما می تواند به گسترش ما تصویر خود را که یک فرد برای آنها موفقیت طبیعی است انتظار می رود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *