حرفه و زندگی شرکت مدیریت آموزشی

زبانک  > متفرقه >  حرفه و زندگی شرکت مدیریت آموزشی
0 Comments

[ad_1]

حرفه و زندگی شرکت مدیریت آموزشی است که بخشی جدایی ناپذیر از جامع توسعه سرمایه انسانی و در عین حال اغلب نادیده گرفته شده توسط کار حرفه ای است. بیش از سال های بسیاری از من مشاهده کرده اند که چگونه بسیاری از حرفه ای ها از طریق ناکامی در شرکت های بزرگ. چنین می تواند اجتناب شود اگر آنها می تواند تعامل با شرکت های بزرگ زندگی مربیان. ما نیاز به مربیان است که وجود داشته اند و این همه دیده می شود. آنها را همراهی شرکت های بزرگ و حرفه ای از طریق همه از A تا Z مراحل زندگی حرفه ای خود را. است که از تصمیم گیری در مورد مسیر شغلی به خروج از صحنه است.

آنچه که در مورد این است که تعداد بسیار کمی حرفه ای یک نیاز به شغل و زندگی شرکت مدیریت پروژه است که آگاهانه توسط خود هدف زندگی. بسیاری از آنها گرفتار چرت زدن زمانی که همه چیز نمی رویم به عنوان انتظار می رود. آنها پیدا کردن خود را در واکنش و در بسیاری از موارد اقدامات نابجا هستند.

یک مربی به شما هشدار به خصوص وقتی که همه چیز به نظر می رسد اتفاق می افتد هموار و شما با بهره گیری از هماهنگی. این وقتی است که شما باید برای آماده سازی همه امکانات. این به این معنا نیست که ما باید به پارانویا است. لازم است به زندگی ما اتفاق می افتد به جای تعقیب پس از وقایع زمانی که آنها در حال حاضر اتفاق افتاده است. ما باید به طور مستقیم زندگی ما به عنوان ما می خواهید آنها را به. وجود خواهد داشت زمان هنگامی که ما موفق نیست. اما هنگامی که ما را از دست ما نیست سقوط خواهد کرد به دور از اهداف ما.

مدیریت حرفه ای باید به یک فعالیت از گهواره تا گور است. شرکت های بزرگ زندگی است که فقط بخشی از ما بزرگتر سفر زندگی. نباید اجازه پرتاب ما از تعادل خارج و اجرا ویران با ما زندگی می کند. آن را باید اضافه کنید به ما جامع سفر زندگی و نه تبدیل شدن به ما در سفر خود را.

اگر ما تا به حال یک پایه محکم در اوایل ما جامع سرمایه انسانی و توسعه و هدایت ما در اوایل زندگی و مربیان از طریق شرکت های بزرگ و فراتر از آن ما باید به برندگان در سفر ما. من هرگز از شنیده می شود هر کسی که موفق است در زندگی بدون کمک دیگران است. ما فراموش مانند مربیان و هواداران انتخاب و جهل. اما ما اغلب به یاد چنین افرادی هنگامی که همه چیز سقوط از هم جدا. آن است که اغلب دشوار است برای رفتن به آنها را زمانی که ما دچار مشکل هستند چرا که ما شرمنده که ما قطع ارتباط با آنها. نظارت باید یک زندگی طولانی و قابل دسترسی از طریق همه ما جامع توسعه سرمایه انسانی مراحل.

بهترین هدیه برای مربیان خود را برای موفق بودن در زندگی خود را به جلو. اشتباه شما را ندارد باید به فکر می کنم که شما دیگر نیاز به افراد دیگر کمک کند و شما می توانید آن را در خود. زندگی شما را فروتن. هر کس در زندگی یک هدیه است و آنها مهم تا پایان زندگی خود را.

حرفه ای و شرکت مدیریت زندگی است نه یک خط راست است. ما باید استاد زیر generic فاز: توسعه حرفه ای آموزش و پرورش → ورود اولین کار → تکنسین → admin → کاربردی → تخصصی → نظارت → مدیریت → رهبری → اجرایی → کارگردانی → هیئت مدیره نقش → بازنشستگی → بازنشستگی پست نقش.

در هر یک از موارد فوق مراحل یکی باید قادر به خروج و فرصت های دیگر که ممکن است آنها را در حال حاضر. آن است که این مسیر انحرافی است که می تواند پرتاب یکی از کامل تعادل و یا یکی پشت وپیش.

در بسیاری از موارد ما رشد حرفه ای است مختل شده توسط خودمان را به عنوان یک نتیجه از برداشتی غلط تحولات غیر منتظره. برای مثال ما استعفا از شغل فعلی تفکر است که ما در حال شتاب رشد ما و یا به حداکثر رساندن درآمد ما تنها برای پیدا کردن که بیش از دراز مدت ممکن است ما را گرفته ما رشد ده گام به عقب است.

در انتهای دیگر این مسیر لازم است و می تواند یک تماس را وارد کنید, کارآفرینی, اشتغال, مشاوره تحصیلی, حرفه ای و کامل حرفه ای تغییر دهید. این تحولات باید پیش بینی می شود و پیدا کردن ما آماده زمانی که آنها رخ می دهد. گاهی اوقات پنجره فرصت کوچک است و ما باید فشار در لحظه ای.

شرکت های بزرگ زندگی خود را پویایی است. وجود دارد بسیاری از زیر-که فرهنگ نه ممکن است به ما. ما نمی تواند کور و ساده و بی تکلف به این پیچیدگی. مربیان ارزشمند در کمک به ما در مقابله با چنین پویایی است.

شرکت ادراک چیزی است که همه ما نیاز به زنده ماندن در شرکت های بزرگ زندگی است. ما همچنین باید بدانید هنگامی که ما تبدیل شده اند و شرکت های بزرگ تغییر عوامل و بازی در چنین نقش با مسئولیت. را تصمیم استراتژیک برای نفوذ در فرهنگ سازمانی خود را به تدریج. اگر شما در حال قطع نمی به اداره شرکت پویایی و پیچیدگی شما همچنین باید آگاه باشند از محدودیت های خود را. عاقلانه است که برای پذیرفتن محدودیت های خود را و قاطع اقداماتی را در جهت های مختلف که باعث افزایش خود را حرفه ای مدیریت پروژه.

نه ترک حرفه خود و شرکت مدیریت زندگی به شانس. خود و هدایت خود را بزرگتر و هدف در زندگی است. اجازه دهید خود را مربی بود روزانه خود را شریک. سرمایه گذاری شخصا در خود برنامه نظارت. بازده را پیش افتادن از تمام سرمایه گذاری و تلاش و انرژی خود را صرف جامع حرفه ای و شرکت های بزرگ در مدیریت زندگی.

نگرش خود را به شرکت های بزرگ سیاست پویایی و فرهنگ خود را تعیین موفقیت یا شکست است. شما تصمیم به اعمال و پیوستن به شرکت های بزرگ خود را. هیچ کس مدیون شما هر چیزی. یک بازیکن از شرکت های بزرگ بازی. بهترین در آن است. اما به یاد داشته باشید شما خاص نیست. شما آن را مدیون خودتان را به موفقیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *