خرید گوشی موبایل اپل آیفون با بهترین کیفیت + با قیمت مناسب

زبانک  > متفرقه >  خرید گوشی موبایل اپل آیفون با بهترین کیفیت + با قیمت مناسب
0 Comments

البته هزینه بالای گوشی آیفون تنها در مورد خود گوشی نبوده، بلکه وسایل جانبی آن نظیر شارژر، هدفون و قاب موبایل نیز نسبت به دیگر گوشی های موجود در بازار گران تر میباشد. برای مثال حذف کردن شارژر از جعبههای سری 12 باعث شد تا بسیاری از شرکتهای موبایلی از جمله سامسونگ، اپل را مورد تمسخر قرار دهند ولی بعدا از حرکتهای اپل الهام گرفته و آن را اجرا کردهاند.

شرکت اپل این مدل از گوشی را با سه رنگ خاکستری ، طلایی و نقره ای روانه بازار نموده است . قابلیت عالی نمایش تصاویر در این محصول ، آن را تبدیل به یک گوشی منحصر بفرد نموده است که فقط شرکت اپل توانایی تولید آن را دارا می باشد. اگر اخبار مربوط به گوشیهای موبایل را بررسی کرده باشید، متوجه پیشرو بودن گوشی اپل در این بازار میشوید.

وزنیاک در دسامبر سال 1984 طی مصاحبهای با مجله بایت گفت که پروژه اپل برای مدت زیادی بود ذهن جابز را مشغول کرده بود؛ استیو جابز برای رسیدن به راهحلهای اساسی مشکلات پیشرو به طبیعت پناه می برد و فکر میکرد. شرکت اپل در سال 1976 توسط سه دوست پایه گذاری شد که سهامدار اصلی این برند استیو جابز و استیو وزنیاک بودند. با وجود پول زیادی که برای این گوشی باید بپردازید، ویژگیهای آن چندان تفاوتی با آیفون ۷ ندارد. شرکت اپل بهعنوان سازنده گوشیهای آیفون تا امروز مدلهای مختلفی از گوشی آیفون راهی گوشی آیفون 5 میلیونی بازار کرده است.

گوشی آیفون ۱۲ مینی کوچکترین گوشی از سری آیفون ۱۲ اپل است. در سال 2007 اولین آیفون با پشتیبانی از اینترنت 3G و اپلیکیشن های بسیار کاربردی در بین کاربران بسیار محبوب گشت. در حالیکه جهان درگیر ویروس کرونا بود، اپل تصمیم گرفت برای اولین بار آیفون جدید خود را در یک مراسم ویدئویی معرفی کند. اپل اما انگار تصمیم گرفته از تکنولوژِی حسگر اثر انگشت (TOUCH ID) در زیر صفحه نمایشگر آیفونهای جدید استفاده کند؛ اما باید صبر کرد و دید که تیم کوک، امسال چه سورپرایزی برای طرفداران آیفون تدارک دیدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.