خود به خود Saira Banu

زبانک  > متفرقه >  خود به خود Saira Banu
0 Comments

[ad_1]

او دختر بازیگر معروف نسیم بانو از ’30s – ’40s زمان دوره است. Saira شناخته شده است برای او ظاهر جذاب و ماهرانه بازیگری در فیلم های او. او خود به خود بازیگر و ارائه نقش خود را با نمایی از خود او. او بازیگری حرفه ای است پر از فیلم های مختلف و متمایز از شخصیت های.

حرفه ای فیلم

او اولین فیلم در سن 17 – Junglee منتشر شده در سال 1961 در مقابل Shammy کاپور است که به خوبی شناخته شده برای آن آهنگ Chahe کوی Mujhe Junglee Kahe. او عمل کرده است در Gopi Sagina, Shagird, Deewana و Duniya, برخی از برجسته فیلم در این لیست تقریبا 40 فیلم او انجام داده است. او نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر زن در جوایز فیلم فیر تابع برای فیلم Shagird, Sagina و Deewana. حتی اگر برخی از فیلم های ملاقات با شکست در گیشه او بازیگری تا به حال تاثیر بر مخاطب است. از طریق فیلم های او, او سعی کردم به همه کاره بودن خود را به اطلاع. او را انتخاب و خنده دار تلنگر Shagird جدی فیلم حامل یک پیام اجتماعی Chaitali عاشقانه و قلب لمس تلنگر Bairaag در حرفه بازیگری خود را. بسیاری از فیلم های او بودند با سوپر استار دیلیپ کومار (یوسف خان).

فیلم های به یاد ماندنی

یکی از موفق ترین فیلم خواهد بود Padosan (منتشر شده در سال 1968) بازیگران در کنار سونیل دات, محمود و خواننده Kishore Kumar. آن نور دل خنده دار تلنگر که در آن بازیگر نقش اول مرد تلاش می کند به خواستگاری دختر او را دوست دارد و گفت که او یک خواننده است. فیلم ملاقات با موفقیت تجاری و همچنین دارای برخی از مهمترین و گوش دادن به آهنگ ها در آن است. صرف Saamnewaali Khidki Mein Ek Chatur Naar و اصلی Chali اصلی Chali برخی از آهنگ های محبوب در فیلم است.

فیلم های دیگر از Saira كه شامل Bluffmaster, آوریل احمق Aayi میلان کی بلا, Aman و Jhuk گایا Aasman. او می تواند عمل با برخی از محبوب نام Bollywood, Dharmendra, راجندرا کومار, شادی Mukherji و Biswajeet. عاشقانه جفت Saira Banu و راجندرا کومار بود و به خوبی پذیرفته شده توسط توده ها. فیلم خود Aayi میلان کی بلا بود موفقیت در دفتر جعبه را. این فیلم نیز تا به حال به یاد ماندنی آهنگ مثل Aha Aye میلان کی بلا Dekho, Tum Khamseen هو مای Pyar Ka Diwana, Tu Bura Maan, Gaye و O Sanam Tere Ho Gaye.

زندگی شخصی

Saira Banu ازدواج دیلیپ کومار در سال 1976 در سن 22 و تصمیم به ترک اقدام منجر به یک زندگی خانوادگی. اما بعد از آن او cameo در Duniya با بازی دیلیپ کومار, 1984 و Faisla در سال 1988. او با افتخار این جایزه یک عمر دستاورد در پونا جشنواره بین المللی فیلم در ژانویه 2011.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.