خود را مهم ترین مذاکره – انتخاب خود را از مدرسه هنرهای رزمی

زبانک  > متفرقه >  خود را مهم ترین مذاکره – انتخاب خود را از مدرسه هنرهای رزمی
0 Comments

[ad_1]

هیچ یک عنصر را به سمت راست بیشتر از اجاره خود را. قفل شدن به اجاره گران تسمه یک جریان نقدی هر 30 روز.

اجاره شده است ماهانه و یا سالانه. در فلوریدا 3000 فوت مربع فضا در 10 دلار در هر فوت مربع در سال اجاره ممکن است برای 2500 دلار در هر ماه; 3,000 x $10 = $30,000 + 12 ماه = $2,500. یک فضای مشابه در کالیفرنیا ممکن است ارائه شده است.83 در هر ماه در هر فوت مربع می باشد.;.83 x 3000 فوت مربع = $2,499.99. به عنوان پدر من همیشه می گفت: “این همان چیزی تنها متفاوت است.”

اجاره بسیار بسیار شبیه به یک اتاق هتل یا 30 ثانیه نقطه تلویزیون. هر روز که می رود و این فضایی است که اجاره پول است که نمی تواند بازیافت شود. که باعث می شود اجاره بسیار قابل مذاکره است. مطمئن شوید که شما آماده هستند که شما مذاکره خود را اجاره. این بخش طراحی شده است برای انجام درست آن.

اول یک نکته مهم: شما هرگز توان پرداخت بیشتر در زندگی شما از زمانی که شما مذاکره کنند. برای مثال شما در حال خرید یک ویجت. به جای پرداخت این برچسب قیمت 100 دلار به شما می گویند “شما را $80?” او می گوید: “من به $90.” در چند ثانیه آن را در زمان برای انجام این کار شما ساخته شده $10. بیایید می گویند آن 15-دوم ارز; $10 برای 15 ثانیه معادل $2,400 یک ساعت. بنابراین اجازه دهید من تکرار شما هرگز به پرداخت تا آنجا که زمانی که شما مذاکره یک قیمت پایین.

شما چگونه مذاکره اجاره ؟ پس از اولیه پیاده روی را از طریق دریافت پیشنهاد ورق از صاحبخانه خود را با ارائه به شما. حفظ کل روند مذاکرات در نوشتن. اگر در مکالمه تلفنی شما توافق می کنید به یک نقطه جدید تایید آن در نوشتن بلافاصله به موجر. آن وجود ندارد اگر آن را در نوشتن. نمی توانیم هر چیزی را; آن را در نوشتن.

این دو از مهم ترین کلمات در کسب و کار “فقط بخواهید”. شما هرگز دست آوردن پول بیشتر در یک دوره کوتاه از زمان از زمانی که شما فقط بخواهید. در لیزینگ, کسب و کار, همه چیز قابل مذاکره است اما تنها اگر شما فقط بخواهید. پاسخ این است که همیشه بدون تا زمانی که شما فقط بخواهید.

این شانه خالی کردن

یادگیری به لحاظ جسمی واکنش نشان می دهند به هر قیمت. طول می کشد برخی از اقدام و برخی از عمل, اما آن را در واقع نوعی سرگرم کننده و پسر آن را به خوبی پرداخت. بپرسید چه کسی ویجت هزینه های. هر آنچه که آنها می گویند پاسخ شما این است که “چه ؟ شما من شوخی! که دو بار به عنوان بسیاری به عنوان من انتظار می رود.” اغلب که همه در آن طول می کشد. آن مرد خواهد افت قیمت خود را و یا پرتاب چیزی اضافی. در بدترین حالت او می داند که شما در حال “حساس” به قیمت. هشدار: همسر خود بگویید آنچه که اتفاق خواهد افتاد. هنگامی که من flinched در قیمت و دوست دختر من در آن زمان گفت: “من خیلی عصبی هنگامی که شما انجام دادیم. من هرگز می تواند انجام این کار است.” من تا به حال به توضیح آن همه عمل. عمل خود را شانه خالی کردن.

پیاده روی دور قدرت

این مهم ترین جنبه از مذاکره است. شما باید به انتقال به فروشنده است که شما کاملا مایل به خرید و شما راه رفتن مگر اینکه شما یک معامله خوب است. بدون این گونه مناسب و معقول مذاکره کننده برگزار خواهد شد و موقعیت خود را به دلیل آن را روشن شما در حال رفتن به خرید به هر حال. در ماشین, کسب و کار, اگر نا امید خریدار طوفان از فروش دفتر دریافت در ماشین و رفتن به خانه فروشنده را تعقیب او. من حتی تا به حال یک فروشنده مرحله بین ماشین من و من برای نگه داشتن من از باز کردن درب. من تا به حال با هر خنده و یا او را خفه. در هر صورت این معامله همیشه بهتر می شود که در آن نقطه. اگر به آنها اجازه دهید شما را به معامله بود به عنوان خوب به عنوان آن بود که به رفتن در شب. در هر صورت هرگز عاطفی متصل به یک پتانسیل خرید. حتی اگر شما انجام آن را نشان نمی دهد.

مقامات بالاتر

این جدول کلمات متقاطع انجام شده به مرگ در ماشین و کسب و کار. به شما پیشنهاد به فروشنده و او می گوید:, “خوب. من آن را به مدیر من.” مدیر مقامات بالاتر. این پلیس خوب و پلیس بد سناریو. فروشنده نقش پلیس خوب. او می خواهد برای پیدا کردن آنچه دوست دارید و ببینید چه احساسی متصل شما و یا همسرتان به ماشین. او را که اطلاعات را به مدیر پلیس بد. شما می توانید مطمئن شوید که فروشنده نیست و گفت: “آنها یک زن و شوهر خوب و یک قیمت عادلانه ارائه دهد.” چه او و مدیر در حال انجام است که بدانند چگونه به بالاترین قیمت ممکن است. فروشنده می آید و با یک لبخند و یک شمارنده ارائه دهد.

هنگامی که شما در حال مذاکره اجاره شود و پلیس خوب. بگویید فروشنده شما باید برای اجرای همه چیز توسط خود مردم و یا ارتباط خود را. این به شما می دهد زمان به شکل حرکت بعدی خود را نگه می دارد و هر گونه دلبستگی عاطفی از بازی. همچنین با این نسخهها کار به یادآوری فروشنده که شما هنوز تصمیم نهایی ساز و که این معامله می تواند گلوله را در هر لحظه توسط انجمن و یا شرکای کسب و کار خود.

منفی

هرگز یک ایده خوب برای راه رفتن به فضا و با صدای بلند می گویند: “این کامل است! ما می توانیم تغییر اتاق ها در اینجا, فروشگاه نرم افزار در اینجا. این است ایده آل برای دفتر من….” با انجام بنابراین شما در معرض خود دلبستگی عاطفی به اموال. من یک فرد بسیار مثبت بنابراین اجازه دهید به من می گویند این است: من مثبت شما می خواهید به منفی و یا حداقل خنثی زمانی که مذاکره اجاره و یا حتی مشاهده یک فضا.

به سادگی راه رفتن در اطراف برخی از یادداشت ها را با یک پلان از شکل و به فروشنده, “هی, من نمی دانم. این می تواند مقدار زیادی از کار.” یک فروشنده خوب شروع به پرسیدن سوالات شما پس از آن. مطمئن باشید که برای انتقال یک موقعیت خنثی است. “من حدس می زنم من می توانم آن را به کار, اما آن را آسان نخواهد بود.”

به من گفت: آیا نشان دادن احساسات در حالی که به دنبال در یک فضا. در واقع شما می توانید یک بازی-بازیگری و نشان می دهد برخی از احساسات منفی. آن توسعه یافته شانه خالی کردن. برقراری ارتباط به فروشنده که اگر او می خواهد شما را به جلو بروید با این کار آن را برای رفتن به گرفتن برخی از کار بر روی قسمت شروع با قیمت و شرایط. آیا آن را برای او آسان و سخت برای خودتان; شما در حال یکی است که به اجاره ماهانه پرداخت.

هنرهای رزمی صنعت خالی از سکنه است با ارواح از مدارس خوب بود که همه چیز را برای آنها اما به پایان رسید تا با ارسال یک “برای اجاره” ورود به سیستم در و پنجره بسته شدن درهای خود را. یکی از رایج ترین شکست های ضعیف مذاکره اجاره است که تسمه مالک با گزاف اجاره. بد و اجاره معامله است و نه فقط اجاره بالا ، خود را هزینه های راه اندازی و توانایی خود را به گسترش می تواند به شدت تحت تاثیر قرار زمانی که شما یک بد و اجاره.

امضای اجاره نامه است مانند رفتن به کسب و کار با همکاری یک محل و صاحبخانه برای یک دوره از زمان. مشارکت به ندرت آسان است. هدف ما این است برای کمک به شما به نوبه خود این شریک را به یک دوست و نه دشمن آینده خود را.

همه اجاره یک چارچوب اساسی است که به تشریح چه مدت شما را اشغال فضا و چه مقدار از آن هزینه خواهد شد شما را به ماندن وجود دارد. فراتر از آن است که طیف گسترده ای از اجاره نامه ، فکر نمی کنم فقط به خاطر یک اصطلاح و یا بیماری است که در آن صاحبخانه اجاره نامه که آن را در سنگ حک شده. تقریبا در هر جنبه ای که اجاره قابل مذاکره است و ما به بسیاری از صاحبان مدرسه دریافت کرده اند که امتیازات آنها هرگز فکر نمی کردم ممکن است با استفاده از استراتژی ما. اما آنها هرگز آنها را دریافت — و شما نمی خواهد یا – مگر اینکه شما فقط بخواهید.

آماده می شود

مگر اینکه شما می دانید که زمان لیزینگ شرایط در منطقه خود آن را یک ایده خوب برای دریافت برخی از متخصص کمک کند. سرمایه گذاری 100 دلار برای تجاری املاک و مستغلات وکیل و/یا تجاری کارگزار املاک و مستغلات شناخته شده به عنوان یک مستاجر هرزه. کار آنها این است که برای کمک به شما دریافت بهترین معامله ممکن است.

صاحبخانه به طور معمول خود را وکیل مدافع پس از آن هوشمند برای قرار دادن تیم خود را با هم. مستاجر کارگزاران می تواند کمک به شما در پیدا کردن یک محل خوب و همچنین ارائه ایده ها و بینش و تجربه در شرایط فعلی بازار اجاره, نرخ و شرایط دیگر که ممکن است کار را به نفع خود.

هنگامی که یک مکان بالقوه یافت هرزه می تواند کمک به شما و صاحبخانه به نظر می آیند در نقاط کلیدی از اجاره نامه.

مطابقت با محل

برای سخت هسته کیک بوکسینگ, بدنسازی, آن را حس برای اجاره فضا در وسط یک محله از کودکان و نوجوانان و مدارس ابتدایی است. برعکس برای یک خانواده گرا برنامه هنرهای رزمی با تاکید بر کودکان, شما نمی خواهید به در منطقه مرکز شهر.

خود را مطابقت مدرسه با جمعیتی این منطقه است. قبل از امضای اجاره نامه یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است در مورد مستاجر تاریخچه و چرا دیگر عملیات شکست خورده و یا نقل مکان کرد. صحبت با مستاجران فعلی در مورد تجربه خود را با صاحبخانه و منطقه است. چه آرایش معمولی مشتری ؟ پیدا کردن اگر هر گونه ساختمان جدید و یا ساخت و ساز جاده ها برنامه ریزی شده است که ممکن است تاثیر خود را رشد.

زمانی که تحقیق در مورد یک محل دریافت اطلاعات دموگرافيک در منطقه از کارگزار یا اتاق بازرگانی است. می دانم که خود را بکشد شعاع و بالقوه خود را نسبت. مدارس به طور معمول در قرعه کشی از 15 دقیقه رانندگی شعاع بنابراین شروع با اما خودتان را محدود نکنید. شما نیاز به دانستن این جمعیت برای منطقه فوری خود را به عنوان به خوبی. دورتر جمعیتی گروه کمتر بالقوه آنها به عنوان دانش آموزان است. مطمئن شوید که شما هستند احاطه شده با حق بالقوه دانش آموز پایه.

در نهایت مطمئن شوید که منطقه بندی در این منطقه اجازه می دهد تا برای یک مدرسه هنرهای رزمی. می دانم که چه محدودیت های شما را در علامت پارکینگ, آتش, کدهای, و غیره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.