خوردن و نوشیدن در قطب جنوب

0 Comments

[ad_1]

در 1960s انگلیسی, پایگاه در قطب جنوب جدا شد برای بسیاری از سال است. پس از عرضه کشتی در سمت چپ وجود دارد هیچ راهی برای خروج از زباله های یخ زده. شخصی, رادیو, پیام های یک صد کلمه یک بار در ماه. زندگی خود را داشت در محور کار خود را. تنها تعاملات بودند با هشت یا نه نفر دیگر بر پایه. مناظر تغییر چندانی نداشت و پس از چند ماه دیگر مردان داستان, نظرات, انگلیسی دوبله و نظرات را تغییر دهید یا نه. تنها روزانه تحريكات شد وعده های غذایی.

به خوبی پخته شده گوشت خوک پای های شرق آسیا nasigoreng و در عین حال یکی دیگر از خوبی های شیرین, دسر, این به یک تلنگر به نظم از روز. یک وعده غذایی خوب به ارمغان آورد و پایه اعضا با هم در یک لحظه جشن که یک روز بیشتر گذشته بود در انزوا و سرد از قطب جنوب است. دیگر وعده های غذایی کم رنگ به روال باز و در خدمت دیگری کنسرو خوراک گوشت با پوره یخ خشک سیب زمینی و می توانید از گرم نخود فرنگی.

وجود طیف گسترده ای از مواد غذایی که عرضه کشتی در آورده یک بار در سال. اما مواد غذایی کنسرو شده و یخ خشک. پخت و پز موفقیت در آماده سازی و نه مواد تشکیل دهنده. و اگر وجود نداشت کوک بر پایه وعده غذایی موفقیت های وابسته به ما توانایی های فردی است.

همه ما اجتناب کنسرو جوانه بروکسل; آنها بوی مانند آب باتلاق. یخ خشک قطعه از cod نیاز به مقدار زیادی از آماده سازی به پایان نمی مانند اسلب از چوب رنگ. بدترین شد یخ خشک کلم که تنها بازسازی به غیر قابل خوردن ساقه. در یکی از مناسبت چهار مورد از کلم رها شده بودند در دریا یخ.

پخت و پز شکست شد اظهار داشت: پس گاهی اوقات brusquely و به سرعت فراموش شده, هر چند نه با طبخ. یکی carbonades لا flamande از معدن با وجود دو ساعت از پخت و پز هنوز خام آرد چسبیده به قطعه ای از گوشت گاو وجود دارد یک حرکت به کنسرو پنیر و نان برای ناهار. نظرات به ویژه تند و تلخ اگر سه روز عرضه نان موفق به افزایش است. بسته های سخت sledging بیسکویت باز شد. تنها منجی بود که پس از سه روز شخص دیگری را به بیش از داغ کت اجاق.

گاهی اوقات مواد غذایی تازه در دسترس بود. Krill (مانند میگو) حتی اگر آب پز در جزر و مد در داغ آتشفشانی در آبهای حاوی فلوراید بیش از حد. نرمتر قطعات جوان مهر و موم شدند, خوشمزه, عنوان, عجیب و غریب نحیف Notofenia ماهی کشیده از دریا. پخته پنگوئن بودند قطعا اجتناب شود به عنوان بیش از حد چرب و رتبه و هیچ کس سعی مهر را مغز توست. Horlicks و نان تست شد و آرام آماده به کار.

در جبران خسارت برای انزوا و کمبود مواد غذایی تازه ما تا به حال بیش از یک کافی الکل کمک هزینه. هنگامی که شنبه پاکسازی پایه تکمیل شد شب شد صرف جذب شش قوطی آبجو در هر انسان در هر هفته فردی ما نصف بطری جین و دیگر نوشیدنی های الکل خریداری شده از تامین کشتی وظیفه رایگان فروشگاه.

پس از آخرین رادیو پیام ساعت 9 بود که بیش از همه ما ضربه نوار و انتخاب ما از مشروب. یک مورد بود که نیروی دریایی سلطنتی رم در 86 درصد الکل است. بخش های بزرگی مخلوط با شراب و یا شیر تغلیظ شده (شیر گوزن شمالی) به زودی به حال بسیاری از ما inebriated. تنها شب هواشناس تا به حال به برخی از محدودیت برای نیمه شب و 3 هستم مشاهدات. آواز به همراه سوابق و گاه به گاه عمیقا احساس سخن گفتن ما جشن را از طریق شب تاریک.

اواسط زمستان جشن در ژوئن 21. زمانی بود که شما می دانستم که روزانه تاریکی خواهد بود عقب و بنابراین دیگر دلیلی برای بلاغی در غذا و نوشیدن مقدار زیادی. در اولین اواسط زمستان من رفتم دریا با دو بطری Liebfraumilch (آلمانی شراب) به علاوه همه زودتر نوشیدنی های من بود. روز بعد شروع به آرامی در اطراف ده با استفراغ هر سی دقیقه. نوعی روح قرار داده بود یک سطل با من سفری. من مبهوت طبقه پایین در بعد از ظهر; من تنها کسی که شبیه مرگ گرم ،

بداهتا احزاب نیز می تواند اتفاق می افتد در طول هفته. دوباره مقدار مشروب و lateness ساعت متنوع است. مواد غذایی و الکل به ما کمک کرد در طول دو سال منجمد قطب جنوب جدا می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *