خوشحال می کنید ، شما ارزش آن را

زبانک  > متفرقه >  خوشحال می کنید ، شما ارزش آن را
0 Comments

[ad_1]

این یک داستان واقعی از شکست و موفقیت و آنچه اتفاق افتاده ، این داستان که چرا یک هدف می تواند شما را شادتر و چگونه شکست است و نه دشمن خود را.

این پسر 14 ساله ایستاده بود آماده و آماده در لبه استخر آماده برای شیرجه و شنا. اما او این کار را نکرد. به جای او سقوط و سقوط کرد. این بود که فقط هر لبه اما لبه استخر در طول بازی های المپیک و او را به آب افتاد در مقابل هزاران نفر از مردم و مخاطبان تلویزیون در سراسر جهان است. Humiliated, در رد صلاحیت شده قبل از شروع تفنگ رفته بود پارک مخفی در اتاق قفل برای ساعت. آموزش داشتن برای سال برای این لحظه در یک ضربان قلب بیش از آن بود. نه فقط بیش از, اما بیش از قبل از آن شروع شد. و نه حتی از دست دادن بیش از.

او فکر کرد که او می تواند نشان می دهد هرگز دوباره چهره خود را. اما با گذشت زمان چیزی را در او. او تصمیم گرفت که هدف او نشده و او را مجبور به دوباره سعی کنید. چهار سال بعد او خود را نه تنها رقابت دوباره در بازی های المپیک, اما برنده یک مدال طلا در شنا. پارک اولین کره ای که تا به حال برنده مدال طلا در شنا.

بین شکست و موفقیت یک سفر است. این سفر از قدرت – قدرت برای انجام کارها نهفته است که در درون هر یک از ما.

مردم در سراسر دنیا دوست دارم تماشاگر ورزشی از جمله بازی های المپیک است. هیچ چیز اشتباه است که مگر ما عمل به عنوان اگر زندگی نیز. خطرناک ترین طرز فکر این است که “نه من نمی تواند انجام دهد.” است که گفت: “آیا شما فکر می کنم شما می توانید یا شما فکر می کنید شما نمی توانید حق با شما است.”

برخی از سریع و تاکتیک های آسان برای تغییر

موفقیت آغاز می شود با این زبان استفاده می کنید. این که آیا شما در حال صحبت کردن به خود بچه ها و یا رئیس کلمات شما را انتخاب کنید در حال بازتابی از چگونه شما دیدن جهان و جایگاه خود را در آن است. آیا شما همیشه عذرخواهی? آیا شما شروع جمله با “من متاسفم به زحمت شما اما…” و یا فرض کنید کسی که دروغ گفتن به شما, آیا شما عذر خواهی? یک زمان وجود دارد و جایی برای عذر خواهی, اما آن زمان نیست تمام وقت’.

شما انجام یک انفجار تا کار کشیدن هم یک پروژه از برخی از مرتب کردن بر اساس و هنگامی که ستایش شما پاسخ “این چیزی بود.” فقط به عنوان یک عذرخواهی یک مکان کند بنابراین عفت است و زمان و مکان آن را اما دوباره آن را تمام وقت.’ اگر شما همیشه می گویند: “این چیزی بود.” سپس مردم فکر می کنم شما را “هیچ” نوع از همه چیز. و یا شما خواهد پرداخت کمتر است. مطمئنا شما کمتر با احترام از اگر شما جواب داد: “متشکرم.” ساده بود نه ؟ کسی گفت چیزی نیس و شما در پاسخ با تشکر – یک قرار از خودتان است.

زنان افسرده بیشتر از مردان است. آن را پیچیده چرا که اتفاق می افتد (و مردان, اگر چه آنها نمی افسرده اغلب به عنوان زمانی که آنها آن است که یک افسردگی عمیق تر از زنان است.) ما می توانیم تجزیه و تحلیل آن از یک روانی-اجتماعی-فرهنگی-ژنتیکی دیدگاه, اما این است که زمان یا مکان. آنچه مهم دور از تحقیق این است: با تبدیل شدن به اعتماد به نفس بیشتر زنان شادتر. اعتماد به نفس می توانید شروع با تغییر طرز فکر خود را یا “من می توانم تغییر” و یا “من می توانم هر چیزی در مورد من چه کسی هستم.”

من مربی زنان برای طلاق به دادگاه. ما بازی “اگر به عنوان” بازی من دستور آنها را در تمام راه برای آنها را به عمل به “اگر” آنها آرام و قدرتمند قادر به پاسخگویی به مضر سوالات و کنترل. آنچه که ما در حال انجام است تغییر طرز فکر. در آن زمان آنها در خارج از دادگاه آنها را تبدیل به تغییر در حال برنامه ریزی آنها برای. شما می توانید انجام دهید همین است.

شروع با زبان. سازمان دیده بان آنچه شما می گویند. شروع با آرامش خاطر آرام است که همیشه قوی تر از خشم. نمی تواند خصمانه است. خصومت است نه قدرتمند. نمی گویند “که یک احمق ایده احمقانه است.” به جای گفتن “تحت شرایطی که طرح یک راه حل نیست برای ما در حال حاضر است.” اگر خواسته خصمانه سوال با پاسخ آرام “که جالب نظر است. هیچ نیست این مال من است.”

چه نوع از بحث خود استفاده می کنید: بحث خوشحال یا catastrophizing? اگر همه چیز است که همیشه بد در راه شما را به صحبت خود شما نمی توانید رشد طرز فکر شما نیاز به تغییر رفتار است که تغییرات داستان. هیچ زندگی همیشه کامل است. آیا شما گفت: “من از دست رفته کار من این است که پایان زندگی من است.”? توقف! که catastrophizing. آن را مولد و آن است که همیشه ضعیف است. بلافاصله شروع به فکر می کنم: “یکی از درب بسته باز می شود.” و سپس آن را از وجود دارد. افرادی که هر رویداد همه چیز در مورد آنها در حال تلاش برای قرار دادن خود در مرکز صحنه. آیا مردم پرداخت توجه بسیار زیادی به افرادی که رشد و زندگی طوفان به عنوان آنها می آیند و بدون ناامیدی.

یادگیری به تعریف خودتان عملا. که منظورم به جای “من یک همسر فداکار و مادر و قدم کلیسا.”, که خوب و شیک پوش اما واقعا چه کسی مراقبت کنید ؟ همسر و بچه ها اما هنوز بسیاری از دیگران است. پیدا کردن چیزی است که شما انجام دهید که شما مجموعه جدا – مدیر بخش که هر کس دوست دارد باند و بیدار کننده برای county library system, نوشت, قانون ثابت بودجه چیزی, سازمان, شهردار, کمپین پرتاب کردم از برنامه های فضایی (خوب است – چگونه بسیاری حتی در؟). شما دریافت پیام. چگونه شما بپرسید و یا تعریف خود را بسیار مهم است. ظاهر عاقلانه باشد و یا عملی پاداش است.

اگر شما شروع نکنید, شما نمی توانید به پایان برسد. اگر شما نمی شما نمی تواند رسیدن به رویای. کلمات و زبان و طرز فکر همه چیز در مورد ارتباطی که آیا این بدان معناست که بحث خود و یا حزب کوکتل ، شروع وجود دارد – آنها ابزارهای خود را برای ساخت اعتماد به نفس و شادی خود را به دنبال خواهد داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.