دبیرستان سطح آموزش و پرورش, آموزشی – یک بنیاد جامع توسعه سرمایه انسانی

زبانک  > متفرقه >  دبیرستان سطح آموزش و پرورش, آموزشی – یک بنیاد جامع توسعه سرمایه انسانی
0 Comments

[ad_1]

اولین مشکل انتقال است که هر محقق می سازد این است که انتقال به مدرسه بالا است. آنها در حال تبدیل شدن سن شروع به ابراز خود را در بسیاری از راه های مختلف رفتن دور از خانه در حال تغییر به مدارس خارج از شهر محل زندگی (روستا و شهرستان) شروع به سفر در مسافت های طولانی شروع به احساس “زیبایی” مستقل بودن از صفحه اصلی کنترل ، پدر و مادر شروع به تبدیل شدن به وحشت زده و عصبی در مورد رفتار کودکان است. اگر آنها هرگز درگیر مربیان این است که زمان برای انجام این کار. دبیرستان آموزش و پرورش مربیان با تجربه در برخورد با جوان, بزرگسالان در این سطح خود را از آموزش و پرورش و توسعه جامع.

در این سطح بچه ها ساده و بی تکلف در تفکر است که می توان آنها را مستقل است. در این مرحله است که بسیاری از زندگی اشتباهات ساخته شده است. نوجوانان مرحله در ضربات و هورمون ها را کنترل کنید. کار مدرسه است که در رقابت با سایر عاطفی منافع. جوانان تمایل به شروع هجوم پدر و مادر خود در این مرحله است.

پدر و مادر نگهبان و معلمان توصیه نمی شود سخت در تعامل با کودکان است. مربیان باید از بین برود و تعامل با آنها را در تجارب آنها در حال ساخت به خصوص روابط با جنس مخالف. اگر نه کمک آنها می توان جاروب دور دیوانگی از بودن در روابط عاشقانه. هدف از این آموزشی است که برای کمک به آنها لذت بردن از کاوش خود بدون ناراحت کننده پدر و مادر خود را (و نگهبان) و تبدیل شدن جنسی فعال است. باید آنها را تشویق به استفاده از برنامه های آموزش و پرورش به عنوان پایه ای مربوط به خود جنس مخالف به عنوان مثال تشویق آنها به انجام کار مدرسه هم با همکار جنس مخالف همکلاسی ها.

شما می خواهید کودکان به دیوانه در مورد خوبی انجام می دهند در درجه دوازده طولانی قبل از آنها حتی وارد است که درجه. در اوایل درجه هشت (RSA) آنها باید در حال حاضر می بینیم درجه دوازده (RSA) به عنوان نقطه عطف برای رسیدن به. مربی وجود دارد به آنها را به تمرکز در این نقطه عطف. این به این معنا نیست که آنها باید دلسرد از آن لذت ببرید توهمات و دیگر تجارب مناسب برای سنین. که بخشی از زندگی و متعلق به خصوص به مرحله خود را در توسعه انسانی. آنها باید کمک به فضای جدی دیگر جنبه های زندگی می شود و برندگان از چالش های مانند سوء مصرف مواد نوجوانان صحنه, جرم, در اوایل بارداری ناخواسته سوء استفاده از الکل و غیره.

در این مرحله کودکان در حال معرفی به درک که آنها بخشی از یک جمعی. وجود دارد بسیاری از سهامداران در زندگی خود را که بیشتر منافع خود را در آینده از آنها ممکن است فکر می کنم. پدر و مادر خود هستند و نه تنها آنهایی که برای آنها مهم هستند. این کشور به عنوان یک کل است که نگران آینده خود را. تمدید اعضای خانواده و همسالان و دوستان و جوامع خود هستند یک راه یا دیگری را تحت تاثیر قرار خود را شکست و موفقیت است. بنابراین شما ساخت بسیاری از دلایل که چرا آنها نمی توانیم به ظروف سرباز یا مسافر. شما آنها را درک کنند که ریسک بسیار بالا است.

این پروژه که مربیان ممکن است نگه داشتن آنها را سرگرم می تواند شامل در میان دیگران زیر: جستجو برای دانشگاه های آنها در حال رفتن مطالعه در آینده شناسایی درجات مختلف و یا دیپلم آنها ممکن است مطالعه نسبت به منابع بورسیه طولانی در پیش بالقوه خارج از کشور موسسات آنها ممکن است مطالعه در آنچه که آن را برای آنها پذیرفته شود در این موسسات چه نمرات آنها باید پذیرفته شود و اعطا کمک هزینه تحصیلی به صنایع و بخش های که خط خود را از مطالعات آنها را منجر به این مدل نقش است که به دنبال مورد نظر خود را آموزش و پرورش مسیر و جایی که آنها فرود آمد در زندگی ،

مربیان باید هدایت جوانان در این مرحله به علاقه زیادی extramural فعالیت هایی مانند ورزش و هنر و رقص, دو و میدانی, موسیقی, جامعه, باشگاه, جوانان, باشگاه, کلیسا, فعالیت های, و غیره. که موثر ترین راه برای مذاکره آنها را به دور از فعالیت های مخرب. باید آنها را مشغول نگه داشته همراه با همسالان خود از جمله مخالف sex.

در نتیجه این همکاری بین همه ذینفعان با مربی اشغالگر بسیار برجسته حافظه در جوانان را جامع سرمایه انسانی و توسعه سفر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *