درایو داخلی

زبانک  > متفرقه >  درایو داخلی
0 Comments

[ad_1]

آنچه که من در مورد به اشتراک گذاشتن با شما است که احتمالا تنها مهم ترین چیزی که من تا به حال خواهد شد به اشتراک گذاری با شما. با دقت گوش کنید چون من آن را می دانم درست باشد. اگر شما لازم نیست که قدرتمند طرز فکر بلکه حتی قوی تر درایو داخلی شما هرگز موفق خواهد بود. خبر بزرگ است که آن را می توان توسعه یافته است. آن است که یکی از آن چیزهایی که شما یا یا شما نمی, آن است که در واقع مخالف دقیق. بنابراین آنچه من صحبت کردن در مورد ؟

به تازگی من خودم در یکی از آن موقعیت من می خواهم به تماس “یک صلیب جاده زندگی”. من در مواجهه با یک مانع عمده است که برای یک لحظه به نظر می رسید غیر ممکن است. در حال حاضر من گفت: برای دومین دلیل آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من واقعا در مواجهه با یک مانع چنین قدر اما اهمیت غلبه بر آن تا به حال بسیار با ارزش است. شکست یک گزینه نیست. برای لحظه ای کوتاه من را فراموش کرده بود چه بود مرا به جایی که امروز هستم… من درایو داخلی. من خواندن یک مقاله در مردان تناسب اندام در مورد انسان مخرب دستگاه لنس آرمسترانگ و حتی اگر او واقعا عالی عجایب از طبیعت است . گفتند: آن را نمی شگفت انگیز خود را ویژگی های فیزیکی شما را به ترس از اما درونی خود را درایو.

“وجود دارد هیچ کلمه ای به عنوان نمی توانید!!!”

بنابراین من به کار می رفت و من رفت و برگشت به اصول اولیه. من tune up بر روی هدف است. هدف من برای من همیشه بچه های من. من به تازگی تصمیم به آن را یک گام بیشتر و گفت: “اگر من آن را در مورد همسایه ها بچه ها بچه های خود را” در حال حاضر هدف من تبدیل شده است که بسیار قوی تر. من به تازگی افتخار و لذت بردن از شنیدن نویسنده اندی اندروز بدون ارتباط با من صحبت می کنند. او گفت: چیزی که واقعا آمار خانه با من است.

“من انتظار دارم شما را به خوبی انجام دهد چون بچه ها من بسته به آن است. چه چیزی شما را تحت تاثیر قرار من بچه آینده است, بنابراین من انتظار آن را از شما”. اندی اندروز

وای خیلی سنگین, اما خیلی واقعی! بنابراین در اینجا این است که این معامله اگر چیزی مهم است به اندازه کافی شما می توانید آن را انجام داده است. اگر شما به خودتان پیدا کنید به طور مداوم در حال سقوط کوتاه نه دستیابی به اهداف خود را, شما نیاز به یک خوب در آینه نگاه کنید. شما را پیدا خواهد کرد که مشکل این است که سمت راست وجود دارد در مقابل شما. تنها شما مسئول موفقیت و شکست.

من اینجا هستم تا به شما بگویم اگر شما تعیین کرده اند هدف خود را اگر شما آن را بدست شفاف, اگر شما را ساخته اند آن را از بیشترین اهمیت را به شما خواهد شد همیشه سقوط کوتاه از اهداف خود را. آن را همیشه دوباره به هدف خود را و هدف را ایجاد یک توقف درایو داخلی تبدیل خواهد شد که در توسعه یک طرز فکر برنده. بنابراین من به شما این فرمول برای موفقیت است. من به شما قول قهرمانی اگر شما این 3 چیز.

1. هدف

2. درایو داخلی

3. یک طرز فکر برنده

شما خواهد شد نه تنها موفقیت در همه چیز شما خواهد بود و رهبر شما خواهد بود کسی که مردم را به نگاه به سمت و آرزوی.

“رویای آن, آن را باور رسیدن به آن و به یاد داشته باشید آن!!!”

اوه راستی من می کرد که مانع و آن شیرین ترین پیروزی به تاریخ.

امیدوارم که کمک می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *