در اینجا ویژگی های پسران بالغ در شمال امریکا

زبانک  > متفرقه >  در اینجا ویژگی های پسران بالغ در شمال امریکا
0 Comments

[ad_1]

در زیر خلاصه ای از مشخصه مشترک از مردان که دارای پسر روانشناسی در آمریکای شمالی جامعه است. برای یک نگاه دقیق تر در این به علاوه یک توضیح که چرا آنها مثل این لطفا با مراجعه به کتاب آسیایی, تب: زنان سفید داشته باشید .

تمایل برای اسباب بازی

بسیاری از مردان تمایل به “اسباب بازی” از همه اشکال و اندازه از سیستم های سرگرمی و بازی های ویدئویی برای قایق ها و ماشین های ورزشی. میل به این اسباب بازی ها است که تا حدی به هیجان و شور و هیجان با استفاده از آنها, اما همچنین با توجه به وضعیت اجتماعی این انتقال و علاقه به اسباب بازی مرد خود دوستان است. عنصر دیگری است که می افزاید: به این باور است که برخی از زنان را پیدا خواهد کرد آنها را جذاب تر از این موارد است.

که مایل به بازی با دوستان خود

مرد با پسر روانشناسی تا حد زیادی تمایل به بیرون رفتن و تفریح با دوستان خود. این بازی سرگرم کننده است که در ارتباط با “خوب بار” از جوانان و این مردان اغلب برای نوشیدن و معاشرت آنها تا به حال زمانی که آنها جوان بودند و یا حتی اگر آنها این بار در جوانان خود را.

قرار دادن زمان با خانواده خود را برای به دست آوردن زمان دور

پسر روانشناسی مردان اغلب قرار داده و زمان را با خانواده خود را به طوری که آنها می توانید کسب درآمد به صرف زمان با دوستان خود بازی و یا اجتماعی. آنها تجمع وقت آنها صرف کرده اند به طوری که آنها می توانند خانواده خود را ترک برای یک گناه رایگان دوره از زمان و با پذیرش یا نسبی پذیرش از همسران خود.

رانندگی ماشین مثل ماشین های مسابقه

پسر روانشناسی مردان اغلب رانندگی وسایل نقلیه خود را در بالاتر از میانگین سرعت اساسا مسابقه آنها. این تا حدی به دلیل میل به لذت و میل به ضرب و شتم قبلی خود را در زمان به مقصد خود را, اما همچنین با توجه به اشتیاق خود را برای تفریح جوانان, جایی که آنها بر این باورند واقعی خود را سرگرم کننده ساکن.

پورنوگرافی

این تمایل مردان به صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال در پورنوگرافی و احتمالا حضور در نوار میله برای دیدن زنان زندگی می کنند. این فعالیت ها سوخت توهمات خود را در مورد نه تنها ازدواج با این زنان بلکه احساس قدرت و موفقیت داشتن زنان تمایل آنها.

به راحتی اغوا یا دغدغه با زنان جذاب

به عنوان یک فرمت از احساسات که منجر به پورنوگرافی پسر روانشناسی مردان اغلب به راحتی سکس با زنان جذاب, حتی زمانی که آنها در یک رابطه, و حتی اگر بچه را عمل می کنند کاملا متفاوت در اطراف آنها در تلاش به آنها را تبدیل به خود جلب مرد. این اشاره از جاذبه و تمایلات جنسی باعث می شود که مرد احساس می کنید که نه تنها می تواند او با موفقیت تاریخ این زن و یا مقاربت با او اما conjures تا توهمات چگونه زندگی خود را می تواند بهتر با او در کنار او.

لاف زدن / اغراق

بسیار رایج عنصر آمریکای شمالی پسر روانشناسی تمایل به لاف زدن در مورد موفقیت و مبالغه چه دستاوردهای شده اند به دست آمده است. این ناشی از میل به دیگران در اطراف آنها را تایید و مردان تحت تاثیر قرار توسط آنها. این ناشی از اعتماد به نفس ضعیف است و یک صفت شناخته شده و اغلب توسط زنان آسیایی در آمریکای شمالی مردان است.

Reframing شکست خود را به آنها به نظر می رسد مانند پیروزی

پسر روانشناسی آمریکای شمالی مردان بسیار سخت و زمان پذیرش شکست به عنوان صرفا شکست و اغلب reframe شکست به نوعی تبدیل به یک پیروزی را در ذهن خود. این است که با توجه به عزت نفس پایین که منجر به عدم توانایی در قبول این شکست برای آنچه در آن است و از آن یاد بگیرند.

زندگی vicariously از طریق فرزندان خود

یک مشکل شایع با پسر بچه, روانشناسی مردان این است که آنها زندگی می کنند vicariously از طریق فرزندان خود و داشتن احساسات خود را به تغذیه با احساس شکست و خشم و طوری رانندگی فرزندان خود را به موفقیت که در آنها شکست خورده است. این است که اغلب دیده می شود در مردان که فشار فرزندان خود را به انجام خوبی در ورزش آنها بازی و به طور کلی نه موفق.

هرگز راضی بودن موفقیت

یک صفت مشترک در مردان با پسر روانشناسی است که هرگز راضی بودن از موفقیت آنها به دست آمده حتی اگر آن را فوق العاده ای است. این است که اغلب به اشتباه برای سالم جاه طلبی آن است. آن را ناشی از نیاز به طور مداوم اثبات خود, چرا که اگر آنها نمی, آنها شروع به احساس پوچی و غم و اندوه وجود دارد که درون آنها.

بیش از حد قمار

اغلب مردان با پسر روانشناسی قمار بیش از حد به خطر انداختن ثبات مالی خود و خانواده خود را. این ناشی از اعتقاد به این که آنها همیشه در مورد بزرگ را به نفع خود یکی که موفقیت این است که همیشه در اطراف گوشه. این می آید از نیاز به رسیدن به و از اعتماد به نفس ضعیف و اعتماد به نفس است که اجازه می دهد این مرد به احساس رضایت و نه به دنبال این نوع از موفقیت است که آنها در حال پیگیری است.

-گزیده ای از کتاب آسیایی, تب: زنان سفید داشته باشید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.