در شکست و یادگیری از اشتباهات

زبانک  > متفرقه >  در شکست و یادگیری از اشتباهات
0 Comments

[ad_1]

در حالی که راه رفتن در بازار شما را دیدم یک کودک نو پا در تلاش برای پیاده روی مناسب است. در ذهن خود شما فکر می کنید “آیا او را ، آه در می آیند. راه رفتن به طور پیوسته… بله درست است.” شما مشتاقانه در انتظار دیدن او را که چند گام های کودک.

بعد از چند ثانیه او سقوط کرد و فرود آمد بر پشت او. او خم به جلو با دست او را روی زمین هل دادن بدن خود را به سمت بالا به یک تعادل و موقعیت قبل از او می تواند ایستادن به درستی دوباره. که روح کودک نو پا – هرگز. شما بروید “به خوبی انجام می شود نوزاد دختر!”

چگونه اغلب در دنیای بزرگسالان زمانی که ما موفق به دستیابی به چیزی یا به سادگی از اشتباهات ما از دست این روح است که پس از آلوده ما هنگامی که ما جوان بودند?

اکثر مردم می ترسند به شکست است. آنها نگرانی مداوم در مورد جلسه انتظارات اشتباه و یا تلاش چیزی جدید. از آنجا که این, بسیاری از هرگز شروع در مسیر رسیدن به اهداف خود.. و در نتیجه اطمینان خود را که آنها می ترسند از.. شکست. به منظور تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق شما به احتمال زیاد به پرداخت حق عضویت خود را.’ شما به احتمال زیاد به شکست چند بار از یادگیری درس های خود را و تنها پس از آن قادر به از طریق یک برنده است. در حالی که شما لازم نیست که برای گرفتن وحشی شانس شما را محاسبه و تحصیل خطرات.

در جهان از دانشگاهیان اشتباهات درک شده به عنوان بد و اجتناب شود. برای اولین بار از بیست و دو سال از زندگی خود را, شما آموزش داده می شود که اشتباهات بد و شرم آور.. که در واقع اشتباهات به سادگی فرصت برای یادگیری چیزی جدید. بیشتر اشتباهات یک فرد باعث می شود که بیشتر آنها را آموخته اند و شانس بیشتری آنها را از موفقیت در بعدی خود را امتحان کنید. کلیدی است برای یادگیری از اشتباهات خود را و هرگز همان اشتباه را دو بار.

توماس ادیسون هرگز اختراع لامپ اگر او را ندارد این اصل به قلب است. ادیسون موفق بیش از 10 ، 000 بار قبل از او در بر داشت رشته که ایجاد نور برای یک دوره ثابت از زمان. او مشاهده این که شکست اما. در 6,635 هفتم سعی کنید برای پیدا کردن یک مناسب رشته برای لامپ ادیسون را نمی بیند خودش را به عدم داشتن 6634 بار. او reframed وضعیت به طوری که او تا به حال با موفقیت حذف شده 6,643 امکانات پالایش و باریک جستجوی خود را به عنوان او اقدام رسم او نزدیک تر و نزدیک تر به هدف خود است.

دو شکست دیگر شما ممکن است شنیده ام از در حال لوی استروس و کریستوفر کلمبوس. استراوس رهبری برای معادن طلا در کالیفرنیا به امید طلا و شکوه و عظمت. اما او هیچ در بر داشت. به جای این شکست به او دانش جدید از یک شکاف در بازار است. او شروع به فروش شلوار از بوم برای کارگران معدن بودند که موفق بود. امروز همه ما شنیده لوی استروس ، کلمبوس شکست مفتضحانه در هدف خود برای پیدا کردن یک مسیر به هند است . اما در شکست او زد به یک فرصت جدید.. که جهان جدید. با در نظر گرفتن عمل و یادگیری از اشتباهات خود و شکست, شما به دست آوردن دانش جدید و تبدیل شدن به آگاهی از بسیاری از فرصت های جدید است. هنگامی که شما به لبه آنچه شما می دانید آن زمان به برخی از اشتباهات.

اگر شما به لبه حرفه ای خود را پس از یک سال و تعدادی از احساس فوق العاده خسته شده وقت آن است که شما را به برخی از اشتباهات. سعی کنید ساخت برخی جسورانه به روش کار خود را. اگر تنها راه حل این است که برای شما به دنبال برای یکی دیگر از کار جدید انجام آن است. اگر entreprising چیزی است که مورد نظر شما به دنبال آن بروید. برای قرار دادن خود را در یک معضل وضعیت نمی خواهد به شما کمک کند حرکت می کند. اگر شما در حفظ و انجام همان چیزی که شما همان نتیجه. آنتونی رابینز گفت که جنون است زمانی که شما در حفظ و انجام همان چیزی و امید برای نتیجه متفاوت. یک لحظه اشتباه که درو خواهد کرد تجربه یادگیری جدید است که قطعا بسیار بهتر از سال های چسبیده به همان اشتباه و انجام هیچ چیز در تمام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.