دزدگیر ماشین چی خوبه ؟

0 Comments

بررسی و راهنمای خرید بهترین دزدگیر ماشین 

تمام افرادی که قصد خرید ماشین را دارند، دغدغه خرید بهترین دزدگیر ماشین با امنیت بالا را نیز در سر می پرورانند. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین دزدگیر ماشین ممکن است باعث شود تا محصولی که خریداری کرده اید، پس از مدت کمی دچار آسیب و خرابی شود و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید. بهترین دزدگیر ماشین هایی که در بازار موجود هستند را ما در بست رویو با بررسی تخصصی هر مدل و قیمت به روز شده آنها را گرد هم آورده ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها بهترین دزدگیر ماشین را انتخاب نمایید. بهترین دزدگیر های ماشین 

با تفاوت های دزدگیر اصلی و تقلبی آشنا شوید

اول از همه لازم است این موضوع را بدانیم که اصولا چیزی در دنیا به عنوان دزدگیر وجود ندارد، تمام سیستم های موجود در دنیا به عنوان آلارم یا همان آژیر، تولید و عرضه می شوند. البته چنانچه خودرو دارای شیشه های نشکن باشه، سیستم هایی در دنیا وجود دارند که به محض ورود سارق به داخل ماشین و شروع به روشن کردن مجرمانه خودرو، درها از داخل قفل می شوند. به طوری که سارق را در داخل خودرو حبس می کنند ولی این مشروط بر این است که شیشه خودروها غیر قابل شکستن یا خارج کردن باشد. پس راجع به آن سیستم صحبتی نداریم اگرچه فقط به آن سیستم می شود گفت دزدگیر.

یاسر ابراهیمی رئیس هیأت مدیره نماینده انحصاری ماجیکار در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: متاسفانه هم اکنون بازار محصولات ایمنی و دزدگیر خودرو در کشور شرایط مناسبی ندارد و برخی برندهای بی کیفیت با قیمت های پایین بازار را قبضه کرده اند،‌ این در شرایطی است که در مواقعی که نیاز به کار کردن دزدگیر باشد،‌ این دستگاه‌ها کارکرد مناسب ندارند. اول اینکه در خرید دزدگیر حتما از شرکت های معتبر ساخت دزدگیر خرید کنید، البته بعضی شرکت ها هم با عوض کردن تنها یک حرف از اسم آن شرکت شروع به تولید جنس تقلبی آن می کنند.

مثل دزدگیر Magicar شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که سودجویان با عوض کردن تنها یک حرف شما را به اشتباه می اندازند. نکته دیگری که در تفاوت دزدگیر اصلی یا تقلبی باید در نظر بگیریم این است که حتما از دزدگیری استفاده کنیم که دارای برگه ضمانت نامه و گارانتی معتبری باشد. حتی بعضی از شرکت های بسیار معتبر ساخت دزدگیر بعد از نصب دزدگیر خودرو شما را بیمه سرقت می کنند. استفاده از ریموت با کیفیت پایین بدنه و دکمه های نامرغوب یکی دیگر از راه های شناسایی دزدگیر اصلی با فیک یا تقلبی است.

معمولا دزدگیرهای اصلی از کیفیت جنس بدنه ریموت کنترل بسیار خوب همراه با دکمه های نرمی برخوردارند و خیلی دیرتر خراب می شوند. معمولا این شرکت هایی که اجناس تقلبی می زنند بیشتر دنبال کپی کاری از شرکت های معتبر هستند. بسیاری از شرکت های معتبر از طریق نمایندگی های خود سیستم استعلام اصل بودن اجناس خودرو را به طریق مختلف مثل اس ام اس راه اندازی کرده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *