دوره نقاهت بعد از اعتیاد از نوع های مختلف: اعتیاد به شکست بودن

زبانک  > متفرقه >  دوره نقاهت بعد از اعتیاد از نوع های مختلف: اعتیاد به شکست بودن
0 Comments

[ad_1]

من هرگز تا به حال اعتیاد به مواد مخدر یا الکل و… وجود دارد اما اعتیاد دیگر است که فقط به عنوان ناتوان کننده و مخرب… مانند اعتیاد به شکست بودن.

“هر شکلی از اعتیاد بد است بدون توجه به اینکه آیا مواد مخدر بود و الکل و مرفین و یا آرمان گرایی.” – یونگ

دو هفته پیش من در زمان خاموش در یک سفر جاده ای که منجر به یک جایی است که من می خواهم نه نه بازدید.

شما ببینید من یک بیست و پنج ماه است که در زندان است.

نوشتن و صحبت کردن این کلمات به نظر می رسد مانند یک زبان خارجی به من حتی در حال حاضر و پس از هفت سال از زندگی اش بدتر از اعتیاد به هروئین.

کاملا مطمئن هستم نه تنها پدر و مادر و رفتن را از طریق این تجربه سورئال. یکی از مهمترین و تحول رخ دادن تغییرات در من در حال تبدیل شدن شفاف در مورد همه چیز. دیگر من در مورد مراقبت از ننگ مرتبط با معتادان و خانواده های آنان است. من در مورد مراقبت از رسیدن به دیگر مادران و پدران به شانه یک مشوق دوستان – برای گوش دادن زمانی که هیچ چیز را حس می کند خود را در جهان پر هرج و مرج از فرزند خود اعتیاد است.

آن را آشکار مشکل اعتیاد است نه محدود توسط جمعیت – آن اتفاق می افتد در خوب و با ثبات خانواده به همان اندازه به عنوان آن اتفاق می افتد مشکل در خانواده اتفاق می افتد به خانواده های مرفه به عنوان اغلب به عنوان آن رخ می دهد آنهایی که ضعیف; آن اتفاق می افتد در شهرهای بزرگ و در شهرهای کوچک; آن اتفاق می افتد به افتخار دانش آموزان و ورزشکاران و کلاس روسای جمهور است. آن را برای ما اتفاق افتاده.

او در دراز مدت درمان در حال حاضر و همانطور که من با او صحبت کنید من متوجه شدم که او بهبودی از اعتیاد به هروئین نحوهی من بهبودی از اعتیاد به شکست بودن.

فکر می کنم نه ؟ استیک با من در این یکی و شما خواهید دید شباهت بین ما بهبودی از اعتیاد است.

برای هفت سال گذشته او مقصر هر کس خارج از خودش برای او اعتیاد – خانواده و دوستان و مدرسه و محل کار و… این بود که همیشه تمرکز او استدلال که چرا او نمی تواند انجام دهد بهتر است با او زندگی خود را انتخاب کند.

برای من همه زندگی من مقصر هر کس خارج از خودم برای من اعتیاد به شکست بودن. برداشت من این بود که هیچ کس دیگری در خانواده به نظر می رسید که به مبارزه برای پرداخت صورتحساب; هر کس دیگری بود و در نظر گرفتن تعطیلات و خرید اتومبیل های جدید; دولت در زمان بیش از حد از من چک; کارفرمای من نیست من خوب بالا بردن; شرکت های کارت اعتباری عملا از من خواهش کرد که خود را به استفاده از کارت جدید – زندگی من از زندگی چک چک و سرزنش همه چیز و همه کس دیگری برای مبارزه نداشت و متفاوت از دختر من لیست بهانه ای برای اعتیاد به هروئین.

برای هفت سال گذشته من سعی کردم به او ثابت. من به کلمات گفتاری از تشویق و امید و اطمینان; من یو بی اس در بازار او را از زندان; به من داده اند پول خود را و یک مکان به مکان زندگی می کنند; من بازدید خود را در مراکز درمانی شهر زندان ها و زندان ها. همه چیز من هر کلمه ای که من صحبت کرد و هر نامه ای خواهم نوشت انجام شد با این امید که این بار او را به “آن را” در این زمان او را به رهایی از اعتیاد. او با بمباران پیام های از نه تنها من بلکه تمام کسانی که او را دوست داشت.

در راه همان, فرصت های کسب و کار برای پول تلاش کرده اند برای سال به من ثابت. من شده اند با بمباران پیام امید و تشویق که آزادی مالی است که ممکن است در دسترس است. هر پیام از بی روشها و سیستم های دارای این امید که ایشان می خواهد یکی را انتخاب کنم و از اعتیاد به شکست بودن.

برای هفت سال گذشته او شده است از طریق بسیاری از برنامه های درمان که من از دست داده اند و تعداد. او همیشه با عجله از طریق کار مورد نیاز, شنبه, از طریق مشاوره به پایان رسید و این برنامه اجازه می دهد تا او را آزاد کند. او می دانست که چگونه به کار این سیستم به خوبی همیشه فقط به اندازه کافی برای به دست آوردن و همه نشانه از خارج شد که او تا به حال با موفقیت به پایان رسید این دوره خواهد بود و بازیابی از اعتیاد است. وقتی یکی کار نمی کند, او در بر داشت خودش را محکوم به و در عین حال یکی دیگر را امتحان کنید.

آن بوده است و هیچ تفاوتی برای من… من باید امضا پیوست و بسیاری از فرصت ها برای کسب درآمد از صفحه اصلی که من از دست داده ام تعداد. و درست مثل دختر من, من با عجله از طریق مراحل گوش به برخی از آموزش و شروع به تکمیل تمام مراحل به موفقیت منجر شود. وقتی یکی کار نمی کند, من در بر داشت یکی دیگر را امتحان کنید – روشن شی براق که برق زد ترین و درخشان خواهد دریافت تعهد من و پول من فقط به عنوان دختر من خواهد بود ترغیب توسط یک “ضربه” به هروئین اعتیاد.

اما ما هر دو در ادامه به شکست است. ما هر دو ناتوان باقی مانده بیش از ما اعتیاد است.

ما در ادامه به شکست تا زمانی که ما متوجه است که پاسخ به بهبودی از اعتیاد می آید از درون.

پاسخ به دوره نقاهت بعد از هر اعتیاد نیاز به گرفتن یک نگاه سخت در که شما و که شما می خواهید برای تبدیل شدن به. آن نیاز به درک درستی از اعتقادات است که باید به شکل زندگی خود را. این خواسته یک نسخه از آن اعتقادات است که در حال کشیدن شما را به اعماق تاریک سوراخ است که شما را عقب نگه داشتن از حرکت رو به جلو خود را در بهبودی از اعتیاد است.

او در حال کار بر روی reuniting با دختر او قبل از اعتیاد به هروئین در زمان کنترل. او ایجاد این زن او می خواهد به. برای اولین بار در هفت سال من قدرت و اعتماد به نفس در حال ظهور از دختر من که اعتماد به نفس شروع به کاهش سال پیش. من امید و ایمان سرچشمه زندگی به کلمات او. من او را به پذیرش مسئولیت و انتخاب, بخشش و آشتی و روح عزم راسخ برای موفقیت است.

و من ؟ من بهبودی از اعتیاد به شکست بودن به من منجر به کشف باورهای غلط در مورد پول های ذخیره شده در ناخودآگاه من – باورهایی که تشکیل شد از همه که من دیدم و تجربه به عنوان یک کودک. علاوه بر ترس از شکست هنوز کمین در ناخودآگاه من به عنوان به خوبی… و من نیاز به کار به پاکسازی آن نفس-باورهای محدود کننده است که نگه من برگشت. من ایجاد این زن من می خواهم به – مالی رایگان به زندگی من ، من تعيين موفق نگه می دارد من قرار دادن یک پا در مقابل دیگر انجام آنچه در آن طول می کشد برای بازیابی از این بن بست اعتیاد.

شما ببینید آن را خاص هر برنامه نوتوانی و یا “حق” که فرصت پاسخ به ما بهبودی از اعتیاد – آن بیدار شدن از خواب به تحقق است که ما تا به حال جواب همه همراه – داخل.

یکی از خاطرات مورد علاقه من از دختر من “قبل از اعتیاد” است که او فقط دوازده سال و سرب کردم بخشی به عنوان دوروتی در یک باله جادوگر شهر از. من عاشق تماشای فضل او در این مرحله با رقص او. به عنوان ما صحبت کردیم در مورد بهبود او من به او یادآوری از آنچه دوروتی کشف در پایان از تلاش او برای بازگشت به خانه… که او همیشه قدرت در درون او.

من نمی دانم اگر این مقاله مشکلات و یا به شما الهام بخش.

من نمی دانم آنچه که شما در حال برخورد با زندگی خود را در حال حاضر.

اعتیاد از هر نوع را از بین می برد زندگی است. همه ما باید توانایی برای تغییر, برای بهبود یافتن از اعتیاد است که برگزاری ما را از بهترین بودن ما می شود.

اگر شما سعی کردم و شکست خورده در بسیاری از مواقع از دست داده اید تعداد شاید آن زمان برای یک بار امتحان کنید.

برای اولین بار ما شاهد نتایج از بهبودی از اعتیاد به شکست بودن. این اتفاق برای ما و این می تواند برای شما اتفاق می افتد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *