دو رکن اصلی موفقیت

0 Comments

[ad_1]

شما را مطالعه کرده اند و سعی کردم همه آنها را-“راز” “قانون جاذبه” هدف تنظیم و تصدیق و دیگر سنتی روش های موفقیت است و هیچ چیز برای شما کار می کرد. در این مرحله شما باید به یک سطح از نفرت با کل خود تحقق جنبش است. شما ممکن است من به عنوان خوانده شده نظرات برنامه و تعجب می کنم که چگونه من می توانم نتیجه گیری کرد که این برنامه کار می کنند و کار می کنند. که می شود گفت, سپس شما تصمیم می گیرید که باید وجود داشته باشد چیزی اشتباه است با شما و این درایوهای شما را حتی عمیق تر افسردگی است.

واقعیت این است که هر برنامه ای که به من داده اند یک بررسی مثبت کار می کند و در واقع وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با شما-شما قادر به دستیابی به ثروت بی حد و حصر موفقیت و خود تحقق فراتر از وحشی ترین رویاهای خود را, اما شما نه گفته شده کل داستان. شما آموخته اند که چگونه به ساخت پایه و اساس لازم برای ایجاد این برنامه برای شما کار می کنند و بدون این بنیاد همه این است که برای هیچ.

آن است که بسیار شبیه به ساخت یک خانه. اگر شما ساخت خانه خود را در یک پایه از شن و ماسه اولین طوفان بزرگ خواهد خود را بشویید خانه دور است, اما اگر شما پس از ساخت یک جامد بنیاد بتن خانه خواهد شد و سپس مقاومت در برابر قوی ترین طوفان. توسعه خود نیاز به همان نوع از پایه و اساس و من این پایه دو رکن موفقیت است.

ایمان اولین ستون از ساختمان است که پایه و اساس. شما باید ایمان به ایجاد واقعیت از رویاهای خود. نه تنها ایمان به خود بلکه ایمان به همه بشریت است. اگر شما نگاهی به تاریخ بشریت آگاهی از انسان ها بوده است و همیشه در حال گسترش و همیشه در حال رشد است. ما یک راه طولانی آمده از برده داری دیده می شد که قابل قبول عمل است. که فقط یک نمونه در طول تاریخ بشر تکامل آگاهی است و البته طبیعی از گونه های ما فقط خود به عنوان جهان همیشه در حال گسترش است.

به عنوان بخشی از ساختمان این اولین ستون از موفقیت شما همچنین باید توسعه ایمان به خود. بدون توجه به آنچه شما انجام در زندگی است که به سادگی یک طعم و مزه از آنچه شما واقعا قادر به انجام می باشد. درک کنند که شما باید تنها خراش سطح و است که شما قادر به خیلی بیشتر از موفقیت است. این یک داخلی مسیر. شما باید ریشه کن کردن همه خود محدود رفتارهای که شما آموخته اند را بپذیرد و پس از آن خواهد آمد تحقق که شما واقعا هستند. آن است که این مطیع ایمان به آنهایی که خود منجر خواهد شد که شما را در مسیر درست را به ثروت و موفقیت خود را تکمیل.

ستون دوم از موفقیت این است که از خود گذشتگی. همه بیش از حد اغلب می شنوم که مردم می گویند که آنها در حال رفتن به سعی کنید برخی از جدید و بهبود برنامه و من می دانم که از سمت راست شروع که آنها به مقصد به شکست است. هنگامی که شما تحقیق یک برنامه را توسعه داده اند و ایمان است که یک برنامه کار خواهد کرد بعد از آن شما باید خود را وقف قلب و روح به نرم افزار و اتمام آن برنامه. این مسائل کمی اگر شما خرید یک رشد خود برنامه و یا توسعه برنامه های خود را, آن را به شما اختصاص خودتان 100% به این نرم افزار شما را به موفقیت دست یابد.

هیچ کس تا کنون با موفقیت با تلاش چیزی. آن طول می کشد تعهد برای رسیدن به موفقیت است. من می بینم بسیاری از مردم در صورت شکست پس از شکست به دلیل پرش آنها از برنامه به برنامه داشتن هرگز متعهد به واقع کار یک برنامه به آن حد کمال. ساخت بر این پایه و اساس زندگی خود را تبدیل به یک باور نکردنی عهد به شادی واقعی ثروت و موفقیت خود را تکمیل. شادی نه افسردگی به حالت طبیعی ما بودن اما شما نیاز به یک بنیان قوی برای رسیدن به این دولت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *