دکترمحمدرضا بیگدلی – انواع ژنیکوماستی

زبانک  > متفرقه >  دکترمحمدرضا بیگدلی – انواع ژنیکوماستی
0 Comments

مراتب اعتراض به ترتیب عبارتند از اعتراض به کمیسیون شهرستان، اعتراض به کمیسیون استان، اعتراض به کمیسیون سازمان و اعتراض به شورای عالی. اعتراض به شورای عالی آخرین شانس شما برای اعتراض نسبت به معافیت ژنیکوماستی است و رأی آن قطعی و لازم الاجرا است. به این ترتیب برای این درمان لازم است با یک نفر جهت رساندن بیمار به خانه و باقی ماندن با وی در طول اولین شب پس از جراحی هماهنگی لازم انجام شود. اولین علائم ژنیکوماستی بزرگ شدن سینه های مرد است ؛ همانطور که قبلا ذکر شد، ژنیکوماستی بزرگ شدن بافت غده به جای بافت چربی است.به طور متناوب در مکان که نوک پستان است و ممکن است حس لاستیک یا قوی داشته باشد، مشابه است. در اولین روش از لیپوساکشن به این منظور استفاده میشود. رایجترین مشکلات و نارساییها در ناحیه سینه مردان عبارت از ژنیکوماستی است که با بزرگ شدن بافت سینه مردان ارتباط دارد.

اگر ژنیکوماستی خفیف باشد معمولا نیازی به درمان نیست و یا حتی گاهی خود به خود درمان می شود. ژنیکوماستی، یا رشد بیش از حد سینه ها در مردان، در هر سنی شایع است و میتوان راه های درمان ژنیکوماستی را در پیش گرفت. به بزرگی بافت غدد لنفاوی سینه مردان، ژنیکوماستی گفته می شود که معمولا علت ایجاد آن تغییرات گذرایی است که در دوران رشد در هورمون ها رخ می دهد. بسیاری از مردان که با ژنیکوماستی مواجه هستند؛ از زندگی طبیعی خود فاصله گرفته اند و به دلیل خودسرزنشی و خجالت از ظاهر خود تمایلی به برقراری ارتباط با سایر افراد جامعه ندارند! در ابتدای مقاله از درد سینه ها در ژنیکوماستی صحبت کردیم. ژنیکوماستی به بزرگ شدن بافت پستانی در مردان گفته میشود. همچنین به فعالیتهایی که ماهیچههای قفسه سینهتان را تقویت میکند نیز توجه داشته باشید. در دریافت معافیت پزشکی ژنیکوماستی این نکته بسیار حائز اهمیت است که با توجه شدت و نوع بیماری ممکن است معافیتی که به مشمول تعلق می گیرد انواع مختلفی داشته باشد. درمان ژنیکوماستی می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس شود . نگرانی در مورد زیبایی های مربوط به اندام های بدنی فقط مربوط به خانم ها نیست. پس بایستی در ابتدا یک برنامهی تغذیهای مناسب را داشته باشید با استفاده از برنامه غذایی و ورزش مناسب می توانید تا حد امکان بر روی تمام قسمت های بدن تمرکز داشته باشد، توجه داشته که استفاده از غذا های فرآوری نشده کمک می کند تا کالری سوزی بیشتری را داشته باشید و این یعنی با کمک ورزش تا حدود زیادی از شر چربی های بدنتان خلاص شوید.

این شرایط در حالی است که مشکلات شدیدتر احتمالاً نیازمند استفاده ترکیبی از روش لیپوساکشن و عمل جراحی برای برداشتن بافت سینه و اصلاح وضعیت ظاهری آن است. پس از بیهوشی بیمار در صورتی که ژنیکوماستی به علت افزایش بافت چربی باشد ، می توان از لیپوساکش به تنهائی استفاده نمود . عوامل موثر در تعیین هزینه ژنیکوماستی شامل عواملی چون دستمزد پزشک، هزینه کلینیک و یا بیمارستان و شرایط فیزیکی بیمار بستگی دارد. دکتر هنگام طراحی درمان حداکثر تلاش خود را برای ساده و راحت کردن فرآیند درمان برای بیمار انجام خواهد داد. در این زمان لازم است دلایلی که فرد از عمل جراحی برای درمان استفاده میکند، بهطور دقیق مشخص شود. در جلسه مشاوره اولیه سابقه درمانی بیمار بهطور کامل بررسی شده و معاینات فیزیکی مورد نیاز توسط دکتر انجام خواهد شد. در این زمان معمولاً از بیمار خواسته میشود سیگار کشیدن را متوقف کرده و از مصرف ویتامینها و داروهای خاص که میتوانند باعث خونریزی شوند، خودداری کند.

قبل از عمل مناسب ترین روش برای درمان ژینکوماستی تعیین خواهد شد . دکتر قبل از عمل جراحی با شما ملاقات کرده و حتی گاهی اوقات ممکن است به شما توصیه کند برای بررسی شرایط روز قبل از درمان به مطب وی مراجعه نمایید. بعضی از مردان حتی ممکن است فعالیت های فیزیکی و اجتماعی خود را صرفاً به منظور مخفی کردن بیماری خود کاهش دهند. شناخت بهترین جراح با مراجعه به مطب و مشاهده سابقه جراحی و نمونه کار های جراح قابل انجام است. همچنین توجه داشته باشید که در صورتی که در سیر مراحل رسیدگی پزشکی قرار گرفته اید، چنانچه در دانشگاه / مؤسسات آموزش عالی یا حوزه های علمیه پذیرفته شوید و ثبت نام نمایید مجاز به ادامه رسیدگی بوده و در صورت نداشتن شرایط معافیت و دارا بودن سایر شرایط، می توانید از معافیت تحصیلی استفاده کنید. در چین مواردی موقعیت و اندازه ی هاله را می توان با عمل جراحی بهبود بخشیده و پوست اضافی را از بین برد. لازم است پزشک به معاینه سینه ها و اندازه گیری های دقیق از نظر اندازه ، شکل ، کیفیت پوست ، و موقعیت نوک سینه و هاله دور آن بپرازد. عمل ژنیکوماستی معمولا به دو روش لیپوماتیک و جراحی همراه با برش پوست و بافت اضافی سینه انجام می شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ژنیکوماستی و بدنسازی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *