دیلیپ کومار در مقابل آمیتا باچان در مقابل Shah Rukh Khan

0 Comments

[ad_1]

این به نظر می رسد معقول تر مقایسه درست است ؟ هر سه نفر یک عدد بازیگران و همچنین شدید ترین بازیگران نسل خود را. من فکر کردم برای یک مدت زمان طولانی قبل از ساخت این مقایسه که من نمی خواهم به طور جزئی به هر کسی چون من متعلق به نسل او. با این وجود در اینجا یک مقایسه من می خواستم به ارائه از روز به کالج.

هر کس موافق است که دیلیپ کومار بود با استعداد ترین بازیگر از سه. با وجود اینکه شدید او همچنین معتقد بودند در ارائه کنترل اجرای برنامه. او شروع به بازیگری در سینما در سال 1944 و حرفه خود میرسد یک دوره پنج دهه است. او عمل کرده و در بیش از 60 فیلم و هنوز هم دارای رکورد حداکثر فیلم فیر بهترین بازیگر نقش اول مرد جوایز با Shah Rukh با 8 برنده است. چند نفر از نسل امروز می دانم که او همه کاره بازیگر و علاوه بر انجام شدید و جدی نقش که به معنای واقعی کلمه ساخته شده او را مانند Mughal-E-Azam و Devdas او نیز عمل با موفقیت در کمدی و اکشن فیلم مانند Aan, Azaad و رام Aur شم. دیلیپ-ساب او به عنوان محبوب شناخته شده به ندرت دیدم گیشه شکست در خود نامی حرفه ای. من شگفت زده می شود اگر کسی بهتر جعبه دفتر ثبت نظر در صد از بازدید بیش از او. ممکن است امیر خان اما من مطمئن هستم که هیچ کس دیگری می کند. فیلم قبلی که تاسیس شده او را به عنوان ضرب المثلی تراژدی شاه بودند Deedar, Amar, Andaz Madhumati و Devdas. وی همچنین تولید Ganga Jamna در سال 1961 و باقی می ماند که او تنها تولید. David Lean معروف انگلیسی کارگردان به او پیشنهاد یک نقش در “لارنس عربستان” اما دیلیپ کومار آن کاهش یافته است.

بیشتر چه, به هیچ وجه به عنوان یک رکورد به عنوان دیلیپ کومار در نقش سالمندان شخصیت. در بالیوود که در آن فیلم-زندگی یک بازیگر به تدریج کاهش می یابد به عنوان او رشد می کند, مسن, دیلیپ کومار ادامه خدمت تا سر و صدا بازدید در دهه شصت مانند Kranti, شاکتی Vidhata کارما Saudagar و Mashal. دیلیپ کومار زمانی چندین تمجید از جمله Dadasaheb Phalke جایزه در سال 1994 و پاکستان بالاترین غیرنظامی felicitation, Nishan-E-پاکستان. او همچنین دریافت Padma بوشان در سال 1997 و بمبئی کلانتر در سال 1980. علاوه بر برنده شدن در فیلم فیر بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه 8 بار او همچنین نامزد دریافت 19.

اگر چه او به چندین درخشان نقش های مورد علاقه شخصی من باقی مانده است شاکتی که در آن به عنوان یک اصولی پدر در تلاش برای نگه داشتن خود را در خط او تحویل خیره کننده عملکرد و تحت الشعاع خود را تنها رقابت جدی – بزرگترین سوپراستار از همه زمان آمیتا باچان در نقش پسر او. اگر چه نقش خود را به معنای تسلط آمیتا او تحویل داده قانع کننده عملکرد شبیه هیچ دیگر است.

Shah Rukh Khan آخرین megastar به جلو حمل مشعل شدید اقدام است. او شروع به کار خود را در تلویزیون و درخشان ساخته شده اولین فیلم در حمایت از, نقش در Deewana. Shah Rukh منتشر کرده است بسیاری از تجاری بازدید در زمان خود و بسیار deservingly است به نام پادشاه خان. برخی از فیلم های پرفروش مانند Kuch Kuch Hota Hai Dilwale Dulhaniya و Le Jayenge ساخته شده اند رکورد کسب و کار در دفتر جعبه را. چند تا از فیلم های خود را به انجام کسب و کار در خارج از کشور در نتیجه او یکی از بزرگترین بالیوود بازیگران در تمام دوران است.

پس از فوق العاده اولین بار در Deewana او در ادامه به بودجه فیلم تا او گل اول خود را در چندین بازدید در Baazigar. او ضدقهرمان در فیلم ها نمایش داده می شود ظرفیت خود را به بازی خیلی بد نقش. این توانایی فرود آمد و او دیگر زن و شوهر از نقش ها که بزرگ شد بازدید متره Darr و Anzaam. او همچنین حساس نقش در یک فیلم کوچک به نام Kabhi هان Kabhi Naa. رو به کابوس امکان گرفتن typecast به عنوان یک تبه کار او در ادامه به ارائه آمار دیگری به عنوان معمولی قهرمان در Karan Arjun. همه در طول زندگی خود او تا به حال به صورت رقابت از دو خان – یعنی سلمان خان و جدی تر رقابت Aamir Khan. با وجود داشتن چندین بازدید از آن بود که در اواخر دهه نود که او در نهایت تاسیس خود را به عنوان پادشاه بالیوود. مجموعهای از بازدید شد و به دنبال مانند بله, رئیس, Dil To Pagal Hai و Kuch Kuch Hota Hai. در سال 2002 او عمل کرده و در بازسازی دیلیپ کومار کلاسیک Devdas که به دست آورده و او را یکی دیگر از فیلم فیر جایزه بهترین بازیگر مرد. بعد او همچنین تعمیرشده آمیتا باچان کلاسیک همین. آخرین ضربه بزرگ بود نام من خان است که او را به دست آورده خود را 8th, فیلم فیر بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه. با وجود چالش های آینده از بازیگران جوان او باقی می ماند پادشاه بالیوود.

شخصا دوست داشتم بودجه فیلم او با Aziz Mirza مانند بله و راجو بان گایا جنتلمن و من فکر می کنم او بهترین عملکرد را تا به امروز باقی مانده است Chak De. به عنوان یک مخدوش مسلمان هند بازیکن هاکی او را در زندگی خود به نقش و تحویل یک عملکرد درخشان که برنده قلب از همه. این فیلم برنده جوایز بسیاری شد و یک موفقیت تجاری. به ویژه او یک زن و شوهر از فیلم ها با آمیتا باچان مانند Mohabbatein و Kabhi Khushi Kabhi Gam که واقعا نمی جرقه هر گونه آتش سوزی اگر چه این فیلم را به خوبی در گیشه. خوب برخی از جرقه در Mohabbatein اما هیچ چیز مانند آمیتا-دیلیپ کومار مقایسه.

Shah Rukh همچنین تولید چند فیلم که از Main Hoon Na و Chalte Chalte شد و بسیار موفق. اگر چه شما خواهد کاردانی او را بیشتر با موفقیت تجاری او دریافت با افتخار Padma شری در سال 2005. او همچنین میزبانی محبوب تلویزیون نشان می دهد Kaun Banega Karodpati زیر آمیتا باچان.

بزرگترین سوپراستار از همه آنها بزرگ بود آمیتا باچان. او یک نیروی هندی فیلم شبیه هیچ دیگر است. او عصبانی مرد جوان فیلم در دهه هفتاد در حال کلاسیک و مردم هنوز هم آنها را با هیبت. من هرگز دیده می شود هر بازیگر در سینمای هند با داشتن یک صفحه نمایش با حضور به عنوان مسحور به عنوان آمیتا باچان. شما نمی تواند چشم خود را خاموش او. چه کسی می تواند فراموش کرده ام کسانی که سوزش و باور نکردنی متمرکز چشم و رزونانس صدا ؟ من نمی خواهید به اتلاف وقت در قرائت دستاوردهای خود را در اینجا. همه آنها را می داند. یک بازیگر با باور نکردنی محدوده و توانایی بازی در همه نوع نقش با قدرت او ساخته شده یک آیکون است که هیچ کس می تواند با رقابت در دهه هفتاد. او به انواع نقش و برنده انواع جوایز اما بزرگترین دستاورد همچنان تسلط خود را از صنعت فیلم در دهه هفتاد. او به نام “یک مرد صنعت” در آن زمان و هیچ کس قادر به ایستادن به او. آن بی سابقه بود و احتمالا هرگز دوباره به دست آورد. کسانی که انتقام فیلم از دهه هفتاد هنوز هم به من ضربه غاز. آنچه که ما در حال تماشای امروز یک مقدار بیشتر mellowed شده فرد و بازیگر هر چند که آتش و درخشش می تواند گاهی اوقات دیده می شود در فیلم هایی مانند سرکار.

هدف از این مقاله این است که نشان می دهد که بازیگران دیگر نمی آیند نزدیک به این سه. در واقع چندین بازیگران هم مانند, راج کاپور, Dev Anand, Ashok Kumar, K L Saigal Rajesh Khanna, Aamir Khan, و غیره. اما بهترین و موفق ترین شدید بازیگران این سه. حکم من در خطر بودن شاخی است دیلیپ کومار. هنرپیشه بود و هنوز هم بزرگترین بازیگر همه آنها را با آمیتا باچان دوم نزدیک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *