دیوانه Ray – بزرگترین Dallas Cowboys فن از همه زمان می گذرد

0 Comments

[ad_1]

دالاس کاوبویز ملی فوتبال لیگ یک بسیار دوست داشتنی تیم در داخل مرزهای تگزاس و فراتر از. برای بیش از چهل سال این تیم را سرگرم طرفداران خود را در حالی که انجام در سطح بالا به طور مداوم. علاوه بر موفقیت های بزرگ در این زمینه امریکا “تیم” شده است فقط به عنوان موفق میشه و به عنوان یکی از با ارزش ترین تیم های ورزشی در شمال امریکا است. پشت هر ورزشی بزرگ حق رای دادن هستند که حمایت طرفداران تیم بدون توجه به آنچه. دالاس کاوبویز تا به حال طرفداران بی شماری تشویق آنها در طی چهار دهه گذشته نه به ذکر است خود را در جهان مشهور دالاس کابوی Cheerleaders و طلسم تیم داد و بیداد کن. اما در میان تمام کسانی که برای تشویق کابوی فوتبال یک فن به تنهایی می ایستد. که فن اواخر Wilford “دیوانه ری” جونز.

متاسفانه در 17 مارس سال 2007 در دالاس, تگزاس, Wilford جونز’ تشویق صدای سکوت بود برای آخرین بار پس از تحمل یک دهه از سلامت فقیر از جمله دیابت و نارسایی احتقانی قلب. او 76. شناخته شده به عنوان اصلی غیر رسمی طلسم از دالاس کابوی دیوانه ری سرگرم نسل از کابوی ها طرفداران. در طول سال ها او به عنوان تشخیص یک نماد برای کابوی فوتبال به عنوان Dallas Cowboys, لوگو, ستاره تنها. سوخت دیوانه ری شور و شوق خود را برای تیم طرفداران بی شماری افتخار پوشیدن Dallas Cowboys پوشاک به طوری که آنها بیش از حد می تواند خود را نشان می دهد رنگ واقعی.

دیوانه ری با حضور در اولین بازی خانگی جدید Dallas Cowboys حق رای در سال 1960. واقعی او پیوست و با این تیم در سال 1962 آغاز شد زمانی که او شروع به فروش پرچمی در کابوی ها در بازی های خانگی است. مجهز در غرب لباس کامل با شلوار بی خشتک گاوداران شش بورس در الحافظات یک جلیقه و کلاه کابوی او را سرگرم طرفداران از طرف خطوط با کلاهبرداری سحر و جادو galloping در یک hobbyhorse و دیگر antics. علامت تجاری خود را سوت بالا سخت تن به تن صدای خیلی زیر نیز به خوبی شناخته شده و به او لقب “سوت ری”.

دیوانه ری گفت: برای از دست رفته تنها سه کابوی بازی در این تیم چهل و هفت سال از وجود. در واقع دیوانه ری چنین بخشی جدایی ناپذیر از دالاس کابوی ها در تاریخ است که او محل افتخار در فن بخش از Pro Football Hall of Fame در کانتون اوهایو. اگر چه دیوانه ری هرگز به طور رسمی مشغول به کار برای کابوی ها حق رای دادن او با ارائه یک پارکینگ ویژه تصویب و اعطا دسترسی نامحدود به ورزشگاه تگزاس برای تمام خانه ها.

جری جونز صاحبان دالاس کابوی ها در حال عبور همراه تسلیت به خانواده اظهار داشت: “این یک روز غم انگیز برای هر کسی که یک پیرو از دالاس کابوی ها. ری شد اختصاص داده شده است, سرگرم کننده و پرشور از کابوی ها طرفداران. او را لمس هزاران نفر از زندگی و نسل از طرفداران فوتبال. او باقی خواهد ماند و بخش مهمی از این تیم را دارد و خانواده”.

Wilford “دیوانه ری” جونز یکی از کسانی که می آیند در هر حال حاضر و دوباره. او اختصاص داده شده و زندگی خود را به تیم خود و لمس زندگی های بی شماری کابوی هواداران و طرفداران فوتبال در سراسر جهان. او همیشه به یاد او روح و عشق بازی. شکی نیست که حافظه دیوانه ری را در دل دالاس هواداران و طرفداران فوتبال در همه جا به عنوان به خوبی به عنوان Dallas Cowboys حق رای دادن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *