ذاتی مغناطیس و قدرت تمرکز

0 Comments

[ad_1]

تمرکز می تواند به عنوان تعریف غلظت توجه است. به طور متمرکز در زندگی به معنی تمرکز توجه خود را و تلاش و انرژی و توانایی های خود در جهت رسیدن به پایان مورد نظر خود. اگر شما تا کنون در آنجا ماند و در اطراف بسیاری موفق و برآورده مردم شما شروع به توجه کنید که آنها بیرون آمدن یک نوع مسری حضور در اطراف آنها. این است که بیارتباط با نگرش خود و یا عادت زندگی هدفمند و با مجموع تمرکز بر اهداف تعیین شده و یا اهداف.

یک مرد دانا اظهار نظر در تمرکز گفت: “تمرکز همه چیز است!” بدون شک این بیانیه ممکن است بسیاری از بپرسید چگونه ؟ به خاطر وضوح به ما اجازه ریختن بیش از نور در جهان شگفت انگیز از امکانات که باز می شود تا برای مرد یا زن متمرکز بر تحقق هدف مورد نظر و یا هدف. تمرکز می تواند توصیف به عنوان ‘لوکوموتیو از موفقیت” در حالی که واگرایی خط راه آهن یا مسیر است که منجر به شکست! که تا کنون هیچ تمرکز مناسب در زندگی نباید شگفت زده شد زمانی که او به پایان می رسد تا به عنوان یک غیر achiever.

فقط می خواهم به عنوان یک جراحی ناخن رانده است به چوب توسط نیروی چکش steadilly و بارها و بارها قابل توجه آن سر کند بنابراین تلاش های مکرر از یک مرد متمرکز بر تحقق قطعی هدف موفق است. مردان از تمرکز دقیقا می دانند چه می خواهند بنابراین آنها بی اعتنایی هر جایگزین است که ممکن است خود را در حال حاضر قبل از آنها. برعکس مردمی بدون تعیین اهداف همیشه فکر می کنم هر راه آنها می آیند در سراسر آنها را به مقصد خود را. این البته قابل اثبات است که آنها واقعا نمی دانم دقیقا همان جایی که آنها در حال رهبری برای زندگی است. بنابراین آنها تصمیم گیری خود را بر اساس زودگذر زندگی, شرایط, شرایط و یا شرایط. علامت گذاری به عنوان مرد یا زن مناسب تمرکز خود کار است که در ایجاد یا به تظاهر خود را به وضعیت ایده آل صرف نظر از هر شرایطی که روند ممکن است آنها را از طریق. کمی تعجب آنها این است که جهان از تعویض و اصلاح طلبان.

در حال حاضر انجام یک بررسی بر روی خود را با پاسخ دادن به سوالات زیر. اگر جواب شما به آنها مثبت بود و سپس شما می توانید می گویند که شما قطعا یک مرد یا زن از تمرکز; آیا شما عادت ساخت تا ذهن خود را به سرعت و بدون نیاز به تغییر دوباره آن را به راحتی ؟ هنگامی که شما ملاقات با سختی آیا شما هنوز هم چسبیدن به هدف اصلی خود? هر زمان که شما را در هر وعده به خودتان و یا به آنها آیا شما خسته به نگه داشتن آنها را با وجود پیش بینی نشده رخدادهای ناخوشایند است که ممکن است راه خود را ؟ آیا شما اجتناب از مقایسه خود را به دیگران ؟ آیا شما همیشه تشویق خودتان ؟

شما می توانید دستیابی به مراتب فراتر از وحشی ترین تصورات اگر تنها شما می توانید خود را توسعه قدرت تمرکز!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *