رانندگی ترافیک وب سایت

0 Comments

[ad_1]

اگر بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی از ارکان کسب و کار آنلاین دیگر است و قطعا در جستجوگرها. SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو ” است و مراحل ایجاد یک وب سایت و محتوای آن را در چنین راهی است که گوگل را به آن شدت و آن را تا بالا در نتایج جستجو را برای تعداد زیادی از جستجوهای مختلف.

این روزها اکثر افرادی که علاقه مند به استفاده از خدمات و یا خرید یک محصول خواهد شد و به دنبال آن با جستجو در گوگل. اگر شما می توانید آمد تا در آن نتایج جستجو و سپس شما می توانید درایو تن از ترافیک به وب سایت خود را. این به این معنی آن را نه فقط در بازار حق اما زمان مناسب. این چیزی است که با شما تماس حساسيت’ در بازاریابی و آن را یک عامل بسیار قدرتمند. خبر خوب زمانی که آن را به جستجوگرها می آید این است که شما در واقع می توانید آن را خودتان انجام دهید و این بدان معناست که آن را به طور بالقوه رایگان. انجام این کار در اوایل و شما می تواند تنظیم شود تا برای سال آینده با یک جریان ثابت از ترافیک و مشتریان. خبر بد هر چند که SEO پیچیده است رنجآوری و هرگز تضمین شده است. وجود دارد چند چیز شما می توانید به بهبود شانس خود را…

اصول اولیه SEO:

برای شناسایی وب سایت های که باید آورده شود که واژه های جستجو گوگل را درخواست یک الگوریتم برای آن نمایه سازی وب. هیچ کس نمی داند این الگوریتم و این تغییر در همه زمان ها وجود دارد هیچ راهی برای تضمین آنچه شما انجام می دهند در حال رفتن به محل کار. اما ما نمی دانیم چند اصول اولیه است. برای استارت گوگل را نگاه کنید در محتوا بر روی یک وب سایت به کار کردن آنچه در آن است در مورد این که آیا آن را ارائه می دهد ارزش برای خواننده است. این کار به دنبال کلمات کلیدی است که آن را مطابقت به شرایط جستجو. بنابراین اگر شما می خواهید برای شروع شما باید با شناسایی کلمات کلیدی خاص شما می خواهید به مرتبه و برای و شما باید سعی کنید به ترکیب و آن را به نوشتن خود را در یک آلی به شیوه ای. در حالی که کمر مردم را تکرار کلمات کلیدی و بیش از بیش در متن خود برای رسیدن به بالا از گوگل. این ناخوشایند برای خواننده هر چند گوگل رو عاقلانه به آن است.

به جای آن بهتر است استراتژی است در حال حاضر به تکرار این عبارت چند بار (در حدود 1 تا 2 درصد تراکم در سراسر متن شما) بلکه همچنین شامل مقدار زیادی از اصطلاحات مرتبط و مترادف. این است آنچه که اکنون به نام “نمایه سازی معنایی نهفته’. شما لازم نیست به دانستن بیش از حد در مورد آن هر چند – فقط سعی کنید به ارسال به طور طبیعی در اطراف این موضوع و به انعطاف پذیری است که واژگان! یکی دیگر از عوامل کلیدی در تصمیم گیری رتبه وب سایت خود را ‘لینک های ورودی مشخصات’. به عبارت دیگر گوگل به نظر می رسد در چگونه بسیاری از سایت های دیگر لینک دادن به سایت شما و بررسی تنوع و کیفیت این لینک کلیک کنید. نه تنها لینک به کمک گوگل به کشف وب سایت خود را در وهله اول اما آنها نیز دیده می شود به عنوان مشتریان – منطق این است که اگر کسی لینک دادن به سایت خود را, سپس آن را باید خوب!

پرداخت مردم را به لینک به شما این است که هر چند در برابر قوانین (و شما می توانید به صورت جدی مجازات اگر شما گرفتار). به جای آن شما می توانید با استفاده از دو استراتژی:

• ارسال مهمان – که به معنی ایجاد محتوا برای وبلاگ های دیگر به صورت رایگان در ازای یک لینک بازگشت به سایت شما.

• پیوند baiting – که به معنی نوشتن محتوا است که نه تنها با کیفیت عالی, بلکه ابداع در چنین راهی را به عنوان تشویق مردم برای لینک به آن. منبع مقالات برای مثال خوبی هستند link-طعمه.

ارسال مهمان باید انجام شود در حد اعتدال در حالی که پیوند baiting باید رخ دهد ارگانیک. جالب اینجاست که بهترین راه برای مردم برای به اشتراک گذاشتن (و در نتیجه افزایش SEO) است که موتورهای جستجو وجود داشته باشد و فقط به نوشتن خود را بهترین مطالب برای خواننده. در نهایت آن نیز مهم است به فکر کردن در مورد برخی از جنبه های فنی از وب سایت شما آن را ضربه. گوگل در حال حاضر نیاز به تمام وب سایت ها به همراه دوستانه برای مثال و شما را جریمه اگر سایت شما بارهای بیش از حد به آرامی. با استفاده از وردپرس و تم های سفارشی است که یک راه خوب برای اطمینان از سایت خود را اجرا می کند هموار و قابل اعتماد اگر شما یک طراح وب حرفه ای خود را.

استراتژی جستجوگرها خود را برشمرد:

راز موفقیت در جستجوگرها در حال حاضر به نوشتن مقدار زیادی و برای نوشتن هست. جستجوگرها و بازاریابی محتوا’ هستند تقریبا یکی و یکسان در این مرحله با گوگل پیشرفته بودن به اندازه کافی به نگاه در نوشتن خود را تقریبا مانند یک انسان خواهد بود. آن را تنها برای گرفتن دقیق با زمان, بنابراین وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای فریب سیستم. آنچه شما می توانید انجام دهید هر چند به تولید مقدار زیادی و تعداد زیادی از محتوا در اطراف خود را انتخاب موضوعات. بیشتر مطالب شما در ایجاد این مطلب ‘کلمات کلیدی دم بلند’ شما ضربه و بیشتر شما اجرای موضوع سایت خود ، دم بلند کلمات کلیدی کلمات کلیدی رتبه شما به صورت ناخواسته.

وقتی کسی نوع: ‘چرا خرگوش من شلی و او بوی مرطوب?’ به گوگل است را به چیزی. به احتمال زیاد پس از آن این خواهد بود که به صورت تصادفی در وب سایت استفاده می شود که بسیاری از این کلمات را – حتی اگر آن را یک بازی دقیق است. وب سایت نمی هدفمند مرتبه آن عبارت است اما با داشتن مقدار زیادی از محتوای شما افزایش احتمال که مبهم جستجوهای مرتبط خواهد زمین را در سایت خود توسط شانس. بنابراین اگر یک مقاله می شود یک ضربه یک روز مثل این و شما باید یک هزار و مقالات… پس از آن که از یک هزار بازدید. شما ببینید که چرا این مهم است ؟ بیشتر مطالب شما بیشتر احتمال دارد که جستجوهای شما را پیدا خواهد کرد. بسیاری از وبلاگ نویسان ارسال خواهد شد تنها یک بار در هفته و یا حتی دو هفته و سپس تعجب می کنم که چرا آنها در حال رشد ترافیک خود را. اگر شما می خواهید این بود تمام وقت خود را زندگی می کنند و سپس شما نیاز به درمان آن را مانند یک کار تمام وقت با تمام وقت و ساعت آن را که ساده است! و با کیفیت است فقط به عنوان مهم است. نه فقط به این دلیل که هر بار که کسی را می بیند مطالب خود را به شما یک فرصت برای به دست آوردن آلی لینک از آنها ارسال شده به یک انجمن و یا حتی در وبلاگ خود – اما همچنین به این دلیل به نظر می رسد گوگل در عواملی مانند مردم زمان خود را صرف خواندن صفحه در هنگام قضاوت خود را با کیفیت. اگر شما در حفظ و قرار دادن کار با کیفیت بالا به طور مداوم مردم آغاز خواهد شد به بحث در مورد نام تجاری خود را و شما شروع به دست آوردن شتاب. هیچ میانبر وجود دارد – هر چند البته شما می توانید برون سپاری این روند اگر شما می توانید پیدا کردن با کیفیت بالا و قابل اعتماد نویسنده است. در بالای این, شما باید هنوز هم نگه داشتن چند کلید واژه در ذهن است که شما را حفظ خواهد کرد بازگشت به. این باید فرم ستون فقرات خود را محتوا و راهنمای تصمیم گیری های خود را که در آن مقالات به نوشتن و چگونه به راه اندازی صفحات وب خود را (شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی در نام فایل و تصویر برچسب ها و غیره.). دوباره لطیف نگه دارید اما مطمئن شوید که آن را وجود دارد. نگاه کردن ‘ابزار کلمه کلیدی’ به تحقیق که عبارات مربوط به تو رفتگی در دیوار خود را به بیشترین جستجوهای بدون وجود دارد که بیش از حد رقابت است.

مهمان ارسال:

نقطه تمام از الگوریتم گوگل است که به پیدا کردن آنچه که واقعا با کیفیت بالا و محبوب و در نتیجه این شرکت نمی خواهم شما را به سعی کنید و بازی های این سیستم با ارسال لینک کلیک کنید برای مکان های خاصی در مقادیر بالا. اگر شما فقط باید لینک در وبلاگ ها با کیفیت بالا و سپس این نگاه مشکوک. این به این معنا نیست شما باید با استفاده از مجوز های ارسال و مهمان هر چند به عنوان این است که واقعا تنها فعال بدان معنی است که شما مجبور به گرفتن بر روی وب سایت که بالا ‘روابط عمومی’ (شهرت در چشم گوگل). به جای آن تغییر تمرکز از کمیت در اینجا به کیفیت. سعی کنید برای پیدا کردن یک چند واقعا بزرگ وبلاگ و سپس تمرکز تمام تلاش خود را در گرفتن لینک از آنها. اگر شما این حق پس از آن یک لینک می تواند شما را به بالای موتورهای جستجو, آن می تواند باعث بیشتر دوست دارد و سهام آن می تواند به شما صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان به طور مستقیم. اگر شما می توانید یک لینک در وب سایت یک وبلاگ نویس در تو رفتگی در دیوار خود را و سپس این می تواند به شما در تنظیم برای سال آمده و تبدیل سود خود را بیش از شب. این یک رشد هک شناخته شده به عنوان ‘تاثیر گذار در بازاریابی’ و آن را به یک ابزار فوق العاده قدرتمند. مسیر برای گرفتن لینک شما در این سایت هر چند ممکن است شامل شروع با اهداف کوچکتر. سایت های بزرگ هستند به احتمال زیاد به نادیده گرفتن شما در ابتدا پس از استفاده از سایت های که فقط کمی جلوتر از شما به رشد خود شهرت یک بیت در یک زمان تا زمانی که شما آماده برای رفتن پس از آن چند مهم لینک کلیک کنید. هنوز هم هر چند پست مهمان با هدف و نه فقط تعلق گرفتن به عنوان بسیاری از لینک با کیفیت پایین به عنوان امکان پذیر است.

نکته بالا: دست کم نگیرید اهمیت دنیای واقعی شبکه. اگر شما می توانید یک وبلاگ نویس در فرد پس از آن شما ایستاده به مراتب بهتر احتمال ساخت یک تصور واقعی که ممکن است منجر به یک لینک.

جستجوگرها محلی:

در بالای ‘منظم’ جستجوگرها با استفاده از جستجوگرها محلی فوق العاده مهم است اگر شما یک کسب و کار محلی. جستجوگرها محلی در اصل به معنی گرفتن خود را به طور منظم کلمات کلیدی و سپس با اضافه کردن منطقه خود را به انتهای آنها (‘خرید کلاه سانتا مونیکا’). در همان زمان شما نیاز به اطمینان حاصل شود کسب و کار خود و ذکر شده است با گوگل از جمله محل.

چیز زیادی در مورد جستجوگرها محلی است که آن را شامل نمی شود که یک ماهی کوچک در یک برکه (با به طور منظم SEO). به جای مردم تنها به شما امکان رقابت با خواهد بود که چند کسب و کارهای دیگر در این منطقه هستند که در صنعت شما. این باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای رسیدن به بالا از گوگل و به معنی شما در حال رقابت با امثال آمازون است. جستجوگرها محلی است که حتی برای غیر محلی’ کسب و کار. Facebook در واقع شروع زندگی به عنوان تنها ابزار در دسترس برای دانشجویان دانشگاه هاروارد. این بدان معنی است که زمان آن شاخه از آن را در حال حاضر فتح که جمعیتی و تا به حال یک شروع قوی. شما می توانید همین کار را با تجارت الکترونیک کسب و کار: شروع محلی و سپس شعبه بیشتر و بیشتر. توجه داشته باشید: بسیاری از ترافیک محلی می آید از تلفن همراه, بنابراین این باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است که یک وب سایت دوستانه همراه با طراحی پاسخگو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *