رستوران لیست پورتال: که در آن شما می توانید فهرست و کتاب خود را در رستوران

0 Comments

[ad_1]

“ساخت یک رشد کسب و کار است که همیشه مورد نیاز توسط کارفرما و اگر از آن می آید را به رستوران سپس این تعصب و غیرت به صورت خودکار افزایش می دهد با توجه به رقابت بالا. برای فراق فاصله از موفقیت و شکست, رستوران, لیست پورتال هستند گزینه خوبی است. به رشد و کسب مشتریان از طریق این باعث می شود شما احساس خوشحال است.”

درست مانند دیگر منابع برای مثال یک کسب و کار آنلاین, آنلاین امروزه مواد غذایی پورتال و لیست رستوران پورتال در حال رشد تقاضای خود را روز به روز. شما می توانید چندین نتایج پرداخت و یا تبلیغات هر زمان که شما سعی می کنید به جستجوی یک رستوران آنلاین.

چنین نوع از پورتال ها واقعا قابل تحسین تلاش نمی کند چرا که آنها به نفع کارفرما یا صاحب یک رستوران اما از آنجا که آنها در خدمت یک لیست بزرگ از گزینه های برای مشتریان نیز هست. آنها را به آزادی به دانستن در مورد هر رستوران و غذاهای خود را واقع در نزدیکی شما.

چگونه متفاوت آنلاین غذا پورتال و رستوران پورتال ؟

مردم به طور کلی فکر می کنم که هر دو شرایط یکسان هستند و هیچ تفاوتی بین آنها. حتی آنها توضیح دهید که تجربه خود را و اعمال خود را بیش از چنین نوع از پورتال. آن بوده است گیج کننده به تفاوت آنلاین غذا پورتال و رستوران پرتال اما با توجه به ایدئولوژی اساسی آنها می تواند متفاوت باشد. اما سوال این است که چگونه ما می تواند متفاوت آنها را زمانی که آنها در خدمت تقریبا همان چیزهایی است.

بنابراین به عنوان یک منتقد و یا به عنوان مشتری ما می توانید تشخیص تفاوت از طریق پایگاه خود مفهوم است. آنلاین مواد غذایی پورتال خدمت و یا ارائه می دهد غذاهای مختلف به سفارش آنلاین, اما, رستوران, لیست, پورتال اجازه می دهد تا شما را به لیست خود را از رستوران و رزرو یک میز در آن است. هر دو به شما یک لیست بزرگ از رستوران ها و غذاهای, اما نحوه مصرف آن را متفاوت با آنها.

رستوران پورتال به صورت B2B و یا کسب و کار به مشتری ؟

به طور کلی, پورتال B2B (کسب و کار به کسب و کار) که اجازه می دهد تا کسب و کار به ثبت نام و لیست در دایرکتوری که پورتال. اما در مورد رستوران های این قابلیت می شود کسب و کار به مشتری که در آن مشتریان می تواند دسترسی به خدمات خود را آنلاین و یا آفلاین.

برای یک رستوران لیست پورتال آن را کثیف سردرگمی برای طبقه بندی آنها را تحت B2B و یا کسب و کار به مشتری. چرا که آنها در حال ارائه هر دو توابع. این نوع از پورتال ارائه می دهد یک سرویس به لیست رستوران خود را تحت دایرکتوری و از سوی دیگر آنها اجازه می دهد تا مشتری به کتاب جدول خود را در آن رستوران است.

مزایای رستوران لیست پورتال

قبل از غرقه شدن با رستوران لیست پورتال شما باید درک کنند که منافع خود و عملکرد خود را و این است که برای هر دو یک مالک و یک مشتری.

برای صاحب رستوران

برای صاحبان رستوران این نوع از لیست پورتال مفید تر از دیگر پورتال مثال. چرا؟, زیرا:

1. اینها بیشتر مربوط و خاص برای رستوران ها.

2. این نوع از پورتال بزرگ مخاطبان نسبت که برای کمک به رشد است.

3. این افزایش دید آنلاین در رستوران رزرو یا رزرو جستجوها.

4. این نوع از لیست دایرکتوری ها ارائه می دهد یک فرد پنل به مالک به بررسی آنچه اتفاق می افتد با فهرست خود را.

5. از طریق کنترل پنل خود دسترسی مالک می تواند قضاوت بهتر انتخاب مخاطبان هدف خود را.

6. آن را نشان می دهد و یا نشان می دهد گزارش کامل به مالک.

برای یک مشتری

مانند یک صاحب رستوران مشتریان همچنین دریافت سود از طریق لیست رستوران پورتال. چگونه ؟ زیرا:

1. آن را می دهد یک لیست بزرگ از رستوران واقع در نزدیکی آنها.

2. با چند رستوران انتخاب مشتری دارای یک لیست از غذاهای مختلف.

3. آن را می دهد آزادی برای انتخاب یا عدم انتخاب جدول در هر زمان در این فرآیند است.

4. آن را آسان تر از مرحله سنتی.

5. آن را فراهم می کند جزئیات کامل از رستوران – غذاهای خود را خود را باز و بسته شدن و زمان و تخصص خود ،

نتيجه گيری

کل بحث نشان می دهد حقایق واقعی در مورد مواد غذایی آنلاین پورتال و لیست رستوران پورتال و می دهد یک چشم انداز روشن با تفاوت ها و مزایای آنها. برای مربوطه حضور آنلاین ضروری است به لیست در چنین نوع از کسب و کار پورتال که در آن مخاطبان رسیدن به بالاتر است. بنابراین ایجاد یک آنلاین رستوران رزرو از طریق استفاده از آنها و لذت بردن از طعم عجیب و غریب از غذاهای مختلف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *