رسیدن به یک طرز فکر برای موفقیت – 9 کلید مراحل اقدام

زبانک  > متفرقه >  رسیدن به یک طرز فکر برای موفقیت – 9 کلید مراحل اقدام
0 Comments

[ad_1]

توانایی ذهن انسان می تواند در خدمت ما فراتر از تصورات وحشی ترین ما. آن را دارای ظرفیت نامحدود برای یادگیری; و هنگامی که به درستی پرورش, آن را ترویج وضوح فکر پيشرفت و حتی طول عمر زندگی است. در نظر گرفتن مسئولیت برای موفق فعالیت خود را در ذهن و عمدا تحریک آن برای خروجی مولد می توانید درو فوق العاده پاداش.

از آن آسان است برای ما به پروژه ما فعالیت های ذهنی نسبت به مسائل خارجی به جای نگاه کردن از درون خودمان و هوشمندانه با استفاده از این هدیه طبیعی مغز است. اما درون گرایی دقیقا جایی است که موفقیت آغاز می شود و اقدام موثر پردازش می شود.

هنگامی که شما را در درک که ذهن است که در آن تخیل, الهام بخش, اعتقاد, تغییر و انضباط باید محل و شما شروع به دم قدرتمند بینش و تکنیک های به ساختار فرایند نتایج بالقوه می تواند قابل توجه باشد.

مصرف خود را کنترل قوای ذهنی و پرورش آنها را به بهترین نفع خود فراهم می کند و تاخت و تاز قابل توجهی در جهت نیل به اهداف مهم خود را. برای مثال شما یاد بگیرند که چگونه برای غلبه بر شک و روانی درهم و برهمی tolerations مقاومت و خود-محدود کردن موانع است که می تواند تضعیف منحرف و خرابکاری رشد شخصی خود و اقدامات برای موفقیت شما تصور.

برای کمک به شما در پیدا کردن وضوح بیشتری نسبت به دستیابی به آنچه که مهم ترین را به شما به دقت در نظر گرفتن چگونه شما می توانید شروع به پیاده سازی برخی یا همه موارد زیر 9 کلید مراحل اقدام برای طرز فکر موفق. هنگامی که شما متوجه این تاثیر بالقوه این نقاط می تواند در زندگی خود را, شما قطعا می خواهید به آنها را بخشی از زندگی روزمره اقدام به برنامه ریزی برای موفقیت است.

1. درک می کنم که شادی و موفقیت از درون شما سرچشمه.

آن است که جهان درون شما است که باعث ایجاد شرایط زندگی خود را. تغییر مثبت و رشد شما واقعا باید درک کنند که موفقیت یا شکست یک بازتاب دنیای درونی خود. قرار داده راه دیگر آنچه شما آشکار ظاهر بستگی به خود درونی افکار و اعتقادات و چگونه شما تصمیم می گیرید به فرایند و عمل در آن عناصر است. پس این قابل درک است و به طور فعال خطاب درون و بیرون موفقیت می تواند در پرورش یک دیگر و کمک به شخصی شادی و زندگی مورد نظر شما.

2. ذهن نگه می دارد فوق العاده ای میل به مثبت تحریک شده و به تجربه احساس موفقیت.

این بخش از شما که احساس درک و دلایل تشنه برای ورودی خود را و پیگیری از طریق برای رسیدن به. به عبارت دیگر مغز شما طراحی شده است برای حل مشکلات و کمک به شما در رسیدن به اهداف است که شما را به آن بدهید. فکر می کنم ذهن خود را به عنوان یک تخته سنگ پاک که در آن شما باید از این فرصت برای تقویت و توانمند سازی آن با تنها سالم افکار و باورها و نیت. افکار شما را انتخاب کنید برای کمک به سمت خود نتیجه مورد نظر گیج نتایج: از شما مشتق.

3. انتخاب فکر و اعتقادات شکل زندگی خود را.

آنچه شما در مورد فکر می کنم و باور چیزی است که شما را جذب به زندگی خود را. واضح است که تفکر مثبت و اقدامات صداقت گم این فرصت را برای نتایج مثبت تر. به همین ترتیب منفی محدود کردن و یا شکست دادن افکار beget احتمال نتایج منفی. شنیده دیگران اعلام کند که شما باید مراقب باشید که چه چیزی برای شما آرزو (می گویند یا فکر می کنم) به عنوان شما ممکن است به خوبی آن را دریافت ؟ وجود دارد این است که حقیقت در آن کلمات و آن را کار می کنند و یا بر علیه شما. راه که شما تفسیر یا توضیح همه چیز را به خودتان حیاتی در تعیین که شما به عنوان فرد و نتایج شما تجربه.

4. تصمیمات و اقدامات و نتایج در حال مسئولیت خود را.

به تجربه هدفمند و متعادل و انجام زندگی ضروری است به قبول 100 درصد مسئولیت انتخاب شما را. این شامل آنچه شما فکر می کنم که اعتقادات شما را نگه دارید تصمیمات شما و اقدامات شما را و نتایج شما مشتق از این فعالیت ها است. وجود دارد تنها یک نفر مسئول کیفیت زندگی شما زندگی می کنند. که شخص شما است. با پذیرش کامل مسئولیت خود را در تصمیمات و اقدامات و نتایج رویکرد خود را از رفتن به هر گونه تلاش بهینه سازی شده است به صورت بالقوه یک نتیجه مثبت.

5. ذهن تمرکز بر روی یک فکر واحد در هر زمان داده شده – استفاده از آن عاقلانه.

اگر شما قبول که ذهن دارای یک فکر واحد در هر زمان داده شده و سپس آن را به نظر می رسد سودمند است که هر یک فکر باید واقعا سازنده و کمک به زندگی خود را. شاید که نمی تواند واقع بینانه 100 درصد اما نسبت به کار موثر تر انتخاب فکر است که قطعا یک جایگزین بهتر از زندگی با خود محدود و یا disempowering افکار.

یادگیری به سرعت جایگزین کردن افکار منفی با مثبت و سازنده و یا الهام بخش ، این عمل طول می کشد برای انجام این کار به طور مداوم. اما شما را پیدا خواهد کرد که شما توسعه این بینش و عادت گرفتن ارزشمند انرژی زا, افکار, افکار منفی خواهد بود مهار و در نهایت از دست دادن قدرت خود را.

6. می دانم که الگوهای فکری خود هستند و عادات و برخی از عادات نیاز به تغییر.

مانند بسیاری از عادات شما می توانید تغییر الگوهای خود را از فکر. این شامل آنچه شما در مورد فکر می کنم و بهترین استفاده از انرژی روانی خود را. اغلب ما تسلیم به الگوهای تفکر که ارائه نمی دهد ، از آن آسان است برای تبدیل شدن به گیر با همان افکار و اعتقادات صحبت همان کلمات و بارها و بارها انجام کارهای مشابه. چنین الگوی می تواند سرکوب خلاقیت و یادگیری و فرصت های برای جالب تر و پرماجرا زندگی است. یادگیری برای شناسایی الگوهای خود را از فکر و تشخیص آن و یا اگر تغییر مورد نیاز است. اما شما باید سخت کوش در هنگام تغییرات آشنا الگوهای (عادات) که خدمت شما به خوبی در حال عمیقا تثبیت شده و تفکر جدید الگوهای زمانی را برای ایجاد.

7. خود تصویر باید پرورش.

هر یک از ما خود ما بومی توانایی های امضا نقاط قوت سبک های یادگیری و صفات شخصیتی. به عنوان شما را از طریق زندگی روزمره خود تصویر خود را می تواند پشتیبانی و یا خرابکاری در تلاش های خود را. این می تواند به معنای تفاوت بین احساس الهام گرفته و اقدام و یا اینکه بی تفاوت باقی مانده و دچار رکود. راه فوری برای شروع به پرداختن به این موضوع را توجه داشته باشید از تصاویر ذهنی شما از خودتان نگه. کسانی هستند که تصاویر در تراز با آنچه شما در واقع میل به زندگی خود را ؟ اگر آنها که فوق العاده است. در ادامه به پرورش و حمایت خود را. اگر پس از ارزیابی خود صادقانه شما احساس یک تغییر مورد نیاز است برای مطابقت با تصویر شما می خواهید و سپس کشف کردن آنچه که تغییر لازم است و تعهد به انجام رساندن آن است.

8. اهداف نیاز به اعتقاد به تعهد و پشتکار.

پس از تعیین آنچه شما می خواهید با نتیجه نهایی در ذهن ایجاد هر دو کوتاه مدت و بلند مدت اهداف که ارزشمند و دست یافتنی شفاف و قابل اندازه گیری است. می دانید چرا این اهداف برای شما مهم هستند و چه چیزی الهام بخش شما برای رسیدن به آنها. سپس با شجاعت متعهد به اهداف خود را با زمان خاص فریم. اجازه ندهید که ترس شروع می شود نادرست و بدبختی و یا افراد دیگر از خط خارج خود را پیگیری. مؤمن در نتیجه تعیین کننده نتیجه است. می دانم که شما سزاوار آنچه شما می خواهید و که شما رسیدن به هدف خود را. تمسك به چشم انداز خود را و تمرکز خود را حفظ.

9. ذهن ناخودآگاه مرکزی برای موفقیت شما.

واقعا اثر ارزشمند و در دراز مدت تغییر نسبت به دستیابی به آنچه که مهم ترین را به شما مثبت افکار باید به ذهن ناخودآگاه است. گفته شده است که تا آنجا که 90 درصد از آنهایی که رفتار و اعتقادات هستند در نتیجه از آنچه در ذهن ناخودآگاه می پذیرد. و نشان داده شده است که اگر شما صادقانه عمل ورزش تغذیه ذهن خود را با انتخاب اطلاعات برای حداقل 20 تا 30 روز متوالی شما باید یک فرصت عالی را از تأثیر ذهن ناخودآگاه برای تغییر مثبت است.

به جای اجازه دادن به محیط زیست خود را کنترل زندگی خود را, شما خواهد شد شگفت زده در چگونه ذهن ناخودآگاه خود را می تواند انرژی و حمایت از شما را هنگامی که شما یاد بگیرند به مشورت آن و پرورش آن را با اطلاعاتی که در خدمت شما بهترین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.