رشد شخصی: توسعه مبارزه با روح

0 Comments

[ad_1]

“آنچه مهم است نه لزوما به اندازه سگ در مبارزه — آن را به اندازه مبارزه در سگ.” ~ ژنرال دوایت آیزنهاور

من کاملا گرفته شده توسط این نقل قول به عنوان شما ممکن است بگویید. من بزرگترین سگ در هر مبارزه. هک, وجود دارد, مبارزه, من می خواهم در جایی دیگر. در اوایل روز اعتماد به نفس یک موضوع محوری در زندگی من است. من مایل یا قادر به ارتباط برقرار کردن و پیدا کردن دوستان, بنابراین من صرف بیشتر از دوران کودکی من به تنهایی. این بود تا چند سال بعد که من پیدا کردم که تقریبا همه چیز ما می تواند یک مبارزه – تا زمانی که ما در حال حاضر به بخشی از آن.

در مدرسه مبارزه با امتحانات. من به یاد داشته باشید پس از به دست آورد واقعا مهارت های خوب وقتی که من 13 بود من در کلاس بالا در 14. اما زمانی که من 15 تقریبا یک flunked خارج از کلاس با 3 تا 8 نفر. که بسیار زیبا بود و سنگین! من تا حدودی ویران کرد و این نبود حتی نهایی من کاغذ! من به خاطر رفتن به خانه و نوشتن بر روی یک دسته از flipchart مقالات تمام اهداف و کلمات تشویق شده و همه آنها را در اطراف اتاق من به طوری که من می تواند آنها را هر روز. سال بعد من ضرب و شتم شانس اومده بالا 4 در کلاس من (من با باهوش ترین مرد در کلاس ما هه) و رفت و به یک مدرسه را انتخاب کنید.

حتی پس از آن من شد و مورد ضرب و شتم پایین به دلیل چالش بعدی من بود و رهبری است. من تا به حال به معنای واقعی کلمه zilch در تجربه رهبری. در حالی که من در تاریخ و کالج (17 سال در آن زمان) من نامزد شده و رای به عنوان رئیس جمهور قرار گرفت. متاسفانه ما رفت هر چند بسیار پر سر و صدا زمان. کاملا تعدادی از موقعیت های چپ ما رهبری تیم دلسرد و آن را به یک نقطه از زمان که در آن بسیاری از آنها مشتاق به ترک. خوشبختانه من واقعا خوب رفقا در آن وجود دارد و از آنها حمایت به اندازه کافی به من دلیلی برای نگه داشتن ‘مبارزه’ ،

در سال 1995 یکی از اولین صحبت گیگابایت در آمد. آن را مطلق ظروف سرباز یا مسافر با توجه به من بود و همکاری دیگر ارشد مربی و مخاطب او را دوست داشت به مراتب بهتر از من. زمانی که ارزیابی ورق برگشت من به معنای واقعی کلمه بود شکسته شده است. اما من در زمان درد به خواندن آن و کشف کردن چه چیز دیگری من تا به حال به انجام است و من هرگز با آن روبرو چنین وحشتناک ارزیابی تا کنون.

گمان می کنم همه این داستان ها نشان دهنده یک چیز است. گاهی اوقات آن را یک ماده از آنچه شما انجام, اما روح شما انجام زمانی که شما اقدام کنند. ما همه به معنای تجربه غم و شادی و شکست و موفقیت به طوری که زمانی که طرف منفی تجربه بازدید ما یاد بگیرند به درک جنبه های مثبت و کار سخت تر نسبت به آن است. پس از همه, آن را نه مقصد که شمارش بلکه تلاش شما را در قرار داده و هیجان از مبارزه نیست!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *