روانشناسی از یک حزب Pooper

زبانک  > متفرقه >  روانشناسی از یک حزب Pooper
0 Comments

[ad_1]

“دوستان و خانواده که دچار کمبود فراوانی, شادی, عشق, تحقق و رفاه در زندگی خود واقعا هیچ کسب و کار اعمال خود-باورهای محدود کننده خود را در واقعیت تجربه کنند.”

• Anthon St. Maarten

چگونه به نقطه یک حزب pooper

یک حزب pooper نمی توانید صبر کنید به راه رفتن بیش از همه رویاهای خود را مانند چهار سال پیگیری گل همه را تازه mopped کف آشپزخانه. آنها فقط نمی تواند مقاومت در برابر اصرار به کشتن جاه طلبی خود را.

آیا شما تا به حال کسی گفته در مورد رویاهای خود و یا جاه طلبی و تقریبا بلافاصله پشیمان انجام آن ؟ شما ممکن است شده اند به امید هیجان و پشتیبانی اما همه شما رو فهرست لباس های شسته شده از “دلایل” چرا رویاهای خود را می تواند هرگز به حقیقت می پیوندند و یا چقدر احمقانه و غیر واقعی به اهداف خود هستند.

یک حزب pooper معمولا سلاح های خود را با حدیثی نمونه هایی از برخی از افراد می دانند که شخصا و یا شاید در مورد خواندن در Facebook که سعی در انجام همان چیزی که شما در حال تلاش است و آن کار نمی کند برای آنها. مطمئنا شما نمی خواهید به پایان رسید تا مانند که مرد. فقط ترک کنید در حالی که شما در پیش است. نجات خود را از دل شکستگی است.

گاهی اوقات یک حزب pooper را ماهرانه حمله اعتماد به نفس خود را. “آیا شما مطمئن این تصمیم درست است؟” آنها اشاره خواهد شد که چگونه آن را برای رفتن به. “این قراره یک واقعا مدت زمان طولانی برای رسیدن به این هدف”. “برای این نوع از پول آنها در حال رفتن به انتظار بسیاری از شما”.

پس از آن وجود دارد که حزب pooper که شما را به یاد که چرا رویای شما است که ارزش پیگیری است. “شما را ندارد هر پول انجام آن”. آنها ممکن است نشان می دهد شما را بیشتر ‘عملی’ یا ‘منطقی’ مسیر. پس از همه یک رویا است که ارزش دنبال کردن مگر اینکه آن را عملی درست است ؟

پس از آن وجود دارد, پیر, قابل اعتماد, حزب pooper مجدد بحث: ظاهر ، ظاهرا وجود این گروه از ‘عادی’ / متوسط مردم است که همه ما باید آرزوی به تقلید. “چرا شما فقط یک عادی کار مانند عادی مردم انجام دهید؟” مشکل این است که جهان تغییر نمی کند ‘عادی’ مردم است. این بلند پروازانه خیال که تغییر و ایجاد آینده است.

چرا آنها انجام آنچه آنها انجام

یک حزب pooper یک فرد شکسته. شکست های گذشته را شکسته توانایی خود را به خواب. آنها مانند یک کودک که سوخته توسط یک اجاق داغ یک بار و در حال حاضر آنها برای همیشه می ترسم به سرمایه گذاری به آشپزخانه دوباره. گاهی اوقات این ترس است نه بر اساس تجربه گذشته اما در باور naysayers در زندگی خود را. این افراد آموخته اند به ترس از تغییر و یا هر چیزی که می افتد فراتر از قلمرو آنچه در جامعه در نظر “عادی”. آنها را جایگزین الهام با ترس به عنوان راهنمای خود.

یک حزب pooper اجازه می دهد تا ترس به سرکوب و رویاهای خود را و سپس پروژه خود را از ترس در دیگران است. آنها خود را در نظر بگیرید ‘منطقی’ ترس نشانه ای از عقل و فکر می کنم آن را عاقلانه به چشم پوشی از یک برنامه به طور بالقوه زندگی انجام در حالی که چسبیده به ‘صالح’, ‘منطقی’ زندگی از ترس.

  • ترس از دست دادن. که گفت می رود; once bitten twice shy. گاهی اوقات تجربه از دست دادن بزرگ باعث می شود برخی از افراد برای خروج از زندگی است. آنها آنقدر مخالف به شکست یا از دست دادن است که آنها به طور کامل جلوگیری از هر گونه تعهد است که حامل یک خطر شکست. این افراد معمولا پروژه های خود را از ترس از دست دادن دیگران که تلاش برای به انجام رساندن کارهای بزرگ است. زمانی که naysayers باران در رژه خود را گاهی اوقات آنها عمیقا بر این باورند که آنها در حال انجام آن را برای خود خوب است. آنها احساس آنها در حال محافظت از شما را از دل شکستگی از دست دادن و یا شکست است.
  • ترس از تنهایی. دوستان از این به طور ناگهانی بلند پروازانه و الهام گرفته از فرد ممکن است احساس مانند آنها در حال از دست دادن یک دوست/ همسر/ همکار. بلند پروازانه خود را دوست خواهد به زودی دیگر سفر در همان محافل از آنجا که افراد موفق تمایل به اویختن با دیگر افراد موفق. این باعث ایجاد احساس خشم و رد.
  • ترس از قضاوت. حد وسط و شکست ساخته شده است بیشتر قابل تحمل توسط دانش است که شما نه تنها در خود شکست. وقتی که همه در اطراف شما با وجود فشار کمتر به کار سخت تر و یا اکسل. این است که به راحتی در گمنامی توده شکست. هنگامی که یک فرد شروع به صعود از نردبان موفقیت این نهاد به ویژه در شکست از بقیه است. موفقیت خود را با وجود که از یک پس زمینه مشابه به همسالان خود برجسته خود را در مقایسه با عدم توانایی در رسیدن به همان وضعیت و موفقیت است.
  • ترس از مرگ و یا آسیب. گاهی اوقات یک حزب pooper است نگرانی واقعی برای ایمنی خود را. یک مثال خوب این است که هنگامی که یک برنامه در, پیوستن به ارتش, نیروی انتظامی و یا تبدیل شدن به یک آتش نشان. این خطرناک است, حرفه ای و قابل درک است که دوستان و خانواده ممکن است واقعا نگران ایمنی خود را.

چگونه به مقابله با یک حزب pooper

هنگامی که مواجه با naysayers و رویای قاتلان اولین چیزی که به انجام این است که نشستن با آنها و صادقانه و بدون قضاوت و آرام صحبت کنید. مراقب باشید به پرواز کردن دسته و شروع به متهم هر یک از بودن در برابر شما. پیدا کردن آنچه که آنها نگرانی های واقعی هستند. اگر آنها واقعی هستند سعی کنید برای کاستن ترس خود را با توضیح خط خود را از استدلال است. سعی کنید برای پیدا کردن یک مصالحه که در آن ممکن است.

اگر شما هنوز هم نمی بینم چشم به چشم با حزب pooper پس از صمیمی صحبت کنید و شما هنوز هم به شدت احساس می کنید شما باید به دنبال رویای خود را, شما ممکن است را انتخاب کنید به چشم پوشی خود را naysayers و حمل و نقل. شما نمی توانید برنده هر نبرد و شما نمی توانید لطفا به همه. در پایان روز هیچ کس نمی تواند تعقیب رویاهای خود را برای شما. شما فقط یک زندگی به زندگی می کنند. زندگی می کنند آن را به کمال بالقوه است.

گاهی حزب pooper واقعا یک نگرانی واقعی برای شما. برخی از مردم فقط حسادت و نفرت. آن را خوب به طور کامل قطع این افراد از زندگی خود را. اگر شما نمی تواند انجام دهد که حداقل حل و فصل نیست برای به اشتراک گذاشتن برنامه ها و ایده ها با آنها. آیا خدمت به رویاهای خود را به حسادت naysayer بر روی صفحه گرامافون نقره ای به طوری که آنها می توانید پایکوبی بیش از همه آنها را.

و سپس بیرون رفتن و بود!

مقالات مرتبط در سراسر وب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *