ریشه کنی موانع همراه خود را در مسیر موفقیت

0 Comments

[ad_1]

جاده موفقیت بسیار خشن خار و پر از تپه. آن است که بدتر از هر جاده بسیار بد است. به همین دلیل است که نمی plied توسط بسیاری از مردم است. آن نیاز به مقدار زیادی از تخریب آن را قابل قبول است. آن است که تنها کسانی که مصمم هستند و می توانند تحمل کنند که آماده هستند برای انجام این سفر همراه آن است. بسیاری از مردم ترجیح می دهند به صاف و گسترده و راست جاده که منجر به هیچ جا.

مقایسه

موفقیت این است که در مورد گرفتن یک زمان بیش از یک کاهش یافته است. هر بلند پروازانه نفر سفر در جاده زندگی با خوش بینی برای برخی از اندازه گیری از موفقیت است. اغلب یکی است و خود را بدترین دشمن به او و یا او به اينجا رسيد سازد سکندری بلوک در جاده های منتهی به مقصد مورد نظر موفقیت و شادی.

یکی ممکن است مواجه با چالش های که در او دمیده و یا او را از مسیر خارج اما یک به تنهایی توانایی منحصر به فرد را انتخاب کنید که آیا او و یا او در حال رفتن به فقط پارک وجود دارد و در کنار جاده ها و یا به نوبه خود در او شاخص و جلو حرکت می کند.

تمایل به سرزنش دیگران

اساسی وجود دارد باعث می شود از زندگی ناموفق زندگی است. اگر شما آنها را می دانم که شما می توانید اجتناب از آنها است. یکی از عمده موانع در امتداد جاده به موفقیت این است که تمایل به همیشه سرزنش دیگران است. ما کارشناسی ارشد سنجاق تقصیر را به گردن دیگران زمانی که همه چیز در حال رفتن راه ما. دکتر بیل نیومن برجسته استرالیا سخنران می گوید: در برخی از کشورها زمانی که دولت بد است, کسانی که در کسب و کار را به نفع خود هنوز موفق صرف نظر از حزب سیاسی است که در قدرت است. این نشان میدهد که نبرد واقعی است نه با دیگران ولی با خود است.

بد نوستالژی

دیگر مانعی برای موفقیت این است که تمایل به سرزنش خود. این مانع می تواند به اثبات می شود یک فاجعه برای یک, مگر اینکه او چیزی در مورد آن. هر چند ممکن است مشکلات جسمی و یا سختی شروع در زندگی آن است که زمان برای متوقف کردن یک ترحم ،

یکی از نیاز به توقف سرزنش خود و یا ضعیف آموزش و پرورش است. اگر نه باید رسمی آموزش و پرورش وجود دارد که مغز را به استفاده از. یکی باید هرگز اجازه او و یا او دیروز به ابر خود و یا امروز. از آن زمان به خارج شدن از خط کند و حرکت سریع. به یاد داشته باشید که شکست های گذشته هستند راهنمایانی که برای موفقیت در آینده است. نیومن می گوید آن است که آسان تر به دروغ بر روی نیمکت حفر را به گذشته نسبت به نشستن بر روی یک صندلی رو به آینده است.

با توجه به John Keats افسانه ای محقق و شاعر شکست به منزله بزرگراه به موفقیت در آنجا که هر کشف آنچه نادرست است ما به دنبال چه چیزی درست است. به یاد داشته باشید که برخی از افراد مانند teabags است که نمی خواهد از بند باز کردن پتانسیل های نهفته خود را تا زمانی که آنها از طریق برخی از آب گرم.

مثبت بهره برداری از مشکلات خود را

یکی از نیاز خود را به نوبه خود و یا مشکلات خود را به یک موفقیت کاتالیست قادر به به راحتی سفر خود را و یا او را در جاده موفقیت. گفته شده است که تنها جایی که در آن مردم نمی باید مشکلات گورستان.

این نادرست است زیرا برخی از مردم بی عاطفه هنوز هم به دور گورستان به disinter بدن مرده را برای هدف فروش قطعات بدنه برای کسانی که غرقه شدن در آداب و رسوم و دیگر درگیری. بنابراین مرده بیش از حد مشکلات به خصوص در این بخش از جهان است. ما نمی خواهیم برای مواجه با تغییرات و یا مشکلات. وقتی خدا می خواهد ما را به دستیابی به موفقیت از طریق چالش های ما می خواهید برای جلوگیری از آنها را.

به عنوان جان ماکسول مشهور رهبری کارشناس و سخنران انگیزشی آن را قرار می دهد “ما می خواهیم رستگاری بدون اختلال. ما می خواهیم از مزایای بدون قبض. ما می خواهیم موفقیت بدون قربانی. اما آن را فقط اتفاق نمی افتد که در راه است. ما نمی توانیم به رانش به یک شیوه زندگی است که مکان استراحت در بالای نتایج. ما باید خوش تغییراتی که روح خدا را به ارمغان می آورد و آنها را قبول خود را در شرایط و مال ما نیست.”

فقدان اهداف

موفقیت تبدیل شده است و بیشتر مشکل از ما شد به شدت بسیج فن آوری پیشرفته. کسی که می خواهد برای رسیدن به موفقیت در زندگی باید تصمیم بگیرید که چه موفقیت به معنی به او و یا او تنظیم برخی از اهداف در این جهت و هر عمل او طول می کشد صورت روزانه موفق است. او باید تصمیم بگیرد که چگونه او می خواهد به سفر در امتداد مسیر به موفقیت خود و یا مقصد خود را از موفقیت. از آنجا که بسیاری از اهداف بر اساس پول-ساخت یک را باید برای به دست آوردن این پول با ارائه یک محصول با کیفیت و یا خدمات به افراد دیگر.

جیم دیویدسون محبوب human-resource-management مشاور و سخنران حرفه ای می گوید: وسیله نقلیه و یا بدان معنی است که شما استفاده خواهد کرد برای به دست آوردن این پول خواهد بود یا یک حرفه ای و یا کار. پس تفاوت زیادی بین یک حرفه و شغل از نظر منافع بالقوه شما نیاز به دیدن آنچه که به وضوح هر یک شامل. یک کار است که شما فقط به خاطر اینکه شما می خواهید برای کسب درآمد زندگی خود را. اما یک حرفه ای است که شما در مورد پرشور و آماده به انجام این کار برای مدت طولانی و یا برای همیشه لطفا برای برای هدف از ساخت یک شهرت.

تقویت

یک فرد بدون اهداف خاموش می شود موفقیت بزرگراه بیش از حد به زودی. این افراد منتظر چیزی است که به نوبه خود تا حتی زمانی که آنها به نوبه خود همه چیز را. به عنوان راهی برای ایجاد انگیزه در این افراد به عمل آنها نیاز به تحصیل در برخی از همراه مزایای تعیین هدف. Harrisson Salisbury می گوید هیچ برش کوتاه به زندگی است. کسانی که ترجیح می دهند در نظر گرفتن کاهش کوتاه هستند کسانی که دوست ندارند به خارج از منطقه راحتی خود را. این بسیار آسان است برای رفتن به یک منطقه راحتی به جای رفتن با مبارزه و رسیدن به چیزهای بزرگ.

اجتناب از اتلاف وقت

درست مثل اشتباه گرفتن مسیر و یا کاهش کوتاه یکی نیز نیاز به بسیار مراقب باشید به سقوط طعمه به وسوسه مصرف بی ارزش طولانی مسیر به موفقیت در نتیجه به هدر رفتن زمان خود را. زمان با ارزش ترین چیز است که یکی است. یکی در نتیجه نیاز نیست زباله یا هدر دادن آن است. همانطور که شما شروع هر روز از زندگی خود را, یکی از چیزهایی که شما را مشترک با هر شخص زنده است همان مقدار از زمان. اگر شما می خواهید به استفاده از زمان خود را عالمانه به عنوان شما به دنبال موفقیت شما باید درک کنند که زمان پول است. ارزش واقعی خود را در زمان تعیین اندازه به اهداف خود و تعهد خود را به آنها.

وداع

بسیاری از مواقع غیر ممکن است به منظور توسعه یک طرح برای رسیدن به جایی که می خواهد برای رفتن مگر اینکه یکی از اولین تعیین کننده که در آن او در حال حاضر است. با در نظر گرفتن زمان برای یک چک آپ در زندگی در حال حاضر یکی باید یک درک بهتر از استعدادها و منابع او در دسترس به عنوان یک برنامه برای او در آینده. تصور کنید که خود را ایستاده در بالای یک تپه آماده برای رفتن به طرف دیگر. شما می دانید که در سراشیبی افتاده است خیلی آسان تر از رفتن دشوار. اما شما گرامی موفقیت است دشوار.

بخش بندی کلمه “موفقیت” (بر اساس حروف الفبا), ماکسول می گوید “S” مخفف “را انتخاب کنید اهداف خود را از”; “تو” برای “باز کردن خود نهفته بالقوه” و “C” به صورت “خود را متعهد به طرح خدا”; دوم “C” برای “نمودار دوره خود را به”; “E” به صورت “انتظار می رود مشکلات”; S “اولین بار” برای “ایستادگی در خود تعهد” و آخرین “S” برای “تسلیم همه چیز را به خدا”. این به این معنی موفقیت یک محصول از چالش است. برای رسیدن به آن شما باید مایل به آغوش همراه آن. برای موفقیت در حال حاضر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *