زنانه صمیمیت چرخه

0 Comments

[ad_1]

همه زندگی یک چرخه است و ما باید بپذیریم هر مرحله از چرخش به بهره مندی از آینده. می تواند وجود دارد هیچ موفقیت بدون شکست. هیچ شادی و بدون درد است. نور بدون تاریکی. ما باید یاد بگیرند که برای کالیبره کردن خودمان از طریق به چالش کشیدن بار به منظور توسعه و تجربه پرواز لذت بردن.

فصلی جریان منابع غذایی می تواند به ما در مورد ماهیت انسان و روابط ما با خود ما در جریان صمیمیت. فقط به عنوان پرتقال شکوفا در ماه های زمستان و توت فرنگی در تابستان های مردانه و زنانه, چرخه تجربه دوران رشد و استراحت صمیمیت در مقابل استقلال عشق در مقابل پوچی. در عین حال همه بیش از حد اغلب ما در این طرح از جامعه و ایجاد انتظارات برای خودمان است که ما نیاز به تجربه یک حالت ثابت از شادی و عشق و مثبت. فقط به عنوان ما در حال حاضر تولید توت فرنگی و پرتقال در دسترس خواهد بود در تمام طول سال ما تمایل به انتظار همان احساسات خود ما.

در پست های قبلی من در مورد چگونه مردان به طور خودکار به طور متناوب نیاز به صمیمیت و نیاز به استقلال است. ارتباط با کارشناس دکتر جان گری در مورد ‘گروه لاستیک’ استعاره توضیح می دهد که نظریه این است که هنگامی که یک انسان می کشد دور او می تواند کشش تنها تا کنون قبل از او می آید سرچشمه بازگشت. استعاره شامل گرفتن و کشیدن و دور و سپس نزدیک شدن دوباره با احساس تازه ای از انرژی و می خواهید. این بنیاد مردانه چرخه.

درک صمیمیت چرخه اجازه می دهد تا ما را به عادی و قبول جریان احساسات ما تجربه به طور منظم. به جای ضربه زدن به ثابت نیاز به انرژی بالا و مثبت ما می توانیم به جای اذعان به این جریان احساسات ما است.

این پست بر زن موجی از احساسات. در حالی که مردان به عقب بکشید و سپس نزدیک زنان ظهور و سقوط در توانایی خود را به عشق خود و دیگران را شبیه به یک موج حرکت است. زنان توانایی را به دریافت عشق در روابط به طور کلی بازتاب چگونه او احساس در مورد خودش. زمانی که او احساس خوبی در مورد خودش او کمتر پذیرش و سپاسگزار. این سطح پایین از موج گرایش به مشخص احساسات پایمال کردن که در آن احساسات بالا می توان به راحتی فعال می شود. در طول این زمان یک زن بیشتر در معرض خطر است و نیاز به بیشتر دوست دارم.

بدون آگاهی در اطراف این صفحه نمایش از رفتار انسان بسیاری از مردان تبدیل به اشتباه و نا امید در سطح پایین موج باعث اختلافات و ضعف ارتباط. یک دقیقه او به نظر می رسد بسیار فوق العاده شاد با زندگی و عشق و همه چیز را در میان. مبارک همسر در برابر زندگی شاد و او معتقد است که او در حال انجام است تا به خوبی. هنوز دقیقه بعد از جزر و مد ممکن است عقب نشینی و سطح پایین موج رول در آوردن احساس عدم اطمینان و کم ارزش خود را. با توجه به توانایی زن را به دریافت عشق در روابط n چگونه او احساس در مورد خودش این سطح پایین موج دارای یک تاثیر فوری در جهان اطراف او. ناگهان او شگفتی که در آن همه رفت و پس اشتباه است ؟ چه اتفاقی افتاد و چگونه او می تواند آن را تعمیر کنید ؟

نگه دارید تا!! این اولین بار است که کلید یادگیری برای مردان وقتی که می آید به زن موجی از احساسات. آن چیزی است که نیاز به ثابت. آخرین چیزی که یک زن نیاز دارد زمانی که او در راه خود را پایین است که کسی به او می گوید که چرا او نباید پایین. بلکه آنچه او نیاز است کسی وجود داشته باشد به عنوان پشتیبانی برای گوش دادن در حالی که او سهام خود احساسات و همدردی با آنچه که او در حال رفتن را از طریق. عشق و توجه و حمایت کلیدی هستند. زمانی که او بازدید او کمترین انرژی او جستجوها برای عشق و حمایت است. هنگامی که او در می یابد آن را (و یا انتخاب به اتصال مجدد) او سپس شروع به ناچار افزایش دوباره با افزایش پذیرش خود و بازگشت او توانایی تابش عشق در روابط است.

اغلب ما ممکن است دیدن لباس مبدل یک شرکت کت و شلوار و یا اجتماعی niceties پوشش سطح پایین جزر و مد و در عین حال در راحتی از خانه خود را هنگامی که پرده ها پایین زن مجبور به اعتراف احساسات خود را. کلید برای مردان است که به ارائه توجه و حمایت محیط زیست همیشه از طریق بالا و پایین سطح جزر و مد است.

ارتباط با کارشناس دکتر جان گری سایت های مطالعه در کار خود را نشان می دهد که یک زن عزت نفس چرخه به طور کلی افزایش می یابد و در چرخه بین بیست و یک و سی و پنج روز. در حالی که این زمان به طور متوسط در بیست و هشت روز چرخه عزت نفس موج به طور خودکار همگام با چرخه قاعدگی است.

به عنوان یک پیشنهاد برای خانم ها در حالی که شما ممکن است بررسی کنید و توجه داشته باشید چرخه قاعدگی خود را, آن را نیز ممکن است مفید باشد به رکورد خود را به امواج احساسات را بهتر درک ریتم خود را و جریان. در حالی که نمای ممکن است در خدمت یک هدف کاربردی در زمان اجازه آن را به پایین آمده زمانی که به آن نیاز دارد و اجازه می دهد تا احساسات واقعی خود را از طریق آمده است. زیر اذعان پیدا کردن رضایت بخش راه هایی برای بهترین خدمت خود را در سطوح پایین خود جزر و مد. شما ممکن است را انتخاب کنید یک حمام داغ, صفحه اصلی, پخت, خواندن, نوشتن مجله, ورزش, مدیتیشن, هنر یا بیشتر. به سادگی اعتماد جریان آنچه در آن است که شما نیاز به انجام به ارتباط مجدد با خود خود عشق است.

در نهایت این که آیا آن مرد صمیمیت و یا زن خود پذیرش چرخه شناخت به ما می دهد آزادی برای استراحت و در آغوش چه ما بدن و سطح انرژی واقعا برقراری ارتباط به جای متصل کردن و نادیده گرفتن احساسات واقعی ما. یک ارتباط واقعی با آنچه که ما در حال تجربه بدان معنی است که ما بهتر می تواند درک خودمان است. از طریق این افزایش درک ما پس از آن می تواند تجربه عشق و محبت در عمیق تر و صمیمی تر از سطح.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *