زندگی خود را به طور جدی

0 Comments

[ad_1]

امروز من در زمان برخی از پول به بانک های محلی برای یک داوطلب باشگاه من خزانه دار برای. من متوجه شدم که برخی از بینش در مورد حقیقت که مورد نیاز گفت: در این “زندگی خود را به طور جدی” مقاله. در اینجا می رود: برخی از مردم را به خود کارت بازی ضرر و زیان بیشتر به طور جدی از آنها را واقعی خود زندگی می کند. هنگامی که داده می شود واقعی فکر می کردم باید راه دیگری در اطراف ، چون فروشنده از زندگی (خدا و یا وجود هر چه مدت شما می خواهید به استفاده از) معاملات در واقعیت به عنوان کارت های خود را, همه چیز دیگری است که فقط حوصلگی کارت ویزیت. با که گفت: واقعیت این است که بیش از فقط از طریق گرفتن آن است. واقعیت این است که همیشه انجام آنچه باید انجام شود tolerantly و به بهترین توانایی خود را بدون در نظر گرفتن فوری موفقیت یا شکست است. من می دانم که وجود دارد اگر چه برخی از سوالات در مورد آن در ذهن و روح خود را در مورد آن. در واقع این درک اینکه: اگر شما آن را به بهترین خود را در زندگی خود را همیشه وجود دارد شانس بیشتری برای موفقیت از شکست در دراز مدت شانس. مانند گاهی در کارت بازی بلوف شرط است به ارزش بیش از مشروع شرط در بردن از طریق بازیگری توانایی و شجاعت آن را بکشد و تمام ویژگی های دیگر برنده است که پول زمانی که “شما کارت را به نفع خود یک دست.”

بنابراین فکر می کنم در مورد این واقعیت برای یک لحظه: واقعیت پایین می آید به آنچه ما واقعا می توانید انجام دهید و آنچه که ما فکر می کنم در مورد آنچه که ما واقعا می تواند انجام دهد. منظورم این است که فرد به پایان رسید که واقعا فکر می کند که آنها به پایان رسید در حالی که این فرد که در ادامه می توانید آن را انجام داده حتی زمانی که آنها به نظر می رسد به پایان رسید و شکست آنها است واقعا نگاه به عنوان موقت است.

مطمئن شوید که شما می توانید ده از الماس و بلوف فرد با ace و هنوز هم برنده دست از بازی کارت است. که در قوانین بازی و درک این واقعیت است که بازی. شما می توانید به نظر می رسد به از دست دادن به طور موقت در یک وضعیت و به نوبه خود در اطراف و بزرگتر برنده تر از شما می تواند با یک مشروع مشاجره در برنده شدن در این وضعیت بدون از دست دادن اولیه. چه نکته: هر برنده بزرگ است که بیش از یک برنده زمانی که آنها درک از دست دادن به طور کامل و می توانید پس از پیروزی اولیه از دست دادن و جلوگیری از از دست دادن. برندگان در اولین امتحان کنید بدون این که درک فقط خوش شانس و معمولا نمی تواند تکرار پیروزی و یا آن را به کار برای خود در یک تکرار راه است.

به زندگی ما به طور جدی ما باید به طور کامل درک آنچه ما انجام می دهند از بالا به پایین و از جزئی به عمده و با مجموع تفاهم و تساهل و صادقانه حاضر تمام راه را از طریق و یا از دست دادن در راه بزرگ است. که آنچه در آن طول می کشد این است که آنچه در آن همه پایین می آید به. آیا ما را به زندگی ما به طور جدی به اندازه کافی حاضر به عمل با اصل صبر و درک و تحمل و یا آیا ما فقط با قرار دادن سر ما در شن و ماسه و ترک پس از “اولین بدشانسی ضربه”? ما انتخاب ما از واقعیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *