ساخت بک لینک رایگان: راهنمای ویدئویی (اردیبهشت 1398) – مرکز سئو ایران

زبانک  > متفرقه >  ساخت بک لینک رایگان: راهنمای ویدئویی (اردیبهشت 1398) – مرکز سئو ایران
0 Comments

باور کنید یا نه برند شما تاثیر بسیار زیادی بر افزایش ترافیک و پشت سر گذاشتن رقبا بدون لینک سازی دارد. سپس لینک هر کدام از این شبکه های اجتماعی را در فوتر یا هدر سایت خود قرار دهیم و لینک سایت خود را در هر شبکه اجتماعی فعال کنیم. در این حالت سایت های هم حوزه شما ترغیب میشوند تا از محتوای شما به عنوان یک محتوای مرجع نام ببرند و سایت شما را به عنوان یک مرجع خوب در حوزه کاریتان لینک کنند. یک استراتژیک برای بازاریابی می باشد که روی ایجاد و پخش محتوای مهم تمرکز دارد.این شیوه می توانید مخاطبان را در کنار خود حفظ کنید و به سبب راه های دیگر بهمشتری سودآور تبدیل کنید. در سئو کلاه سفید ، سئو را برای بهینه سازی برای مخاطب به جای بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر انجام می دهند . در لینک سازی داخلی سایت، اولین هدف، ارتباط بین مقالات داخلی سایت با موضوع مرتبط، برای جلوگیری از خروج زود هنگام کاربر است و در درجه دوم ایجاد تعداد اندکی لینک به خارج از سایت برای ارتباط دادن مقالات سایت خود با سایت های بزرگ و مرجع. برای اینکه سرویس های بیشتری در این زمینه پیدا کنید عبارت URL Shortening را در اینترنت جست و جو کنید تا با خیل عظیم سایت های کوتاه کننده لینک آشنا شوید.

در این سرویس سایت شما بصورت 100 درصدی از نظر سئوی داخلی بهینه شده و شما سایتی با سئوی کامل هم از نظر کد ، سرعت سایت و هم از نظر قالب تحویل خواهید گرفت. از سئوی داخلی متوجه میشود؟ در مورد لینک بیلدینگ باید اول توضیح دهیم که؛ لینک سازی در سئو خارجی با لینک سازی سئو داخلی متفاوت است. لازم است تمامی فاکتورهای لینک سازی داخلی را رعایت و اجرا کرده باشید. برای اینکه مطمئن باشید که سایتی پستهای مهمان را پذیراست، بهتر است از سایتهایی استفاده کنید که قبلاً نیز این کار را انجام داده اند. به گروه کارهایی که سبب ترویج محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی که تمام فعالیت های بازاریابی آنلاین شما را حمایت می کنند بازاریابی دیجیتالی گویند. به مجموعه عملیاتی که سبب می شود لینک سایت شما در همه وب سایت ها جا بگیرد لینک بیلدینگ گویند. یعنی اینکه ما با داشتن یک سایت محبوب، مدیران سایت های دیگر را ترغیب به لینک دادن به سایت خود به عنوان یک سایت مرجع کنیم.

حال این سؤال پیش میآید که ما چطور باید این موضوع را به گوگل ثابت کنیم؟ حال باید به سراغ این سؤال برویم که چطور باید لینک بگیریم؟ اگر شما با فرد مهم مانند یک سلبیریتی یا کسی که صاحب عنوان است مصاحبه کنید قطعا سایت های دیگر به شما بک لینک میدهند. به این معنی که هنگامیکه شما یک تصویر و یا یک متن را به بک لینک تبدیل نمایید، افراد با کلیک روی آن تصویر و یا متن به یک صفحه دیگر هدایت می شوند که این موضوع در رتبهبندی گوگل و سئو اهمیت بسیار زیادی دارد. آیا انواع مختلفی از لینک سازی PBN وجود دارد ؟ به جز انواع گفته شده بکلینکهایی هستند که در صفحهها و وبسایتهای مختلف بدون در نظر گرفتن فاکتورهای تاثیرگذار درج میشوند. بک لینکها از فاکتورهای بسیار تاثیرگذار در رتبهبندی سایتها بهشمار میروند. در واقع شناسایی این سایتها، تعامل با مدیر سایت و نظارت بر وجود لینک و حفظ کیفیت محتوا امری زمانبر و بسیار خستهکننده است. سرعت لینک سازی چطور؟ البته لینک بیلدینگ در سال های قبل نزد گوگل از ارزش بالایی برخوردار بود تاجایی که شما میتوانستید با یک لینک سازی سریع و بی هدف روی یک مقاله، به سرعت به صفحه اول گوگل راه پیدا کنید.

این بکلینک ها نباید از سایتهای اسپم بیایند٬ نباید تعداد لینکهای خروجی آن سایت بسیار زیاد باشد٬ نباید از سایتی با اعتبار بسیار پایین که شبیه اسپم است بیاید٬ نباید سایت لینک دهنده با سایت شما از نظر ارتباط موضوعی خیلی غریبه باشد و فاکتورهای دیگری که مهمترین آنها موارد ذکر شده بود. سایتی که از آن لینک می گیریم سایت اسپم شده نباشد. برخی از تکنیک های ساخت لینک بعنوان سئو کلاه سیاه محسوب می شود و توسط موتورهای جستجو خنثی می شود و در بسیاری موارد، لینکسازی غیرطبیعی منجر به جریمه یا پنالتی گوگل می شود. لینک ها در سایت باعث می شود کیفیت محتوای سایت تایید شوند یا به بیان دیگر لینک سازی ( لینک بیلدینگ ) برای وب سایت شما می باشد که به افزایش رتبهسایت کمک می کند. یا اگر در هر قسمت از مقاله نیاز باشد که شما از قاعده بک لینک های PBN به پست ها و مقالات داخلی خود استفاده کنید، باید این کار را انجام دهید. از همین رو هر سایت و با توجه به تجربیات خود این فاکتور ها را در بخش های مختلف سئو مثل سئو داخلی یا خارجی دسته بندی میکند. حتی اگر روی انکرتکست های خود کنترل داشتید بعد از بروز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل سایت هایی را که تمام انکرتکست ها به آنها مشابه بود را جریمه میکند.

اگر تعداد کمی از مطالب شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود نتیجه آن بی تأثیر نیست و نتیجه رضایت بخشیخواهید داشت. گوگل مپ این امکان را به شما می دهد که اگر دفتر کار یا جای را بخواهید جستجو کنید اطلاعات آن را در سمت راست نتایج جستجو به همراه اطلاعات آن به شما نمایش می دهد ، که این اطلاعات شامل ساعت کاری آدرس سایت اطلاعات تماس و امکان ثبت تصویر می باشد. لینک نوفالو: زمانی که وبسایت مبدا به سایتی غیرقابل اعتماد یا رقیب لینک میدهد و قصد دارد هیچ لینک جوسی از طریق بکلینک مورد نظر به وبسایت مورد نظر منتقل نشود و به طور کلی بکلینک مورد نظر دخالتی در رتبهبندی توسط گوگل نداشته باشد از تگ نوفالو یا no-follow tag استفاده میشود. اما پس از چندی گوگل مشاهده کرد که وبمستران و مدیران سایت در حال سوء استفاده از این امتیاز هستند و به صورت مصنوعی و با تکنیک های سئو کلاه سیاه شروع به لینک سازی برای سایت خود از سایت های دیگر کرده اند.

گوگل با معرفی الگوریتم کبوتر خود، از لوکال سرچ، یا سرچ محلی خود رونمایی کرد. سایت ارزان یا گران؟ ثبت کسب و کار و نقشه سایت خود در گوگل مپ، و نشان دادن آن در صفحه تماس یا درباره ما سایت خود. در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل و کامل به آموزش سئو خارجی یا off page SEO بپردازیم. در ادامه مقاله به این موضوع میپردازیم. بحث لینک بیلدینگ را در همینجا به پایان میرسانیم و به نکات و تکنیک های لینک بیلدینگ، درمقاله آموزش لینک سازی میپردازیم. با این حال اگر قرار باشد برای افزایش بک لینک هایتان بیشتر از قبل هزینه کنید، همواره کمیت تعداد دامنههایی که به سایت شما لینک دادهاند را افزایش دهید. در آخر در بحث شبکه های اجتماعی و سئو خارجی باید گوشزد کنیم که حتما در مقابل پست ها و مقالاتتان در سایت، دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را قرار دهید. نظرات کاربران را بررسی کنید و به آن ها پاسخ دهید.

بکلینکها وبسایت شما را در چشم موتورهای جستجو معتبر و قابل اعتماد میکنند و رتبهی آن را در صفحهی نتایج بهبود میبخشند. در وبسایت های مختلف بک لینک ها به صورت مدت معینی به فروش میرسد ، مثلا در وبسایت ایکس شما 30 هزارتومان پرداخت میکنید و آن ها برای شما در مدت یک ماه بک لینک وبسایت شما را با انکر تکست ایگرگ نمایش میدهند که پس از مدتی این بک لینک از بین خواهد رفت. در واقع گوگل میگوید، «ما میدانیم که مردم اغلب نام برند را بدون لینک دهی استفاده میکنند و ما فکر میکنیم که چنین مواردی باید توسط الگوریتمها ما مورد توجه قرار گیرند». استفاده از شبکه های اجتماعی باعث می شود جذب بیشتر بازدید کننده حقیقی سایت و ازدیاد تعداد صفحات بازدید شده می تواند روش مناسبی برای رتبه بهتر درسایت الکسا و افزونی فروش باشد.این اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مثل گوگل پلاس ، فیس بوک ، اینستاگرام ، تلگرام و توییتر و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.