سحر و جادو از اجبار – Jedi Mind Tricks

زبانک  > متفرقه >  سحر و جادو از اجبار – Jedi Mind Tricks
0 Comments

[ad_1]

سحر و جادو و ذهن گرایی. برای چند ماه گذشته من تدریس شده ام من پسر جدید Jedi Mind Tricks.

ذهن خلاق در زمینه سحر و جادو و ذهن دائما در حال آمدن است تا با راه های بهتر برای فریب حواس.

زمانی که همه چیز را آب پز کردن به اصول اولیه در سحر و جادو شما باید فقط چند اصول است که باعث می شود سیلویا براون و جیمز ون Pragh بسیار موثر در مقابل مخاطبان. آنها همان چیزهایی است که باعث می شود دیوید کاپرفیلد و لنس برتون به نظر می رسد قادر خواهید بود تا همه چیز را محو و ظهور قبل از چشم شما.

یک اصل این است که از گمراهی.

برای مثال من انجام یک کارت “ترفند” (یک توهم) که در آن یک کارت انتخاب شده از بین می رود از عرشه و به نظر می رسد در زیر یک صفحه, احاطه شده توسط غریبه ها و دوستان برای کمک به.

من نه زرنگی از دست متخصص.

من به سادگی تمرین عناصر این اثر بیش از و بیش از صدها بار. تمام موفقیت یا شکست این توهم استوار در یک دوم لحظه ای که در آن چشم همگان باید به دور از صفحه.

روزی من مطمئن هستم که من متوجه شدم در این توهم (واقعا جادویی است که نه تنها ذهن بلکه حرکت اجسام بوسیله ارواح پایین رفتن همه در همان زمان!). من نه تنها که خوب است.

گمراهی فاکتور حیاتی در بسیاری از سحر و جادو “کلاهبرداری” و “توهمات.”

توانایی به دانستن چگونه مغز انسان خود را واکنش نشان می دهند و پاسخ به دستورالعمل های خود را….هر زمان…یا نزدیک به اندازه کافی برای هر زمان که شما هرگز دیده می شود به عنوان چیزی غیر از شگفت آور است.

وجود دارد چند عوامل دیگر در سحر و جادو است که می تواند کشیده شده پس به چیزی به نظر می رسد از هیچ جا. پنهان به عنوان مثال.

پنهان به بازی می آید در بسیاری از توهمات و ترفندهای سحر و جادو.

یکی بهتر می تواند پنهان کردن بیشتر حیرت انگیز توهم است.

مانند این عناصر است که به شما این قطعه برای ایجاد و طراحی یک ترفند سحر و جادو شما همچنین می توانید با استفاده از تعمیم در مورد چگونه مردم را به واکنش نشان می دهند در برخی از محیط های داده شده محرک های خاصی است.

سحر و جادو اجبار.

اجبار می تواند جادویی.

در هر دو سحر و جادو و متقاعد کردن دیگران, شما *باید* دانستن آنچه که مردم را در سناریوهای خاص و قادر به پیش بینی این رفتارها یا اعمال.

شما باید عامل در سطح بالایی از یقین به عنوان یک متخصص persuader و به عنوان یک شعبده باز است. (من یدکی استدلال آنها یکی است و همان…آنها نزدیک به اندازه کافی.) من می دانم که تعداد کمی از مردم که بسیار قانع کننده است که منافع قوی در سحر و جادو.

من می دانم هیچ یک از سحر و جادو که نیست باید یک ذهن علمی…توانایی پیش بینی نتایج داده می شود مجموعه ای از کنترل متغیرهای…و آن را تقریبا بی وقفه…و توانایی مهندسی معکوس نتایج و رفتارها و اقدامات را به علل و اثرات….برای این چیزی است که یک شعبده باز است.

روانی می کند و این را به عنوان به خوبی. آنها به سادگی در حال ریاکارانه در مورد داستان آنها در حال حاضر.

تحقیقات در هسته اصلی موفقیت برای تمام جادوگران و همه کسانی که متقاعد کردن.

کسانی که دارای بهترین اطلاعات به ناچار تبدیل به بهتر جادوگران.

کسانی که درک آنچه که مخاطب را در نگاه و توجه به تبدیل خواهد شد و کارشناسی ارشد.

کسانی که ایجاد توهمات خود را در راه است که باعث ایجاد یک جریان طبیعی از ظهور تا مخاطبان همیشه احساس می کند که همه چیز است که اتفاق می افتد…است که اتفاق می افتد به طور طبیعی…آنها استادان…در اینجا مخاطب تعلیق انتقاد و دفاع خود را کاهش می دهد. آنها در حال حاضر می خواهم به بخشی از تجربه است.

و پس از آن با استاد persuader.

یک جریان طبیعی از وقوع این خواسته که مجری و استاد persuader کار در ساخت چگونه مخاطبان خود فکر می کند و احساس می کند. او به دانستن آنچه که آنها را نگاه کنید و فکر می کنید و چرا. فقط در آن می تواند او ایجاد سحر و جادو.

موفق اجبار است و سحر و جادو و سحر و جادو شروع می شود با درک مخاطبان خود را

آن را کاملا ضروری است که استاد فرض کنیم هیچ چیز را کنار بگذارند و تمام غرایز و شهودهای.

مانند شعبده باز اگر فروشنده و یا مدیر “می رود با دل و روده خود” آنها با شکست مواجه خواهد شد.

به طور مستقیم ما می دانیم که به عنوان پدر و مادر ما بیشترین تأثیر را در چگونه ما کودکان “را به نوبه خود.” بله ؟

و بدیهی است که یک کارمند خوشحال یک خوب و سازنده کارمند. بله ؟

قطعا اگر مشتریان راضی هستند بیشتر با این شرکت از کارکنان همان شرکت است که شما در حال رفتن برای پول بیشتر…درست است ؟

بدیهی است که آن نیاز به 367 نفر در یک اتاق قبل از اینکه شما می توانید تضمین می کنند که دو نفر خواهد شد که همان تولد است. اما چگونه بسیاری از مردم آن را در همان اتاق قبل از وجود دارد شانس 50/50 است که برخی از مردم خواهد شد که تولد مشترک خود را در اتاق. 183?

و هنگامی که شما در محل دو محله سر تا کنار دست زدن به یکدیگر به طوری که واشنگتن به دنبال راست و چپ در هر دو سکه…حالا شما چرخش یک سکه در حالی که آن باقی می ماند و در تماس با دیگر سه ماهه. شما چرخش 180 درجه است. (رفتن از 9:00 تا 3:00.) واشنگتن در حال حاضر سر پایین (پس به صحبت می کنند) و رو راست خود را روی یک سکه و رو به سمت چپ بر روی سکه بی حرکت. درست است ؟

پاسخ این است که البته که غریزه روده بسیار مفید است. در واقع افرادی که دنبال دل و روده خود را تبدیل به شکست های زندگی است.

آن را نیاز ندارد 183 نفر در یک اتاق وجود دارد به شانس 50/50 دو نفر داشتن همان تولد است. چگونه بسیاری از آن را نیاز دارد ؟ 23.

که در آن است. بازها و متخصصان روان و جادوگران که همه آگاهی از این و زمانی که آنها پیدا کردن خود را در یک اتاق 40 نفر شانس قریب به اتفاق قربانیان که دو تن از 40 به اشتراک گذاری همان تولد…در نتیجه قادر به ایجاد این تصور از تصادف همزمانی…هنگامی که آن را هیچ چیزی از مرتب کردن بر اساس.

مردم بسیار قابل پیش بینی از آنجا که آنها فکر می کنم با دل و روده…به همین دلیل است که آنها 50 پوند اضافه وزن و تا زمانی که مردم معتقدان “برو با دل و روده خود” و یا “برو با غرایز خود” آنها را به راحتی فریب خورده دستکاری شده و برای مخاطبان بزرگ برای سحر و جادو است.

دو محله? به نظر می رسد فقط منطقی است که اگر شما با دقت چرخش سکه 180 درجه همه در حالی که دست زدن به دیگر سکه بدون لغزش که چرخش سکه در حال حاضر می تواند وارونه است.

اما هیچ شهود مرده است اشتباه دوباره.

هر دو سکه دوباره سر رو به سمت چپ. چرخش سکه است که در واقع سر پایین هنگامی که آن را در 12 o clock موقعیت (چرخش از 9′ o clock موقعیت.

به عنوان پدر و مادر شما باید یک کار بسیار متواضع ورودی به فرزندان خود سرنوشت. و نه از جمله ژنتیک مهم ترین عامل است که دوستان خود. سپس خود معلمان مدرسه…آه و پس از آن وجود دارد که شما به پایان رساندن آخرین مرده.

اگر مشتریان خود را خوشحال هستند و خود را با شرکت بیش از کارکنان خود را, شما احتمالا از دست دادن پول و یا ساخت نه آنچه شما می تواند باشد.

آه و شاد کارمند را بهتر و پربارتر کارکنان? نوچ. به طور متوسط این قضیه صادق است.

مشترک حس و غریزه ممکن است برای بعضی چیزها…اما آن است که بسیار بی فایده برای تفکر است.

مردم “فکر می کنم” در “قوانین کلی.” آنها را وحشی مفروضات است که در لحظه ای “احساس” خود را بر اساس روده و کمی دیگر.

درک مردم چگونه فکر می کنم و آنچه آنها فکر می کنم بسیار مهم است به عنوان یک استاد persuader.

اگر شما چشم پوشی چگونه مردم واقعا پردازش اطلاعات آنها چگونه رفتار می کنند آنچه که آنها فکر می کنم در تنظیمات مختلف و شرایط و با دل و روده خود را به شما یک شانس ایستادن نیست در موثر اجبار.

شما باید بدانید که چگونه مردم فکر می کنم و آنچه را که آنها احساس. همه چیز بالا می رود یا می افتد در این دوربین اصل.

هفته آینده ما را در پنهان تر اصول اجبار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.