سرگرمی فیلم & بالیوود بحران وجودی

0 Comments

[ad_1]

یک زمان وجود دارد که به زبان هندی صحبت مخاطبان استفاده می شود به مسخره سرگرمی فیلم هفته (با این حال آنها هنوز هم). من صحبت کردن در مورد دوره پست 2000s که در آن Aamir Khan تنهایی تغییر چهره بالیوود با نقطه عطف فیلم مانند “Lagaan’, ‘Dil Chahta Hai’ & ‘Rang De Basanti’. با وجود ساخت فرمولی عاشقانه (DDLJ, Kuch Kuch Hota Hai & غيره) & احمقانه فیلم اکشن (به یاد داشته باشید Khiladi سری و کسانی که Ajay Devgn اقدام طرفداران?) تا به آن نقطه بالیوود همیشه استفاده می شود به بازی برتری کارت. آنها سرگرم کننده ساخته شده از بیش از حد بالا دنباله عمل و گفت و گو baazi در هفته ، برای آنها سرخپوستان جنوب کاملا عام گونه است. 4 کشورهای مختلف و چهار زبان مختلف – هنوز جنوبی, سرخپوستان بودند فقط Iddli-خوردن “Madrasis’ به زبان هندی صحبت های بینندگان است.

من مطمئن هستم که کسانی که تمسخر در جنوب هند یک زمان سخت تماشای فیلم های بالیوود این روزها. حتی هفته فیلم چنین ظالمانه دنباله عمل است که ما در بالیوود امروز! چگونه سریع جداول به نوبه خود! نگاهی به موفق ترین فیلم ها (یا به عبارت دیگر در این لیست از 100 کرور روپیه 200 کرور و 300 کرور فیلم) در 10 سال گذشته است. شما خواهید دید که بسیاری از آنها تاپیک طرفداران با گرانش هجوم شیرین کاری و بیش از بازیگری (به جز زن و شوهر از محترم اشاره خواهم PK, 3 Idiots و غیره.). بدون فکر کردن دو بار این روند بی فکر تاپیک طرفداران کاهش کیفیت فیلم های بالیوود (من که سخاوتمندانه در اینجا!).

هنگامی که این وسواس ناسالم با سرگرمی فیلم آغاز شد ؟ Blame it on Aamir Khan! این همه را با Aamir khan’s Ghajini 2008! همان Aamir Khan که باز بسیاری از امکانات جدید را با عصر جدید, فیلم, شروع تاپیک فیلم روند و همچنین به عنوان ناسالم 100 و 200 و 300 کرور باشگاه! امیر خان ثابت کرد که جنوب بازسازی می تواند یک کسب و کار سودآور. پس چه کسی اهمیت میدهد اگر شیرین کاری صحنه بودند کمی زیر طعم و مزه خود را? خوشبختانه برای Aamir Khan, او به سرعت نقل مکان کرد با ژانرهای دیگر هنگامی که او انجام آزمایش با نوع سرگرمی. Unluckily, برای ما, سلمان خان در زمان توجه داشته باشید گسترده پتانسیل بکر از سرگرمی ، که به سرعت منجر به موجی از بسیار موفق masala فیلم از سلمان خان از جمله ‘خواست’, ‘Dabangg’, ‘Dabangg 2’, ‘آماده’, ‘Ek Tha Tiger’ ، این فیلم ایجاد رکورد جدید در بازار داخلی (این یک داستان متفاوت در بازارهای خارج از کشور که در آن آنها ترجیح احساساتی شاهرخ خان romance & معقول Aamir Khan طرفداران). هنگامی که بینندگان و تجارت صاحب نظران مورد بحث و بررسی در مورد 100 کرور و 200 کرور باشگاه های روز و شب هر ستاره بزرگ احساس فشار برای کشف گفتگوی نوع با وجود اینکه ديپلمات در مورد آن. Akshay Kumar and Ajay Devgn بودند که بخشی از مرزی, B-grade, فیلم, در 90s (حتی در 2000s) رو الهام به سرعت به کشف تاپیک فیلم. آکشی کومار به ما فیلم مانند “Rowdy Rathore’, ‘Khiladi 786′ ، در این دوره که در آن بسیاری از آنها را تبدیل به پول بزرگ ریسندگی. Ajay Devgn همچنین طعم موفقیت در این تاپیک نوع با فیلم هایی مانند “فرزند طور’, ‘Singham’, ‘Singham Returns’ ،

شاهرخ خان که برای او شناخته شده بود عاشقانه طرفداران آیا نشان دادن شور و شوق زیادی در آغاز راه است. اما او در نهایت تسلیم به 200 کرور فشار با انجام Rohit Shetty را ‘چنای اکسپرس’. حداقل در Shahrukh Khan مورد او اصرار داشت در تازه اسکریپت از جنوب بازسازی. خود را قمار پرداخت و Chennai Express شد بلیط خود را برای گریزان 200 کرور باشگاه. بعد از آن او به نظر می رسد در فرح خان سرگرمی تلنگر مبارک سال جدید نیز که معلوم بود در عین حال یکی دیگر از پول عنکبوتی که تار میتند.

حتی ستاره جوان هستند و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با این نوع سرگرمی. پس از کشت, فلیپ فلاپ, Shahid Kapoor ضربه در Prabhu Deva را در تاپیک فیلم R.. Rajkumar. بسیاری از منتقدان احساس کردند که فیلم خیلی زمخت است که آن را trivialized تجاوز به عنف. آرجون کاپور – سوناکشی سینها starrer Tevar که هفته گذشته منتشر شد که در عین حال یکی دیگر از سرگرمی فیلم از تیپ.

هر چند تاپیک فیلم فاقد کیفیت و کسی نمی تواند چشم پوشی از این واقعیت است که چنین فیلم ارائه سرگرمی به حاشیه رانده بخش از بینندگان. هند هنوز یک کشور در حال توسعه و تنها درصد کمی در شهرستانها که درک معقول میانه-of-the-road ، رشد شکاف بین فقیر و غنی در این کشور نقش عمده ای در چنین polarising گروه فیلم در بالیوود. اکثر بینندگان در فضای داخلی پیدا کردن بیش از حد بالا و صحنه های اکشن ارزان دیالوگ و scintillating item-شماره سرگرم کننده است. بالیوود به این درک رسیدم که این بخش از بینندگان کمک به شدت به کلی جعبه دفتر درآمد در هند (که سه بار به عنوان بزرگ به عنوان خارج از کشور درآمد). بنابراین جای تعجب نیست که چرا بالیوود که در آن کسب و کار در اولویت است مشتاق به لطفا تاپیک مخاطبان دوست داشتنی – این همه در مورد پول و عسل!

اما آن را مناسب برای بالیوود فیلم سازان به دست کم گرفتن شعور بیننده است. موفقیت ‘P. K.’ یا ‘3 Idiots’ یک مثال است. این فیلم به خوبی با تمام بخش های از بینندگان. به خوبی ساخته شده و فیلم را به خود جذب تمام بخش های بینندگان بدون توجه به آنچه. آنها نیازی cheap thrills به نام سرگرمی. بالیوود نمی خواهند به اذعان این واقعیت و مراقبت از آنها تنها در مورد ساخت پول است. بالاتر از همه آنها تنبل هستند به راه رفتن که مایل اضافی!

همه چیز نیست به عنوان گلگون به عنوان شما انتظار می رود. از اواخر سال چند فیلم در این تاپیک نوع یک دوز از واقعیت است. تعداد کمی از کسانی که فیلم موفق به آن را در دفتر جعبه را. Akshay Kumar, Ajay Devgn و حتی سلمان خان طعم شکست در زمان های اخیر. آکشی کومار ‘رئیس’, ‘سرگرمی’, ‘جوکر’ ، بمباران در دفتر جعبه را; بنابراین Ajay Devgn را ‘Action Jackson’ & ‘Himmatwala’. هر چند سلمان خان 2014 انتشار ‘Jai Ho’ عبور از 100 کرور علامت این فیلم موفق به زندگی می کنند تا انتظارات در نتیجه یک بررسی واقعیت به سلمان خان.

در حال حاضر بالیوود در یک معضل است – آیا برای ادامه خود را در تاپیک فیلم یا نه با توجه به رشد شک و تردید. اما یک چیز روشن است – بالیوود متوجه شده است که معمول ترفندهای تا آستین به اندازه کافی برای زنده ماندن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *