سعی در نگه داشتن را نمی دهد تا شکست است که فقط بخشی از این روند!

زبانک  > متفرقه >  سعی در نگه داشتن را نمی دهد تا شکست است که فقط بخشی از این روند!
0 Comments

[ad_1]

بسیاری از ما در این سیاره در حال تلاش سخت برای افزایش درآمد ما برای حمایت از خانواده های ما و کمک به خواهر و برادر و یا دوستان هستند که واقعا مبارزه و یا ممکن است ما مبارزه برای تسخیر یک عادت یا اعتیاد و آن را سخت رفتن. ما سعی می کنیم و ما شکست. ما دوباره سعی کنید و ما دوباره شکست. ما را برای مدتی پس از آن ما دوباره سعی کنید و ما دوباره شکست. پس از یک در حالی که ما تمایل به دریافت دلسرد و یا حتی افسرده. نکته این است که این بسیار طبیعی است.

شکست بخشی طبیعی از فرآیند رسیدن به موفقیت است. ما تمایل به شنیدن از کسانی که شروع یک کسب و کار خانگی و بلافاصله رک و اما این انجمن از موفقیت طیف. من اتفاق می افتد به می دانم که یک بانوی شخصا چه کسی است که همه چیز او تلاش می کند بلافاصله تبدیل به طلا. اما او طبیعی نیست. اکثریت عظیم از ما به نبرد از طریق بسیاری از شکست های قبل از پیدا کردن موفقیت و بنابراین نمی دهد تا نگه داشتن!!

من نوشتن را به شما به عنوان کسی است که به دست آمده موفقیت بزرگ با پشتکار بلکه به عنوان یک سرباز دیگر در سنگر با شما شکست به شما و تشویق شما نمی دهد. زمان ما خواهد آمد! در واقع, من جدول تمام تلاش من در صفحه اصلی کسب و کار سمت hustles و wangles و متوجه شد که بیش از چند دهه گذشته من تلاش شصت و یک, اجازه دهید آنها را “کسب و کار سرمایه گذاری.” برخی از هزینه مقدار زیادی از پول نسبت به آنچه من تا به حال برای رفتن و بسیاری از آنها ساخته شده صفر بازگشت مطلقا هیچ چیز. دیگران بودند خفیف موفق به اندازه کافی برای خرید یک جارو برقی و او را به شام چند بار اما من نیاز به پول برای بچه های من به دانشگاه که واقعا اتفاق افتاده است.

اما چیزی که به نمی دهد. دیر یا زود ما باید حق آن را دریافت. اما شکست ما به عنوان ما به همراه اما ما فقط باید آن را قبول کند و حرکت می کند.

من صحبت کردن با یکی از دوستانم امروز. او کمی تاشو جداول چوبی که به سمت پایین تخت تا مردم بسته می تواند آنها را به راحتی در یک کاروان یا camper یا حتی در پشت یک ماشین واقعا خوب کمی جداول هوشمندانه طراحی چوب با کیفیت خوب ساخت. او تا به حال گرفته شده آنها را به یک هنر و صنعت در بازار در روز شنبه و تا به حال هیچ یک به فروش می رسد به سختی حتی هیچ علاقه ای نشان داده شده در آنها است. اما ظاهرا آن روز خاص بازار صنایع دستی بسیار ضعیف حضور داشتند و عمدتا توسط افرادی که نیست به صرف پول به طوری که او فقط رفت و در یک روز بد. بنابراین من او را تشویق به استقامت و که او تا به حال یک محصول خوب است.

و در همان راه من را تشویق شما: آیا نمی دهد تا. تلاش برای نگه داشتن. این باور را در خودتان – همه ما باید چیزی ارزشمند به من بدهید. من قصد دارم به نگه داشتن در تلاش و شما باید بیش از حد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *