سعی کنید/موفق چرخه و کار ساخت آن را برای داستان خود را

زبانک  > متفرقه >  سعی کنید/موفق چرخه و کار ساخت آن را برای داستان خود را
0 Comments

[ad_1]

چندین سال پیش زمانی که من اولین بار به جهان نوشتن من تا به حال هیچ ایده چه چیزی را امتحان کنید/موفق بود که من شنیده ام کسی آن را به ارمغان بیاورد. (شاید من کمی آهسته در جذب.) من نیز اتفاق افتاده است به شدت خجالتی و نمی توانستم خودم را به هر کسی بپرسید. بنابراین برای کسانی مثل من که نه کاملا آن در اینجا یک توضیح کوتاه.

اساسا امتحان کنید/موفق چرخه ای است که با داشتن شخصیت خود را نیاز دارید و یا می خواهید چیزی و موفق به دریافت آن را چندین بار قبل از اینکه در نهایت دستیابی به آن است.

بیایید نگاهی به هری پاتر و سنگ جادو برای مثال.

اول هری می خواهد برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد سنگ جادو و به همین دلیل است که محافظت شده توسط غول سه سر سگ در طبقه سوم. او می پرسد مردم و هیچ کس به او چیزی بگوید. او جستجوهای کتابخانه برای هفته بدون شانس. در نهایت او یک مرجع در پشت یک کارت او از یک جعبه آب نبات (این کار را به خوبی پیش بینی راه, اما این چیزی است که ما به دنبال در در این مقاله) که منجر به او در پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز به او و مقابله با Hagrid در مورد آن.

بنابراین او تلاش می کند و نتواند چند بار قبل از پیدا کردن برخی از موفقیت است.

سعی کنید/موفق چرخه محدود نیست فقط به این مثال که در داستان یا. J. K. Rowling قرار داده شده چند تا از این چرخه هم آمیخته با هم در سراسر این کتاب اما من نمی رئوس مطالب آنها را برای شما در اینجا. در حال حاضر که شما در مورد من مطمئن هستم که شما می توانید فکر می کنم از چند نفر دیگر.

در حال حاضر فکر می کنم در مورد داستان های دیگر شما را خوانده ام. اگر شخصیت های موفق بیش از حد به سرعت پس از آن خواننده به پایان می رسد تا نه مراقبت; بدیهی است که مشکل بود بسیار دشوار است برای مقابله با, بعد از همه. اما اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از, شکست, اگر نویسنده میکشد مخاطبان خود از طریق تلاش پس از تلاش پس از تلاش بدون دادن هر گونه موفقیت آن را می پوشد در خواننده و باعث می شود این کتاب کشیدن مهم نیست که چگونه به خوبی این جملات نوشته شده است.

خوانندگان می خواهید شخصیت های موفق-در نهایت. آنها می خواهند برای دیدن این افراد که زنده اند را سر کار گذشته شانس غیر قابل عبور به دلیل آن را به آنها شجاعت و قدرت برای بازگشت به زندگی پر تنش خود.

3 تا 5 امتحان کنید/موفق چرخه به طور معمول فقط در مورد حق است. هیچ کمتر و شما تقلب خواننده احساسی سوار هر بیشتر و شروع به احساس تخلیه (که نیست چرا مردم کتاب ها را بخوانید).

هنگامی که کار بر روی داستان خود را به یاد داشته باشید به شخصیت نیاز به چیزی چه که یک مورد یک کار انجام شده به جایی و یا هر چیز دیگری شما می توانید تصور کنید و سپس آنها را موفق به دستیابی به آن را چندین بار قبل از اینکه در نهایت پیروزمندانه موفقیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.