سه دلیل که چرا رهبران موفق

0 Comments

[ad_1]

آن را غیر واقعی است انتظار می رود که تمام اشکال رهبری موفق هستند-زیرا آنها نیست. ماهیت رهبری به گونه ای است که رهبران در حال رفتن به خطرات و شکست. یک رهبر موثر می آموزد از شکست و حرکت رو به جلو است. با وجود این شکست در رهبری نه در ارتباط با ریسک پذیری است که می تواند به تضعیف و فلج یک سازمان است.

با هر شکست رهبری باید در تلاش برای تقطیر دلایل و علل آن. شکست چنین جلوگیری از رهبران و سازمان های خود را از حرکت رو به جلو به این دلیل که پس از آن موانع و حفره سرکوب یک شرکت توانایی به دنبال فرصت های جدید است.

در نتیجه این شرکت نمی خواهد بود قادر به استفاده از شرایطی است که افزایش آن رقابت بهره وری و قدرت بازار.

هر کس در سازمان احساس اثرات شکست. اغلب این شکست را می توان به رهبران که یا به طور نادرست و روت و یا بطور غلط بکار بردن اصول رهبری. در هر صورت آنها اغلب موفق توسط پسرفت به عادات قدیمی.

مهم این است که رهبران به درک که دانش و تخصص و مهارت های رهبری خواهد شد به طور مداوم به چالش کشیده و در یک فرار و پیچیده محیط کار. غرق در وقت و کار مورد نیاز آنها به راحتی می توانید ایجاد یک وضعیت است که باعث شکست رهبری و برگ یک جای خالی برای کارکنان خود را.

رهبری شکست است که به طور کلی در نتیجه تسلیم شدن به سه کاستی ها است که مورد بحث در این بخش است. بسیار موثر رهبران یادگیری به تجزیه و تحلیل عوامل پشت این کاستی است که مانع توانایی خود را برای رهبری همواره خلاقانه و مسئولانه است.

موانع پیش بینی نشده شرایط و تأثیرات منفی تضمین شده به سطح در یک زمان و یا دیگر برای تست یک's توانایی برای رهبری موثر است. این لحظات سختی می تواند فاش مناطق از ناکارآمدی و یا به چالش کشیدن موفقیت های دست یافته اند. رهبران نیاز به اقدامات پیشگیرانه اقدام به مطمئن شوید که آنها به تسلیم نیست این کاستی.

خودخواسته موانع

بسیاری از رهبران ناخواسته ایجاد موانع شخصی که تضعیف توانایی خود را برای حفظ رهبری, اصول, روش ها و انگیزه. رهبران که کشف خود را انجام هر یک از موارد زیر باید اقدام فوری برای متوقف کردن.

 • چوکیی عقب رهبری “است که به نمایش گذاشته شده از طریق بی تصمیمی حصار نشسته و اجتناب از مسئولیت.
 • حرفه ای و اهداف شخصی هستند و نه رسمی و یا بیان.
 • رهبران فاقد یک رویکرد مثبت به مسائل جدی و یا موفق به ارائه راه حل های پیشنهادی برای تعریف مشکل است.
 • آنها don't درک نقاط قوت خود و نقاط ضعف رد به درخواست دیگران برای ورودی خود را و عدم بهبود شخصی طرح است.
 • مختلف استانداردهای اخلاقی اعمال خود را در زندگی شخصی و حرفه ای.
 • آنها don't به اشتراک گذاری ایده ها و زمان و تشویق احترام و تعارف و بازخورد با دیگران است.
 • کارکنان' ضعف خود متمرکز هستند و در انتقاد از زمانی که به جای آن رهبر باید در ساخت و تقویت فرد's نقاط قوت و توانایی های خود.
 • آنها قادر به کار بر روی توسعه شخصی و یا don't آن را به طور جدی به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت.

درک کافی از رهبری

 • رهبری است که همیشه مسئول است. آن است که به سادگی یک موقعیت عنوان شغلی و یا یک مدیر نظارت بر کارکنان است. آن است که هر دو یک علم و یک هنر است که به طور مداوم. آن نیاز به انگیزه, نظارت, صحبت کردن و آموزش از طریق فعال دست به دخالت. آن را حذف موانع اثربخشی. در مجموع رهبری است مسئول همه چیز سازمان انجام می دهد و یا نتواند به انجام.
 • رهبری به این معنی که درک واقعی اساس این سازمان همچنان در حال تغییر است. به عبارت دیگر تفکر ساخته شده است که یک سازمان's موفقیت ممکن است دیروز است که همان تفکر است که می تواند در نتیجه شکست آن فردا.
 • تکنولوژی هرگز قادر خواهد بود به جای رهبری است. سوال رهبران جواب این است که “آیا سازمان قصد دارد در زمانی که تکنولوژی تضعیف آن؟” این خطرناک است به اعتقاد کامپیوتر و تکنسین می تواند جایگزین رهبران.
 • رهبری در مورد به دنبال زیر سطح از بزرگترین خطرات و بزرگترین فرصت اقامت وجود دارد مخفی مگر اینکه از جستجو. رهبری همچنین به معنی دیدن کارکنان به عنوان منابع بکر است که می تواند در مجموع شناسایی برخی از بهترین ایده ها و راه حل برای یک سازمان's مشکلات. رهبران در این نقش نگاه به کارگران برای ایده های شناسایی مشکلات و راه حل های ممکن است.
 • رهبری نیاز به دنبال فراتر از افق. به این معنی تصدیق کرد که موفقیت می تواند کور یک سازمان است. مهارت های رهبری را تشویق رهبران سازمان دیده بان برای تغییر روند نیاز بالقوه ویرانگر اتفاقات و مشکلات احتمالی که می تواند مانع یک سازمان's پیشرفت است.

انعطاف ناپذیر اهداف

تعیین هدف یک ابزار قدرتمند-اما تنها یک ابزار; رهبران را باید بیشتر از آن نسبت به آنچه در آن است. رهبران کارشناسی ارشد خود را در اهداف: اهداف خود را در خدمت آنها. رهبران اغلب با شکست مواجه زمانی که اهداف تنظیم نیست به منعکس کننده دانش فعلی خود را در مورد آنچه که بهترین است برای خود و یا سازمان است.

تنظیم اهداف خاص ایجاد تعهد برای دستیابی به نتایج. اما حفظ انعطاف ناپذیر تعهد به هدف خطرناک است. زمان سرمایه گذاری و یا هزینه های مرتبط با یک هدف خاص می تواند مختل رهبر's توانایی ارزیابی عینی ارزش یک هدف بیش از دیگری است.

به عنوان اهداف دنبال رهبران نیز باید به طور مستمر به دنبال فرصت های جدید است. آنها می توانید انجام هر دو به طور همزمان با انجام اقدامات زیر:

 • فکر می کنم استراتژیک هر و هر روز.
 • فعالانه به دنبال فرصت های روزانه.
 • متوجه یک رهبر's است که به شناسایی فرصت های جدید و به سرعت امکان استفاده از آنها.
 • باید کارکنان فکر می کنم در شرایط “چه می شود اگر …?” و یا “چگونه می تواند …?” یا “چرا می تواند't ما …?” و دیگر ذهن و گسترش گنجینه.
 • صحبت کردن با دیگران در خارج از سازمان به کشف دیدگاه های خود را در جهت های آینده.
 • به دنبال کسب اطلاعات از افرادی است که از یک دیدگاه متفاوت است. رهبران اغلب شدند به سوی افرادی که شبیه به آنها که به't آنها را به چالش به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت.
 • به یاد داشته باشید که هدف تنظیم می کند و سلطنت عالی که دستیابی به موفقیت سازمانی. اما برای جلوگیری از شکست رهبری هرگز اجازه اهداف مانع شناسایی فرصت های جدید است که ممکن است با ارزش تر است.

اقتباس از: برخورد با چالش های رهبری : با دقت اشاره کردن توسعه مهارت های رهبری آموزشی سری توسط تیموتی Bednarz (Majorium کسب و کار مطبوعات Stevens Point, WI 2011)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *