شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

زبانک  > متفرقه >  شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل
0 Comments

اینترنت td-lte یا همان ثابت برای مودم های ثابت خانگی و قابل حمل، که از قابلیت سیم کارت TD-LTE پشتیبانی می کند کاربرد دارد و اینترنت همراه برای گوشی ها و مودم هایی که از سیم کارت های ۳G ،۴G ،۴.۵G پشتیبانی می کند، مورد استفاده قرار می گیرد. دوست عزیز همانطور که آقای دانش فرمودند پورت 80 در مودم های ایرانسل به صورت پیش فرض برای دسترسی به کنسول مودم استفاده میشه. اکثریت قریب به اتفاق مودم ها به صورت پیش فرض در حالت اتوماتیک قرار دارند و اصلا نیازی به تنظیمات دستی ندارند. قرار گرفتن GP 2101 plus بر روی فروشگاه های آنلاین از جمله خود فروشگاه اینترنتی ایرانسل دانستن این تفاوت ها را بیش از پیش اهمیت می بخشد. مودمهایی که ایرانسل در اختیار مشترکان قرار میدهد با پشتیبانی از تکنولوژی IPv6، از قابلیت Port forwarding/DMZ نیز بهره میبرند و تا 32 نفر میتوانند از Wi-Fi و پنل نمایشگر مصرف دیتای آن استفاده کنند. مودم همراه E5373 ایرانسل، تقریبا تمام امکانات مودم E5372 به جز صفحه نمایشگر را دارد و البته از باتری با ظرفیت پائینتر برخوردار است که این دو موضوع به برخورداری از ابعاد کوچکتر و جمعوجورتر بودن این مودم کمک فراوانی کرده تا از ابعادی به اندازه 93.5 در 57.1 در 12.8 میلیمتر و وزن 82 گرمی برسیم.

در این قسمت Manual Wireless Network Setup را بزنید. مشترکان میتوانند با تهیهی بستههایی که بازهی زمانی یکماه و بیشتر دارند، به میزان دوبرابر ظرفیت حجم روزانه تهیهشده را در فاصلهی زمانی ۲ تا ۷ صبح بدون پرداخت هزینه و به رایگان استفاده کنند.مشترکان اینترنت ثابت ایرانسل (TD-LTE) میتوانند با توجه به میزان مصرف خود از بستههای ۲ گیگابایتی هفتگی تا ۱۰۰۰ گیگابایت یکساله بهرمند شوند.ایرانسل همچنین ترتیبی داده تا بستههای اینترنت ارائهشده برای اینترنت TD-LTE همزمان برای سیمکارتهای دائمی و اعتباری اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت در دسترس باشد.بستههای جدید با قیمتهای کاهش یافته اینترنت ثابت نسلهای 4 و 4.5 ایرانسل از طریق وبسایت ایرانسل در قسمت خرید آنلاین بستههای اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت (TD-LTE) در دسترس است. سخت افزار با اینکه بطور اسمی توانایی پردازش 32 کاربر رو داره اما در واقعیت به 10 کاربر هم نمیتونه خدمات بده و کیفیت بشدن افت میکنه تا جایی که با کانکت شدن 3 کاربر مصرف CPU به بالای 90% میرسه حالا شما تصور کن 32 کاربر چه به روز مودم میاره ! اگرچه امروز بهراحتی میتوان از گوشیها نیز بهعنوان مودم استفاده کرد؛ اما استفاده از گوشی بهعنوان مودم و به اشتراکگذاری اینترنت آن با سایر وسایل (استفاده از هات اسپات) باعث افزایش مصرف باتری به میزان بسیار زیاد و حتی در درازمدت باعث آسیب دیدن باتری میشود؛ بنابراین میتوانید با خرید مودمهای ۳G و ۴G بهراحتی این مشکل را برطرف کنید.

با این حال ما توانستیم در شهر کوچک کلارآباد هم از مودم همراه خود استفاده کنیم. تمام ویندوز ها در خود قابلیت عیب یابی را دارند برای این کار به Control Panel و انتخاب Network And Sharing Center و روی Troubleshoot Problems کلیک کرده تا بصورت خودکار شروع به عیب یابی نماید و در صورت مشاهده خطا آن را به شما اطلاع داده و راهنمایی می کند. در زیر درب باتری این دستگاه یک شکاف microSD تعبیه گشته و با استفاده از آن می توان یک File Server کوچک را در اختیار داشت. همچنین نشانی Mac مودم هر دستگاه روی برچسب پشت مودمی که کاربر در اختیار دارد درج شده است. این هم به این معنی هستش که پوشش ایرانسل ممکنه هر روز تغییر کنه و شما اصلا نباید روی پوشش خدمات ایرانسل حساب کنید. در این صورت ما قادر خواهیم بود در 113 شهر مختلف کشور از مودم همراه مبین نت استفاده کنیم. مودم همراه با باطری کار میکنه که بعد از مدتی کیفیت باطری میاد پایین و لنگ شارژ باطری خواهید بود.بهترین مودم در منزل همین مودم هست. این تجربه برای 11 و 12 تیر هست .

نام کاربری و رمز عبور پیشفرض admin و admin هست. گزینه Edit را انتخاب و پس از وارد کردن نام و رمز عبور دلخواهتان گزینه Save را انتخاب کنید. 1. وارد کنترل پنل مدیریت مودم شوید : وارد کردن آدرس 192.168.1.1 در مرورگر اینترنت، سپس با نام کاربری و پسورد وارد شوید. علت اینکه خرید حضوری ساعات زیادی از زمان شما را خواهد گرفت با توجه به اینکه شما این امکان را نخواهید داشت که از قیمت های مختلف اطلاع پیدا کرده و همچنین نظر کاربران را جویا شوید. یعنی شما میتوانید روی این مودم هم سیمکارت اینترنت معمولی یا همان ۴G ایرانسل را انداخته و استفاده کنید یا از سیمکارت و اینترنت TD-LTE بهره ببرید. جهت خرید اینترنتی مودم و روتر و اطلاع از قیمت، بر روی هر کالا کلیک نموده و پس از مقایسه قیمت فروش و مشخصات فنی با فروشنده یا نمایندگی مورد نظرتان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.