شجاعت به راه رفتن روی لبه تیغ است

زبانک  > متفرقه >  شجاعت به راه رفتن روی لبه تیغ است
0 Comments

[ad_1]

“به جرات است به از دست دادن جای پای به طور موقت. به جرات است به از دست دادن خود.” – Soren Kierkegaard

کر جانا Stanfield و جیمی اسکات آهنگ “اگر من شجاع” توصیف لبه تیغ است به عنوان محل “احمق و خیال جرات به آج.” کسانی که همیشه نگه داشتن پاهای خود را کاشته با خیال راحت بر روی زمین احتمالا به توافق برسند.

من می خواهم که تسلیم آن است که بیشتر احمقانه به اجتناب از لبه تیغ است به دلیل ترس از شکست. شما نمی تواند اجتناب از شکست و بدون اجتناب از موفقیت است. تقریبا همه از دستاوردهای بزرگ در تاریخ بشر ناشی از راه رفتن روی لبه تیغ است. هر فن آوری و یا اجتماعی پیشرفت حاصل شد چرا که کسی که در زمان شخصی و یا حرفه ای خطر است.

“شکاک می بیند مخاطره آمیز تلاش به عنوان نتیجه یا شکست یا موفقیت را به عنوان اگر دو قطب متضاد. این فرد هوشمند می داند که شکست بخشی از فرآیند موفقیت است که هر دو دروغ در همان جهت مخالف نامردی.” – استیو Pavlina

چگونه شما مشاهده شکست می تواند نقش قابل توجهی رول در چه نزدیک به لبه شما مایل به زندگی و کار است. برای خوش بینانه و خطر شکست چیزی نیست که به ترس به دلیل آن را می دهد شما یک گام نزدیک تر به موفقیت است.

نورمن Croucher انجام کوهنورد با وجود از دست داشتن هر دو پای خود را در یک حادثه راه آهن. در سال 1981 او چپ پای مصنوعی را شکست در حالی که بالا رفتن در آرژانتین. بدبختی ثابت مفید است زیرا آن را وادار آقای Croucher به یک طراح برای ایجاد یک بهتر است نوع مصنوعی پا.

اگر شما قبول یک باور محدود و سپس آن را تبدیل به یک حق برای شما. ~ Louise Hay

برای چهار هزار سال در چین “هر کس” پذیرفته شده است که دهقانان ناتوان از یادگیری – تا یک روز مردی به نام جیمی ین به چالش کشیده این باور و شروع به آموزش عادی به خواندن و نوشتن.

هر روز کسی انجام چیزی است که یک بار تلقی غیر ممکن است. اگر شما می ترسند به شکست در حالی که تلاش شما می توانید انجام آنچه شما را پذیرفته اند به درون خود شخصی محدودیت.

“…اگر ترس و عدم ریسک درک شده به عنوان “دشمن” و سپس کارآفرینان – اگر آنها را به ساخت کسب و کار — باید به مقابله با دشمن با مجموعه ای از سلاح های به نام خوش بینی و عقلانی.”- توسط Rebecca Smith, A. D. شرکت مورگان

در هر روز داده شده بیش از نیمی از افکار فرد به طور متوسط منفی هستند. چه چیزی بدتر از 80 درصد از کسانی که افکار منفی و بازیافت افکار منفی از روز قبل. ما فقط به فکر همان افکار منفی روز پس از روز. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم می ترسند از هر چیزی که ممکن است کمک به آنها را به پیشرفت.

چگونه است که شما در نهایت می توانید پیدا کردن شجاعت به راه رفتن روی لبه تیغ است? پاسخ این است که در آنچه که شما ذهن خود را تغذیه. آن را فقط به عنوان مهم به خوراک ذهن خود را با کلمات مثبت آن را به عنوان به غذا شکم خود را مواد غذایی سالم است. من صحبت کردن در مورد فقط وعده در کتاب در مورد شجاعت هر یک بار در در حالی که. منظورم برای شما به بلعیدن تقویت مثبت به صورت روزانه.

صرف به عنوان زمان زیادی به عنوان شما می توانید خواندن و گوش دادن به انگیزه مواد. خواندن و یا گوش دادن به شرح حال درباره افراد موفق. اگر شما بیمار هستید خوراک ذهن شما داستان از افرادی که غلبه بر بیماری است. اگر شما ضعیف هستید و ذهن خود را تغذیه داستان از افرادی که غلبه بر فقر است. به طور مداوم تغذیه ذهن خود را تا زمانی که شما می آیند به درک و قبول است که اگر چه وجود خواهد شکست در طول راه موفقیت طبیعی است در نتیجه به خطر. این چیزی است که به شما این شجاعت را به راه رفتن روی لبه تیغ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *