شخصیت و از دست دادن پیروزی در

زبانک  > متفرقه >  شخصیت و از دست دادن پیروزی در
0 Comments

[ad_1]

من از دست دادن نیست هست. اجازه دهید من فقط می گویند که در صف مقابل. هر کسی می داند که من ممکن است می دانم که در مورد من. همین دلیل است که من احساس واجد شرایط برای نوشتن در مورد این موضوع چون من نیاز به آن را تا آنجا که هر کسی.

من فکر می کنم من می خواهم تعریف تواضع حداقل در بخشی به عنوان توانایی برای از دست دادن هست.

قادر به از دست دادن چاه نیاز به تسلط بر غرور و افتخار ما. به این معنی ما می تواند معده پیروزی که دیگران نمی decrying آنها را لحظه ای خود را از موفقیت است. آن معنی خواهد بود که ما واقعا برای دیگران دعا برای موفقیت حتی در هزینه های ما اگر که به طور کلی. و طول می کشد که عقل بزرگ قادر به دیدن و دریابند که چه چیزی بهتر است به طور کلی. آن سخت است نماز به دعا به خصوص اگر ما در حال صحبت کردن در مورد دعا برای کسی است که ذاتی در ارتباط با ما, از جمله احتمالا کسی که ما فکر می کنیم انجام داده است به ما آسیب برساند. (اما عیسی می گویند, ‘دعا برای دشمنان خود را.’)

من تعجب در چنین نماز و خواهد طمع به چیزی داشتن چنین توانایی و گاهی اوقات من طعم آن است به دور از تسلط در شخصیت من. در راز من بودن من می دانم که من هنوز هم نیاز به توان مکانیکی فروتن (به معنی من باید آگاهانه اجازه می دهد آن را به رخ می دهد) زمانی که من تجربه شکست.

به نظر من که شخصیت Beatitudes بسیار زیادی در مورد قادر بودن به تعداد آن شادی را در از دست دادن هست. و از آن آسان است برای براق بیش از این کلمات و اجازه نمی دهد آنها نفوذ ما را به نقطه که در آن ما حقیقت است.

در این لحظه از چنین حقیقت زمانی که فشار را روی ما می خواهم خیلی جای صورت و دور از حقیقت است.

چنین حقیقت است که همیشه ناخوشایند است.

این کمی مانند بازی مارها و نردبان. به عنوان ما به تازگی به من یادآوری شد که چقدر مهم است برای بازی خاطر قادر به زمین بر سر یک مار و اسلاید کردن مار با فضل. فقط به عنوان مهم است افزایش پس از یک نردبان بدون gloating. چون مارها و نردبان است بی ثبات بازی. زندگی است کمی شبیه به آن است, آن نمی باشد?

موفقیت و شکست می آیند یکسره. به عنوان به زودی به عنوان ما تا به حال یک موفقیت ما به حمام افتاب گرفتن در شکوه ما به زودی نا امید به صورت شکست دوباره. من به یاد بیاورید رودیارد کیپلینگ ذکر چگونه پیروز و فاجعه بودند و هر دو شبه در شعر معروف “اگر”.

موفقیت می کند و زمان آخرین اما نه نشانی از شکست است.

شکست را احساس نمی کند مانند شکست اگر ما می تواند زندگی می کنند با صبر و حوصله و بدون موفقیت است.

اگر ما زندگی می کنند می توانند بدون نیاز به موفقیت هیچ چیز از این دنیا واقعا می تواند ما را شکست.

دیدن پیروزی در آن است ؟

از نقطه نظر من این می تواند به نظر می رسد غیر ممکن است برای رسیدن به در یک محل که در آن دست به خوبی سازگار است نگرشی و رفتاری صفت است. به عبارت دیگر قادر به دریافت ما راه خود را و هنوز هم مبارک حتی کاملا محتوا فقط تا آنجا که اگر ما راه خود ما.

این شاید بزرگترین چالش شاگردی. قادر به از دست بر آنچه ما می خواهیم و به درک خواسته های ما درست هستند و بدون اجازه دادن به آنها تاری به خواسته های آن یک شخصیت کلیدی در پیروزی و نشانه ای از مسیح در ما.

ما می توانید بقیه مطمئن باشید ما لطفا خدا هیچ پایانی که ما باید نگرش خود را تسبیح در ذهن ما و قلب زمانی که همه چیز بر علیه ما. این است آسان به مقصد می رسند اما تشویق شود آن چیزی است که ما می توانید در هر لحظه.

تواند تا حد زیادی تشویق هنگامی که شما در حال انجام آن دشوار است زمانی که شما یک نگرش از شادی.

چنین نگرش انتخاب شده است.

آن را هرگز به طور طبیعی می آید.

این یک تصمیم خواهد شد.

شاید این چیزی است که به ما می دهد بسیاری شجاعت برای آینده; بدانید که در بودن در صلح و آرامش در شکست بخواهد خدا. و این که پیروزی واقعی است که شخصیت ما نشان می دهد در شکست.

به تعداد آن شادی به از دست دادن خوب است که به اذعان کار خدا در ما منطبق با شخصیت ما را به مسیح است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.