شخصی امور مالی و مدیریت پول نقش و مسئولیت های تعریف شده

زبانک  > متفرقه >  شخصی امور مالی و مدیریت پول نقش و مسئولیت های تعریف شده
0 Comments

[ad_1]

کسب و کار مدیریت امور مالی شخصی می آید با هزاران وظایف. شما کسب درآمد شما پرداخت صورتحساب شما سرمایه گذاری, شما نوشتن چک, شما برنامه, شما, شما, شما…. من فکر می کنم شما ایده را دریافت کنید. توزیع منابع مالی می تواند مقدار زیادی از کار را برای شما. این وظایف را می توان به سه متمایز و نقش های مختلف است که شبیه به آنهایی که شما ممکن است پیدا کردن در هر کسب و کار حرفه ای. من اشاره به نقش شخصی امور مالی و مدیریت پول کسب و کار به عنوان پول رهبر مدیر پول و پول هندلر.

نقش.

این پول رهبر فراهم می کند استراتژیک, رهبری, چشم انداز, هدف و اهداف خود را برای عملیات مالی. او خود را کسب و کار اجرایی. اگر ما را قیاس که موفق مدیریت پول است مانند سفر های مورد علاقه خود و خودرو و پول رهبر تصمیم می گیرد: کجا می روی ؟ چه توقف در طول راه باید شما را ؟ هنگامی که شما شروع به سفر خود را?

از امور مالی شخصی چشم انداز, پول, رهبر, وظایف عبارتند از:

  1. ایجاد چشم انداز – آنچه که در پایان دولت شما در حال تلاش برای رسیدن به? که در آن شما می رویم?
  2. توسعه استراتژی مالی – چگونه می توانم به شما لینک های مالی خود را به پایان می رسد (نتایج/خواسته) راه (برنامه) و به معنی (منابع)?
  3. تعیین اهداف است که با فعال کردن استراتژی – این درایو بسیاری از برنامه های که در حال توسعه است.
  4. ارائه راهنمایی و جهت مدیریت پول (بیشتر در مورد او را در یک لحظه) او توسعه برنامه های مالی لازم برای اطمینان از برنامه های دستیابی به چشم انداز.

پول رهبر تصمیم می گیرد که در آن شما در حال رفتن را از زمانی که شما نیاز به گرفتن وجود دارد و به همین دلیل شما در این سفر است.

مدیریت میانی مسئولیت Money Manager که کمک می کند تا توسعه برنامه های مالی و تضمین فرآیندهای پول دست زدن به در حال اجرا هموار. او بیشتر به دیدگاه محدود از پول رهبر و با تمرکز بر جزئیات از مسیر مالی ما خودرو را زمانی که رانندگی می کنیم آن و نظارت بر سیستم های درون آن را در طول راه.

پول آخور است که فکر کردن در مورد آن بزرگراه یا خیابان ها می تواند من را برای جلوگیری از ترافیک? چگونه سریع می خواهم بروم ؟ آیا من به اندازه کافی سوخت برای دریافت وجود دارد ؟ چگونه ماشین در حال اجرا ؟ هنگامی که برنامه ریزی شده بعدی موتور تعمیر و نگهداری? وجود دارد هر چیزی اشتباه است با ماشین است که نیاز به ثابت در حال حاضر ؟ چه نوع از مسافت پیموده شده گاز ما گرفتن ؟ آیا این موتور نیاز به یک لحن ،

از امور مالی شخصی چشم انداز, پول آخور وظایف عبارتند از:

  1. در حال توسعه برنامه های مالی برای رسیدن به اهداف خود – انتخاب سرمایه گذاری انتخاب بیمه و غیره.
  2. هدایت و نظارت و ارزیابی اجرای برنامه های مالی – چیزهایی مانند نظارت بر درآمد و هزینه بنابراین شما می توانید ایجاد و حفظ جریان نقدی مثبت است.

پول مدیر توسعه برنامه های مالی و نظارت بر عملکرد ما در اجرای این طرح است. او به دنبال بهبود بهره وری از استفاده از فرآیندهای رسیدگی به جزئیات امور مالی شخصی خود را.

وقتی که می آید به امور مالی بسیاری از ما باد شدن فرو رفته در جزئیات از دست زدن به پول و احساس را با راحت ترین نهایی ما نقش.

این پول هندلر نقشی که اکثر مردم آشنا پیدا کنید. این نقش می پردازد nitty ریگ دار بیت و قطعات لازم برای حفظ مالی خود را وسیله نقلیه در حال اجرا است. پول هندلر تغییرات نفت می افزاید: مایع برف پاک کن قرار می دهد هوا در لاستیک جایگزین لامپ و غیره. به قول یک دوست انگلیسی من او “با این نسخهها کار در coalface.”

از امور مالی شخصی چشم انداز, پول هندلر وظایف عبارتند از:

  1. پرداخت قبوض – نوشتن چک چاشنی پاکت و تمبر.
  2. سرمایه گذاری – پر کردن کاغذ بازی نوشتن چک و یا ساخت e-نقل و انتقالات.
  3. حرکت پول بین حساب های خود و در صورت لزوم (به عنوان مثال در دیدار, و غیره.)
  4. آشتی حساب – توازن چک کردن و پس انداز و غیره.

پول Handler انجام وظایف لازم برای اجرای برنامه های مالی که پول آخور توسعه و نظارت در راستای تحقق این پول رهبر چشم انداز و استراتژی برای رسیدن به موفقیت مالی.

هر نقش لازم است به منظور به درستی رسیدگی به امور مالی خود را. مدیریت و رهبری نقش مهم هستند که تعیین می کنند چه چیزی به معنی موفقیت و چگونه شما قصد دارید برای رسیدن به آن. من اغلب گفته ام که یک “شکست طرح آتش مطمئن برنامه ریزی برای شکست است.”

متاسفانه بسیاری از ما فرو رفته در جزئیات از اینکه پول را کنترل و از دست و یا موفق به انجام رساندن تصویر بزرگتر چشم انداز و برنامه ریزی وظایف پول رهبر و مدیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.