شش دلیل برای شما انجام نمی شود بالقوه خود را

زبانک  > متفرقه >  شش دلیل برای شما انجام نمی شود بالقوه خود را
0 Comments

[ad_1]

تعداد کمی از مردم می تواند ادعا می کنند که آنها را زمانی که آنها قادر به. در جهان غرب بیشتر از ما نسبتا خوب است. ما یک آموزش و پرورش و جانشینی شغل; ما باید برخی از روابط است که کار; ما به خوبی تغذیه; ما جلوگیری از penury و بیچارگی. ما می تواند به راحتی در متوسطی دستاوردهای. اما برای بسیاری از مردم وجود دارد که احساس آزار دهنده که آنها انجام داده اند می تواند خیلی بیشتر با زندگی خود و حرفه خود است. آنها می دانند که استعدادهای خود رفت و توسعه نیافته. پس چه شده است که توقف شما در حال حاضر از ساخت یک مقدار بیشتر کمک به جامعه ؟ آنچه در آن است که شما در جلوگیری از تحقق بالقوه خود را?

1. شما لازم نیست به اندازه کافی باور را در خودتان. تمام افراد موفق زیادی اعتقاد خود. آنها می دانند که آنها را به چیزی خاص را به کمک و آنها مصمم هستند به علامت خود را. این به این معنا نیست که آنها مغرور خود شیفته یا از خود راضی. در مقابل آنها خود انتقادی و فشار خود را سخت است چرا که آنها می دانند که آنها می تواند دستیابی به بیشتر. آنچه در آن است که به ویژه در مورد شما ؟ چه استعداد است که شما را توسعه داده اند نه? چه چیزی شما را می دانم که شما قادر به ،

2. شما نمی اندازه گیری خود را در برابر اهداف نوشته شده است. آن سخت است برای پیشرفت اگر شما بدون اهداف روشن برای زندگی خود را. بسیاری از ما درهم و برهم کردن همراه از یک چیز به بعد. افراد موفق خود را تعریف و اهداف و اندازه گیری پیشرفت در برابر آنها. شما باید خودتان تعیین اهداف در مناطق که برای شما مهم هستند به عنوان مثال شغل و ثروت و سلامت روابط و زندگی اجتماعی است. وجود دارد بسیاری از کتاب ارائه مشاوره دقیق در تعیین هدف و آنها را تقویت نقطه که مهم ترین چیز این است که به اهداف خود را بنویسید و پیگیری پیشرفت. اگر شما در رسیدن به برخی از اهداف و سپس آنها را تنظیم مجدد. شما می توانید انعطاف پذیر و تنظیم چگونه به جلو حرکت می کند اما شما باید نگه دارید در حال حرکت. آیا اهداف نوشته شده است که شما مسیر به طور منظم ؟

3. شما بیش از حد راحت که در آن شما هستند. از آن آسان است و به حل و فصل را به یک شیار. چرا چیزی جدید را امتحان کنید زمانی که شما در حال حاضر انجام آنچه شما خوب هستند ؟ دستاوردهای بالا رفتن بیشتر است. آنها را از خطرات. حرکت آنها در خارج از منطقه راحتی خود را. آنها را در چالش های دشوار. آنها فشار خود را برای به دست آوردن مهارت های جدید و, چهره جدید امتحانات از توانایی های خود را. این به این معنی است که آنها را اجرا خطر شکست. که در آن شما در حال حاضر – در داخل منطقه راحتی خود و یا در نظر گرفتن خطرات ؟

4. شما تنبل هستند. تفکر و برنامه ریزی هستند اما این عمل است که منجر به موفقیت. آن است که تنها با انجام کارهایی که شما را به تغییر جهان است. اگر شما اهداف روشن اما نه پیشرفت نسبت به آنها و سپس نگاه خود را به سطح فعالیت. اگر شما یک نویسنده شما در حال نوشتن به اندازه کافی است ؟ اگر شما یک فروشنده شما از فروش به اندازه کافی است ؟ اگر شما یک رهبر هستید پیشرو به اندازه کافی است ؟ ورزشکاران بزرگ و نوازندگان تمرین برای ساعت هر روز. پیکاسو نقاشی بیش از 20 ، 000 تصاویر. تداوم پرداخت سود سهام. چگونه بالا است کار خود را ،

5. شما کار کم ارزش فعالیت های. برای موفقیت شما نیاز به تمرکز بر روی مهم و اهداف استراتژیک – نه فقط فوری روز به روز چیزهای که مصرف زیادی از وقت خود را. چقدر از آنچه که شما در حال انجام است که پیشرفت شما خود را به سمت اهداف کلیدی? سعی کنید برای از بین بردن کم ارزش فعالیت های است که شما را جذب و انتشار زمان برای چیزهای واقعا مهم.

6. شما در حال مخلوط کردن نیست به اندازه کافی با دستاوردهای بالا. بیایید آن روبرو هستند – دوستان و خانواده خود را واقعا مردم خوب هستند اما به چالش کشیدن شما را به دستیابی به بیشتر. صرف زمان بیشتری را با بالا آگهی و مثبت متفکران که درک جاه طلبی و موفقیت. برخی از به اشتراک گذاری افکار خود را رویاها و چالش با آنها. آنها شما را تشویق و به شما مشاوره مستقیم شما نیاز دارید. چقدر زمان شما صرف با افراد موفق ؟

کسی که می تواند انگیزه شما تغییر شما و دریافت بیشتر از شما در آینه. ساخت خود باور است. خودتان تعیین اهداف روشن و اندازه گیری پیشرفت در برابر آنها. فشار خود را خارج از منطقه راحتی خود را. نگاهی بر برخی از چالش های دشوار حتی اگر شما در معرض خطر شکست. به طور قابل توجهی افزایش می دهد کار خود را رای. تمرکز بر ارزش اعمال. مخلوط با دستاوردهای. این از خود بپرسید – آیا شما می خواهید امن و راحت وجود و یا آیا شما می خواهید یک زندگی که در آن شما در رسیدن به چیزی واقعا ارزشمند است ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *