«شماره شبا ملی چیست؟

زبانک  > متفرقه >  «شماره شبا ملی چیست؟
0 Comments

البته اگر از قبل سامانه مشتری محور بانک سپه را فعال کرده باشید، نیاز به هیچ عملیات دیگری نیست و با ورود به سامانه مشتریمحور میتوانید در همان صفحه، رمز یک بار مصرف خود را نیز دریافت کرده و استفاده کنید. روش سوم: روش غیر رسمی دیگری تحت عنوان نرمافزار رمزبان ارائه میشود نیز برای مشتریان این بانک در دسترس است. در حال حاضر بانک سپه فقط روش استفاده از نرمافزار را برای فعالسازی رمز پویا در دسترس کاربران خود قرار داده است. روش اول: این بانک سامانه ۶۰ را معرفی کرده تا کاربران بتوانند با استفاده از کدهای USSD و علاوه بر آن با بهرهگیری از نرمافزار هوشمند، رمز یک بار مصرف خود را دریافت کنند. روش اول: در روش اینترنتی کافیست وارد حساب بانکداری اینترنتی خود شده و در بخش «کارت» گزینه «کارتهای من» را انتخاب کنید. عبارتند از ارقامی که به منظور حصول اطمینان از دریافت و ارسال کامل و بدون نقص یا تحریف «شبا»، بر مبنای مندرجات درونی «شبا» محاسبه و به عنوان بخش الزامی «شبا» بدان افزوده می شوند.

«من ماسک میزنم»+عکس - ساتور در این مرحله پس از ثبت نام، کد فعالسازی اولیه با یک پیامک برای شما ارسال میشود که با وارد کردن آن میتوانید از این پس با استفاده از روش USSD رمز پویای خود را در حین خریدهای اینترنتی دریافت و در صفحه خرید وارد کنید. اگر قصد استفاده از سامانه های ساتنا و پایا در بانک رفاه کارگران دارید، به این لینک رجوع کنیدتا تبدیل شماره کارت به شماره حساب و شماره حساب به شماره شبا بانک رفاه کارگران را بدست آورید. شماره حساب پست بانک چند رقمی است را از سایت پست روزانه دریافت کنید. ابتدا مشتری باید به یکی از شعب پست بانک مراجعه کرده و درخواست فعالسازی رمز دوم را به شعبه ارائه نماید. پست بانک نیز نرمافزار رمزساز ویژه خود را معرفی کرده است. در صورت تمایل میتوانید آن را دانلود کرده و با استفاده از راهنمای تصویری موجود در داخل برنامه نسبت به فعالسازی قدام نمایید. بانک اقتصاد نوین نیز از دسته بانکهای ارائهدهنده نرمافزاری ارس برای تولید و استفاده از رمز یک بار مصرف است. برای دریافت رمز یکبار مصرف باید با همراه داشتن مدارک شناسایی خود به یکی از شعب بانک مورد نظر مراجعه کرده و مراحل دریافت رمز پویا را انجام دهید.

با داشتن شمارهی شبا امکان انتقال پول از یک بانک به بانک دیگر با سهولت بیشتری قابل انجام است. برای فعالسازی اولیه حتما لازم است به یکی از شعب بانک سپه در سراسر کشور مراجعه کنید چون امکان فعالسازی از طریق دریافت کد برای اولین بار روی گوشیهای هوشمند و یا از طریق پیامک وجود ندارد. بانک سپه (تبدیل شماره حساب طریقه گرفتن شماره شبا بانک سپه به شبا. هر بانک برای خودش سرویس جدایی داره که با دادن شماره حساب هر فردی می شه شبای اون فرد در اون بانک رو به دست آورد. دوستان و همکاران تجاری شما با استفاده از شماره شبا می توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند. همچنین شما می توانید از “شبا”ی دیگران برای انتقال وجه به آنها استفاده کنید. برای این کار می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید. در نتیجه شماره شماره شبا ، کدی۲۶ کاراکتری مانند زیر است. به منظور محاسبه شماره شبا و تبدیل آن به شماره حساب در بانک آینده به این لینک رجوع کنید.

بانک مسکن برای این منظور نرمافزار رمزنما را معرفی کرده است. در این حالت دو گزینه پیش روی شماست که برای صدور رمز پویا کافیست گزینه «رمز یکبار مصرف کارت» را انتخاب کنید. سپس با کلیک روی گزینه «فعال/غیرفعالسازی رمز یکبار مصرف کارت» لیست کارتهای شما نمایش داده میشود و باید کارت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا عملیات فعالسازی رمز دوم پویا برای آن شما انجام شود. پس از نمایش آموزش فعالسازی روی گوشی شما، دوربین دستگاه باز شده و میبایست بارکد QR که روی صفحه مانیتور قرار دارد را به گوشی نشان دهید تا اسکن شده و عملیات احراز هویت انجام شود. سپس به صفحه فعالسازی برنامه رمزساز هدايت میشوید که در آن با مشخص کردن شماره کارت و سپس انتخاب گزینه فعالسازی برنامک، ابتدا یک پیامک حاوی کد امنيتي ۴ رقمی برای شما ارسال میگردد. جهت محاسبه شناسه شبا بانک سامان و یا تبدیل شماره شبا به شماره حساب بانک سامان اینجا کلیک نمایید. شناسه حساب بانکی ایران (شبا). حتماً شماره حساب را به صورت 5 رقمی وارد نمایید. دریافت شماره شبا بانک ها & 8211; بنکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.