“شما باید خوش شانس برای موفقیت” و دیگر کسب و کار راه اندازی اسطوره

0 Comments

[ad_1]

شروع یک کسب و کار چیزی است که در نظر بسیاری از افراد در یک زمان یا دیگر. به عنوان بسیاری از 600 ، 000 نفر در هر سال در واقع به دنبال از طریق هر چند کمتر از نصف خواهد شد و تا کنون به نوبه خود سود. بسیاری, بسیاری از را هرگز جهش در همه فرض است که کارآفرینان موفق باید چیزی که آنها نمی. در اینجا چند باورهای رایج (و واقعیت) از کارآفرینی است.

افسانه: شما باید خوش شانس برای موفقیت

واقعیت: فقط می خواهیم شکست. در حالی که این درست است که بسیاری از صاحبان کسب و کار موفق (و موفق دیگر انواع نیز) به اعتبار خوب شانس موفقیت آنها نیز بسیار به ندرت مقصر شکست خود را در بد شانس است. این است که اگر چیزی می رود به چپ چپ و یا یک ایده فقط کار نمی کند کسانی هستند که در نهایت موفق به طور کلی مسئولیت این شکست — من فرضیات اشتباه من overestimated تقاضای من به اندازه کافی انجام تحقیقات. این بسیار نادر است برای برندگان در نظر گرفتن “بد شانس” یک عامل است. تمایل به اعتباری موفق باشید بیشتر احتمال دارد یک نتیجه گیری شانس خود را — شما انجام این کار به بهبود شانس موفقیت و شانس به نظر می رسد به رفتن راه خود را!

افسانه: شما باید به تحصیل به موفقیت

واقعیت: در حالی که آموزش و پرورش رسمی (کالج) می تواند مفید باشد هر کسی که می تواند و خواهد شد قرار دادن در تلاش می توانید با یادگیری این اصول در حال اجرا یک کسب و کار است. مهارت های اساسی مانند خواندن و درک مطلب تعادل دسته چک و ارزیابی گزینه های لازم هستند اما چهار سال مدرک نیاز نیست. وجود کارآفرینان موفق با تمام سطوح آموزش و پرورش از دبیرستان اتفاق می افته به چند degreed دکترا. یک عامل مشترک میان آنها این است که تمایل به یادگیری همه آنها می توانند در مورد اصول کسب و کار و ایده خود را در خاص است. حس مشترک دارایی واقعی است اما یک ترم از تاریخ هنر نیست به احتمال زیاد تفاوت چندانی هنگامی که شما در حال اجرا یک رستوران!

افسانه: شما باید از یک نوع شخصیت موفق

واقعیت: وجود انواع شخصیت پر کردن صفوف کارآفرینی. واقعیت این است که تعادل خوبی از شخصیت و دیدگاه برای موفقیت کسب و کار. بالا-حساس کمال می توان انواع آویزان کنید تا بر روی جزئیات در حالی که بیش از حد پشت گذاشته مردمی می تواند بی فایده. شدید برونگرا می تواند یک زمان سخت در نظر گرفتن مراقبت از خسته کننده deskwork وظایف در حالی که بسیار خجالتی مردمی را از دست ندهید فرصت هایی که از طریق شبکه های موثر. بیش از حد از هر چیزی می تواند تبدیل به یک مشکل و اکثر صاحبان کسب و کار موفق یا تعادل نیاز دارد را در خود و یا فراگیر خود را با همکاران یا کارکنان که مکمل دیدگاه های خود را.

افسانه: شما باید به عنوان یک خطر برای موفقیت

واقعیت: بدیهی است که شروع یک کسب و کار می آید با برخی از خطر ذاتی اما مقدار قابل توجهی از این خطر می تواند به کاهش از طریق تحقیقات خوب و برنامه ریزی قبل از اینکه شما راه اندازی. وجود دارد یک میلیون راه برای, راه انداز, به طوری که خود را در خطر مالی کنترل می شود و بسیاری از ایده های کسب و کار را می توان توسعه یافته در اوقات فراغت خود را کاهش هر گونه خطر برای امنیت است. در حالی که داستان های فوق العاده از کارآفرینان در نظر گرفتن عجیب و غریب و معده تان شدیدا خطرات نه همه کسب و کار موفق در حال اجرا است که راه…حتی بیشتر از آنها. این مزیت است که خطر کرده است که به سادگی که آنها به طور کلی مایل به سقوط و رایت هر تعداد از بار قبل از آنها پیدا کردن موفقیت…و آن را خسته نمی کند آنها را. آنها معمولا به دنبال یک نتیجه نهایی قابل توجهی نیز هست. متوسط صاحب کسب و کار موفق نیست و به احتمال زیاد تا کنون میلیاردر, اما آنها می توانید کنترل زندگی خود را کار و ایجاد یک زندگی خوب.

اگر ایده کار برای خودتان جذاب است برای شما نمی تواند ترس را با اسطوره نادرست naysayers به شما خواهد گفت. تا زمانی که شما مایل و قادر به انجام این کار موفق, شما می توانید که در آن شما می خواهید برای رفتن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *