شما شنیده ام از یک ماشین است که اجرا می شود ،

زبانک  > متفرقه >  شما شنیده ام از یک ماشین است که اجرا می شود ،
0 Comments

[ad_1]

شما در یک محیط بسیار آگاهانه نوع از یک فرد و نگرانی بیش از حد در مورد آسیب است که شما در حال ایجاد محیط با استفاده از یک ماشین اجرا می شود که در سوخت که تولید آلودگی هوا و در نتیجه گرم شدن کره زمین? شما واقعا نگران مقدار روغن است که شما را مجبور به خرید برای تعمیر و نگهداری و در حال اجرا اتومبیل خود را در هر هفته در هر ماه ؟ آیا شما به طور جدی نگران به طور مستمر رو به افزایش روند بنزین و سوخت ؟ اگر همه از پاسخ به این سوال ها بله, پس از آن وجود دارد “سبز” سیگنال برای شما در فرم از ماشین است که در آب اجرا می شود. تا کنون شنیده ام از این ماشین ؟ خوب حالا زمان آن است که شما را شنیدن آن و به دانستن آن را به عنوان به خوبی به عنوان آن است که ماشین خوب را برای شما به نگه داشتن خود را خوشحال اجتماعی از لحاظ اقتصادی و سازگار با محیط زیست. اگر شما هرگز از شنیده می شود این خودرو قبل از پس خواندن این مقاله را به دقت از آنجا که ما می خواهم به شما بگویم در مورد این ماشین شگفت انگیز است که در آب اجرا می شود و می تواند اتومبیل خود را در آینده بسیار نزدیک( زمانی که قیمت نفت خواهد بود تا بالا به عنوان به خارج از دسترس انسان معمولی).

من مطمئنم که شما شنیده ام از این ماشین هیبریدی است که اجرای هر دو در بنزین و همچنین در برق اما در اینجا این است که یک ماشین با نام تجاری جدید و یک است که شما هزینه تقریبا هیچ چیز و در عوض به شما صرفه جویی در بارهای از دلار, خودرو, است که در آب اجرا می شود. قبلی ماشین بیش از حد تفاوت را سازگار با محیط زیست و کسانی از ما که بسیار آگاهانه در این زمینه در حال حاضر به تصویب رسید این ماشین. اما یک ماشین است که در آب اجرا می شود یک داستان کاملا متفاوت و یکی که هرگز نوشته شده در تاریخ خودرو توسعه است. در حال حاضر فکر نمی کنم که آنچه تا کنون من صحبت از یک ساخته شده است تا داستان و من به هدر رفتن وقت خود را, اما این درست است که شما می توانید در واقع استفاده از این ماشین ها در یک زمان خاص. در واقع مانند یک ماشین در حال حاضر ساخته شده توسط سازندگان است و در حال حاضر در حال آزمایش بر اهداف پیشگیرانه و به عنوان به زودی به عنوان آن است که به گذشت از آن خواهد شد راه اندازی در بازار است. احتمال این است که ظرف ده سال آینده این ماشین یک ماشین اجرا می شود که بر آب خواهد شد در جاده ها.

اما یک نقطه ضعف است که باقی خواهد ماند و پاک خواهد شد با زمان است که اگر ماشین در حال رفتن به اجرا در آب, اما هنوز هم یک مقدار مشخصی از بنزین مورد استفاده قرار گیرد. این بنزین بسیار کمتر از مقدار در مقایسه با آنچه که ما با استفاده از در اتومبیل های ما امروز حتی در خودروهای هیبریدی. به طور کلی مکانیزم پشت این ماشین است که اجرا می شود در آب است که وجود دارد در حال رفتن به یک ژنراتور هیدروژن ژنراتور خواهد شد که چرخید و با استفاده از اگزوز است که اخراج از ماشین. این ژنراتور هیدروژن خواهد بود قرار است در داخل ماشین و استخراج هیدروژن از آب است که رفتن به در حال اجرا از ماشین است که در آب اجرا می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *